Britská kočka - nezdá se mi to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:47
Britska kočka - nezda se mi to

Ahoj pořídili jsme si britku jsou ji 7 měsíců a přijde mi že má hodně povídek břicho a takové volne svalstvo je to normální anebo co by to mohlo být? Vypadá jak po kotatech.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 22.11.18 13:50

Pokud nemá pp nebo není z útulku, tak jste si prostě vzali kotě z mnozirny a může mu být cokoliv. Nechala bych ho kompletně vysetrit, zejména jestli ho máte doma. Pokud má pp, obrat se na chovnou stanici, poradí ti.

Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 22.11.18 13:55

Tohle měla naše mladá mainka s PP taky. Ono trvá, než se jim vytvoří svalstvo a zvlášť, když jsou chované v bytě, kde nemají tolik pohybu jako v přirozeném prostředí. Proto některé doma chované kočky tahají pupky až na zem.

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 22.11.18 14:06

Nase Britka to ma taky. Je s pp, ale kastrovana - nějak uz nevim jestli to měla i před kastraci

Kelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 22.11.18 14:07

Nas to ma. Veterinarka rekla, ze je to bezne u domacich kocek. Nas je tez domaci, ven jdeme pouze spolu na zdravotni prochazku, ale neni zadny poulicni tulak, proste je domaci kocour. Nasemu se to projevilo az po kastrovani. Dostava pouze preimove krmivo.
Zadne slevene v marketu.

Pety2
Závislačka 2527 příspěvků 22.11.18 14:34

U britských modrých koček naprosto běžné :-)

Gabri.ela.ela
Stálice 87 příspěvků 22.11.18 14:35

@Lalelale to úplně miluju, neznamena že když nemá papíry je automaticky z mnozirny ..... :zed:

Xsvel
Kecalka 404 příspěvků 22.11.18 14:42

U britských koček já takováto kožní řasa normální. Mám 2 briťáky, oba to mají.

PHV
Kecalka 463 příspěvků 22.11.18 14:51

Naše domácí to má taky, je kastrovaná a krmení má jenom kvalitní. A pupek má u země,přitom mi tlustá nepřijde :nevim:

Monique123
Stálice 82 příspěvků 22.11.18 14:54

@Gabri.ela.ela Bohužel v podstatě znamená :,( Kdo chová, tak si kočičky hlídá a nestávají se nechtěná koťátka… A navíc taková kočka opravdu není britská nebo žádné rasy, často se využívá, že kotě jen pěkně vypadá, má zajímavou kresbu a šlo by lépe prodat :(

@Anonymní píše:
Ahoj pořídili jsme si britku jsou ji 7 měsíců a přijde mi že má hodně povídek břicho a takové volne svalstvo je to normální anebo co by to mohlo být? Vypadá jak po kotatech.

Jinak tenhle bříškový vak britky mají ;)

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 22.11.18 15:23
@Gabri.ela.ela píše:
@Lalelale to úplně miluju, neznamena že když nemá papíry je automaticky z mnozirny ..... :zed:

Znamená. Mnozirna nutne nemusí být peklo na zemi, kde se tísní 50 koček. I člověk, co záměrně necha kočku mít jednou ročně mladé a pak jim hledá dobrý domov, je mnozitel

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 22.11.18 15:53

Také máme Britku s po a také má “vytahané” bříško ;)
Asi tím, ze je to buchticka a nemá pohyb :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64125 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 16:18
@Lalelale píše:
Znamená. Mnozirna nutne nemusí být peklo na zemi, kde se tísní 50 koček. I člověk, co záměrně necha kočku mít jednou ročně mladé a pak jim hledá dobrý domov, je mnozitel

Jasně a ten kdo to dělá s papírovou, tak je chovatel, co?

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 22.11.18 16:23
@j.a.n.i1 píše:
Jasně a ten kdo to dělá s papírovou, tak je chovatel, co?

Pokud má chovnou stanici :* ne každé zvíře s pp je vhodné na chov

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 22.11.18 16:24
@Anonymní píše:

Ahoj.

Mám jen dotaz.

Pokud Ti někdo napíše, že to povislé břicho není OK a nejspíš Tě napálili. Co teď s tou kočičkou uděláš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >