Britská kočka - nezdá se mi to?

Anonymní
22.11.18 13:47

Britska kočka - nezda se mi to

Ahoj pořídili jsme si britku jsou ji 7 měsíců a přijde mi že má hodně povídek břicho a takové volne svalstvo je to normální anebo co by to mohlo být? Vypadá jak po kotatech.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7005
22.11.18 13:50

Pokud nemá pp nebo není z útulku, tak jste si prostě vzali kotě z mnozirny a může mu být cokoliv. Nechala bych ho kompletně vysetrit, zejména jestli ho máte doma. Pokud má pp, obrat se na chovnou stanici, poradí ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7585
22.11.18 13:55

Tohle měla naše mladá mainka s PP taky. Ono trvá, než se jim vytvoří svalstvo a zvlášť, když jsou chované v bytě, kde nemají tolik pohybu jako v přirozeném prostředí. Proto některé doma chované kočky tahají pupky až na zem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
22.11.18 14:06

Nase Britka to ma taky. Je s pp, ale kastrovana - nějak uz nevim jestli to měla i před kastraci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48321
22.11.18 14:07

Nas to ma. Veterinarka rekla, ze je to bezne u domacich kocek. Nas je tez domaci, ven jdeme pouze spolu na zdravotni prochazku, ale neni zadny poulicni tulak, proste je domaci kocour. Nasemu se to projevilo az po kastrovani. Dostava pouze preimove krmivo.
Zadne slevene v marketu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
22.11.18 14:34

U britských modrých koček naprosto běžné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.18 14:35

@Lalelale to úplně miluju, neznamena že když nemá papíry je automaticky z mnozirny ..... :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
22.11.18 14:42

U britských koček já takováto kožní řasa normální. Mám 2 briťáky, oba to mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1232
22.11.18 14:51

Naše domácí to má taky, je kastrovaná a krmení má jenom kvalitní. A pupek má u země,přitom mi tlustá nepřijde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
22.11.18 14:54

@Gabri.ela.ela Bohužel v podstatě znamená :,( Kdo chová, tak si kočičky hlídá a nestávají se nechtěná koťátka… A navíc taková kočka opravdu není britská nebo žádné rasy, často se využívá, že kotě jen pěkně vypadá, má zajímavou kresbu a šlo by lépe prodat :(

@Anonymní píše:
Ahoj pořídili jsme si britku jsou ji 7 měsíců a přijde mi že má hodně povídek břicho a takové volne svalstvo je to normální anebo co by to mohlo být? Vypadá jak po kotatech.

Jinak tenhle bříškový vak britky mají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7005
22.11.18 15:23
@Gabri.ela.ela píše:
@Lalelale to úplně miluju, neznamena že když nemá papíry je automaticky z mnozirny ..... :zed:

Znamená. Mnozirna nutne nemusí být peklo na zemi, kde se tísní 50 koček. I člověk, co záměrně necha kočku mít jednou ročně mladé a pak jim hledá dobrý domov, je mnozitel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
22.11.18 15:53

Také máme Britku s po a také má “vytahané” bříško ;)
Asi tím, ze je to buchticka a nemá pohyb :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
22.11.18 16:18
@Lalelale píše:
Znamená. Mnozirna nutne nemusí být peklo na zemi, kde se tísní 50 koček. I člověk, co záměrně necha kočku mít jednou ročně mladé a pak jim hledá dobrý domov, je mnozitel

Jasně a ten kdo to dělá s papírovou, tak je chovatel, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7005
22.11.18 16:23
@j.a.n.i1 píše:
Jasně a ten kdo to dělá s papírovou, tak je chovatel, co?

Pokud má chovnou stanici :* ne každé zvíře s pp je vhodné na chov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
22.11.18 16:24
@Anonymní píše:

Ahoj.

Mám jen dotaz.

Pokud Ti někdo napíše, že to povislé břicho není OK a nejspíš Tě napálili. Co teď s tou kočičkou uděláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama