SOS-Technický prukaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 15:08
SOS-Technický prukaz

Prosím o anonym..přepisuju na sebe auto, momentalne je maly i i velky technicak s mou plnou moci u pana, ktery prepis zarizuje.
Potrebuju jet autem.Kdyz budu mit kupni smlouvu o autu u sebe, zelenou kartu, ridicak…Je velky problem ten maly technicky prukaz a náhodou mě někdo zastaví? Nebo když se jedná o přepis vozidla tak je to omluvitelné?

Děkuju

Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 22.11.18 15:16

řešila jsem to samé a volala jsem přímo na policejní oddělení a řekli mi, že to je v pořádku, ale ať raději nejezdím do zahraničí

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 22.11.18 15:18

Proč vám malej techničák nenechal?
Jízda s kupní smlouvou záleží na přístupu policajta, který vás zastaví.
Může to projít, nebo nemusí.

Kaileee: pokud vám toto řekli, tak lhali. V zákoně nic takového jako možnost jezdit pouze s kupní smlouvou není.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5829 příspěvků 22.11.18 15:24
@Anonymní píše:
Prosím o anonym..přepisuju na sebe auto, momentalne je maly i i velky technicak s mou plnou moci u pana, ktery prepis zarizuje.
Potrebuju jet autem.Kdyz budu mit kupni smlouvu o autu u sebe, zelenou kartu, ridicak…Je velky problem ten maly technicky prukaz a náhodou mě někdo zastaví? Nebo když se jedná o přepis vozidla tak je to omluvitelné?Děkuju

Záleží na policajtovi, oficiálně je to za pokutu.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64181 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 15:56

@cocomoon Třeba protože ho při přepisu musí odevzdat.

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 22.11.18 16:01

Nemusí. Řekne, že ho nemá a tím to končí. Na přepisech už jsou na to zvyklý a nijak to nekomentují, protože je to běžná praxe.
Jak to má kupující jinak udělat? Jezdit bez techničáku? Za to může blbě nastavený systém.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64181 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 16:05

@cocomoon Nekončí, vystaví ti znovu ten původní, ten musíš zaplatit a pak ho zruší…

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 22.11.18 16:08

Takhle sem to dělal víckrát a nikdy žádný problém. Tak asi u vás máte moc horlivé úředníky.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64181 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 16:13

@cocomoon To je možný, nicméně je to přesně jako s těmi policajty, taky není pravda, že malý na přepis nepotřebuješ.

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 22.11.18 17:08

No, tak když budou prudit, tak holt dám stovku za techničák. Lepší jak bejt tejden bez auta, nebo riskovat pokutu.
Ale pro úředníka je to práce navic. Vyrobí techničák, kterej v zápětí vyhodí :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >