Změny na Notino

672
22.11.18 12:24

Změny na Notino

Co říkáte na změny na Notino? jejich Black Friday mě zaujal nejvíc - ceny stejné jako před ním, ačkoliv avizují, že cena je vážně nižší. máte zkušenost s osobním odběrem na prodejně? Mně přišlo vždycky logický si něco na prodejně vyzvednout, zaplatit. včera mě dostalo, že jsem tam kupovala gely (nebylo objednané na netu) a prodavačka po mně chtěla 25Kč navíc, že je to z jejich výdejního místa a je to s cenou pod 500Kč. Trošku mě to zarazilo, ale je fakt, že na netu jasně píšou, že osobní odběr do 500Kč je s přirážkou 25Kč. Tak nevím, přijde mi to postavený na hlavu. Někam si jdu něco koupit, vyberu na prodejně a dají mi přirážku 25 kaček. Je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

mag
11256
22.11.18 12:27

Ted jsem jim psala :) vec,co mam v kosiku asi dva mesice,je aktualne drazsi, přitom v akci. Jsem zvedava na odpoved a obratem posilam COI :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8496
22.11.18 12:27

@Hamouzka Mně tedy štvou jak lžou o cenách. Všude Black Friday, slibují slevy x procent a ono nic. Minulý týden jsem něco objednávala, dnes koukám že mají výprodeje, u té věci uvedená cena úplně stejná jako minulý týden, jen tam je dodatek že je to zlevněno o 400kč, fakt směšné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
22.11.18 12:31

Mě dorazilo, že si to nenecháte poslat, ale dojdete si k nim pro věc a platíte poplatek, že Vám to dají. A stejně platíte, když neobjednáváte na netu, ale koupíte přímo v prodejně, ale je to pod 500 korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2389
22.11.18 12:44

Hahaha to delaji v kazdym obchode. Pred black friday nebo dny Marianne jsme nechali ceny jako pred tim, jen jsme napsali, ze to je uz po 30% -50% sleve (jak u ceho)… takhle to dela fakt kazdej, ja nevim ze vas to prekvapuje… jinde black friday je skoro boj o zivot protoze telky mate z 15 000 na 5 000 atd. Tohle v CR je opet vysmech vsemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10717
22.11.18 12:44

Proto se na black friday nalákat nenechám. Jen lžou. Využívám jiné akce u kterých ta sleva je reálná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
22.11.18 12:55

Mě zaráží ten poplatek pod 500. Přijdete do krámu pro rohlíky a zaplatíte za to, že si je tam vyberete a koupíte? To je dobrá hovadina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10177
22.11.18 13:19

Me nezajima vyse slevy. Me zajima konecna cena. Je mi fuk, jestli u toho pisou 10% nebo 50%. Zbozi kupuji ne podle slevy, ale podle konecne ceny.
Akorat se mi taky nelibi, ze z nas obchodnici delaji blbce :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5571
22.11.18 13:22

Na Notinu už nekupuju od doby, kdy jsem vybalila řasenku z krabičky a byla zaprášená. Bohužel negativních zkušeností je kolem mě vícero: například manželova kolegyně si tam objednala parfém a ten zas vůbec nevoněl (ne že jí nevoněl jakože by se jí nelíbila vůně, on prostě a jednoduše nevoněl vůbec).

Takže radši si připlatím a koupím normoš v krámu a mám větší jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6969
22.11.18 13:35
@Hamouzka píše:
Mě zaráží ten poplatek pod 500. Přijdete do krámu pro rohlíky a zaplatíte za to, že si je tam vyberete a koupíte? To je dobrá hovadina.

No tak příště nekupovat. Já si od nich koupila parfém a řasenku. Parfém ok, řasenka vyschlá. Vícekrát od nich nejspíš brát nebudu, mají dost blbou pověst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
22.11.18 15:23

Black Friday je v Čechách je chytáček na blbce. Stačí si zkontrolovat ceny před a po, stačí si dotyčný výrobek zlevněný o fantastických 68% najít jinde ještě o 1000 kč levněji. Je to směšné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.10.19 21:57

re

Na black friday clovek nesmi verit :D ja na notinu kupuju normalne levneji veci nez v normalnich obchodech. ale zalezi jak co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama