SOS-Technický prukaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 15:08
SOS-Technický prukaz

Prosím o anonym..přepisuju na sebe auto, momentalne je maly i i velky technicak s mou plnou moci u pana, ktery prepis zarizuje.
Potrebuju jet autem.Kdyz budu mit kupni smlouvu o autu u sebe, zelenou kartu, ridicak…Je velky problem ten maly technicky prukaz a náhodou mě někdo zastaví? Nebo když se jedná o přepis vozidla tak je to omluvitelné?

Děkuju

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 22.11.18 15:16

řešila jsem to samé a volala jsem přímo na policejní oddělení a řekli mi, že to je v pořádku, ale ať raději nejezdím do zahraničí

cocomoon
Kecalka 433 příspěvků 22.11.18 15:18

Proč vám malej techničák nenechal?
Jízda s kupní smlouvou záleží na přístupu policajta, který vás zastaví.
Může to projít, nebo nemusí.

Kaileee: pokud vám toto řekli, tak lhali. V zákoně nic takového jako možnost jezdit pouze s kupní smlouvou není.

Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 15:24
@Anonymní píše:
Prosím o anonym..přepisuju na sebe auto, momentalne je maly i i velky technicak s mou plnou moci u pana, ktery prepis zarizuje.
Potrebuju jet autem.Kdyz budu mit kupni smlouvu o autu u sebe, zelenou kartu, ridicak…Je velky problem ten maly technicky prukaz a náhodou mě někdo zastaví? Nebo když se jedná o přepis vozidla tak je to omluvitelné?Děkuju

Záleží na policajtovi, oficiálně je to za pokutu.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 67843 příspěvků 22.11.18 15:56

@cocomoon Třeba protože ho při přepisu musí odevzdat.

cocomoon
Kecalka 433 příspěvků 22.11.18 16:01

Nemusí. Řekne, že ho nemá a tím to končí. Na přepisech už jsou na to zvyklý a nijak to nekomentují, protože je to běžná praxe.
Jak to má kupující jinak udělat? Jezdit bez techničáku? Za to může blbě nastavený systém.

Hvězda diskuse 67843 příspěvků 22.11.18 16:05

@cocomoon Nekončí, vystaví ti znovu ten původní, ten musíš zaplatit a pak ho zruší…

cocomoon
Kecalka 433 příspěvků 22.11.18 16:08

Takhle sem to dělal víckrát a nikdy žádný problém. Tak asi u vás máte moc horlivé úředníky.

Hvězda diskuse 67843 příspěvků 22.11.18 16:13

@cocomoon To je možný, nicméně je to přesně jako s těmi policajty, taky není pravda, že malý na přepis nepotřebuješ.

cocomoon
Kecalka 433 příspěvků 22.11.18 17:08

No, tak když budou prudit, tak holt dám stovku za techničák. Lepší jak bejt tejden bez auta, nebo riskovat pokutu.
Ale pro úředníka je to práce navic. Vyrobí techničák, kterej v zápětí vyhodí :D

Váš příspěvek
Reklama