Soused slídí a obtěžuje

Anonymní
16.8.21 13:34

Soused slídí a obtěžuje

Zdravím - máme dlouhodobý problém. Soused se chová mírně řečeno podivně. Když vidí, že jsem na zahradě a podle aut pozná, že jsem doma sama, tak za plotem pronáší poznámky směrem ke mně, a to dost sprosté a ponižující. Tu se dozvím, že jen žereme, tu zase, že děláme sviňárny, že jsme jak v Bronxu a podobně. Dovolím si tvrdit, že to máme doma hezké i na zahradě hezké, čisté, uklizené. Ale i tak, co je mu potom. Máme tedy dnes už neprůhledný živý plot, ale abych měla pokoj, to by musel být i zvukotěsný. Když jsem ještě neměla partnera, tak mně na zahradě sledoval, díval se na mně někde zpoza keře, dokud jsem ten pohled necítila a neotočila se. Na přímý dotaz nebo pozdrav zaleze. Manželku má, ale vše provádí, když to ona nevidí a neslyší. U ní ale pochopení nenajdu, protože se jen chichotá a věřit bude jemu. Nemáte někdo radu, jak na něj? Díky. Prosím nechat anonym, kdyby náhodou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60789
16.8.21 13:36

Ignorovat nebo se odstěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6626
16.8.21 13:37
@Anonymní píše:
Zdravím - máme dlouhodobý problém. Soused se chová mírně řečeno podivně. Když vidí, že jsem na zahradě a podle aut pozná, že jsem doma sama, tak za plotem pronáší poznámky směrem ke mně, a to dost sprosté a ponižující. Tu se dozvím, že jen žereme, tu zase, že děláme sviňárny, že jsme jak v Bronxu a podobně. Dovolím si tvrdit, že to máme doma hezké i na zahradě hezké, čisté, uklizené. Ale i tak, co je mu potom. Máme tedy dnes už neprůhledný živý plot, ale abych měla pokoj, to by musel být i zvukotěsný. Když jsem ještě neměla partnera, tak mně na zahradě sledoval, díval se na mně někde zpoza keře, dokud jsem ten pohled necítila a neotočila se. Na přímý dotaz nebo pozdrav zaleze. Manželku má, ale vše provádí, když to ona nevidí a neslyší. U ní ale pochopení nenajdu, protože se jen chichotá a věřit bude jemu. Nemáte někdo radu, jak na něj? Díky. Prosím nechat anonym, kdyby náhodou.

Sehnat si svědka a pak to dát na prestupkovou komisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:38
@Uslava píše:
Sehnat si svědka a pak to dát na prestupkovou komisi.

A nevíš, jak ta komise probíhá? Vyslechnou nejdřív jednoho a pak druhého? Já bych se s ním nerada setkala přímo, je mi z něj zle.

• Citovat
  • Nahlásit
313
16.8.21 13:40

Z textu vyplývá, že nejsi sama, máš chlapa, tak ho nech ať za sousedem zajde. Takoví exoti si většinou potom už nic nedovolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:45
@Ja-rekk píše:
Z textu vyplývá, že nejsi sama, máš chlapa, tak ho nech ať za sousedem zajde. Takoví exoti si většinou potom už nic nedovolí.

Skoro bych měla o chlapa strach, protože soused je takový podrazácký hajzlík, který je shcopen to otočit proti nám. Aby pak ještě neměl problémy chlap. Ale zas na druhou stranu je můj chlap velice klidný a rozvážný.

• Citovat
  • Nahlásit
52368
16.8.21 13:49

Když na pozdrav zaleze, tak bych toho využila a hned sama od sebe na zahradě začala: dobrý den pane xy,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
16.8.21 13:51

Si ho nahrej na mobil, to neuvidí, když jo natáčíš, když máte neprůhledný živý plot.
A pak ukaž záznam jeho manželce a svému chlapovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
16.8.21 13:52

Tak píšeš, že teď už máte neprůhledný plot, tak je po problému ne? Nebo to za ním korzuje a prohlašuje poznámky směrem k tobě i když neví, zda tam zrovna jsi? Tak si ho kdyžtak nahraj a pak za ním skoč s tím, že máš proti němu důkazy a pokud si nedá pokoj, půjdeš na PČR hlásit obtěžování, stalking atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:55
@unuděná píše:
Tak píšeš, že teď už máte neprůhledný plot, tak je po problému ne? Nebo to za ním korzuje a prohlašuje poznámky směrem k tobě i když neví, zda tam zrovna jsi? Tak si ho kdyžtak nahraj a pak za ním skoč s tím, že máš proti němu důkazy a pokud si nedá pokoj, půjdeš na PČR hlásit obtěžování, stalking atd.

Tak máme zasazené tůje a keře a někde jsou místa, kde je trochu vidět - což mu stačí. Taky je vidět přes vjezdovou bránu a branku. evím právě, jak to s tím nahráváním je, jestli se to vůbec může.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 13:57
@FraDeu píše:
Si ho nahrej na mobil, to neuvidí, když jo natáčíš, když máte neprůhledný živý plot.
A pak ukaž záznam jeho manželce a svému chlapovi.

Mému chlapovi stačí říct, co zas bylo, tomu důkazy předkládat nemusím :-). On ho chce spíš chytit při činu, prostě aby si soused myslel, že jsem sama doma, začal ty svoje sprosťárny a chlap by na něj ihned vlítnul. Myslím, že pak by taky neměl už nikdy jistotu, jestli jsem doma sama nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
19582
16.8.21 13:57
@Anonymní píše:
Tak máme zasazené tůje a keře a někde jsou místa, kde je trochu vidět - což mu stačí. Taky je vidět přes vjezdovou bránu a branku. evím právě, jak to s tím nahráváním je, jestli se to vůbec může.

Zvuk na avem pozemku si zajiste natacet muzes. A hlavne nejspis na PCR vubec nedojde, staci kdyz das najevo, ze si to nehodlas nechat libit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 14:02
@unuděná píše:
Zvuk na avem pozemku si zajiste natacet muzes. A hlavne nejspis na PCR vubec nedojde, staci kdyz das najevo, ze si to nehodlas nechat libit.

Jo, takhle by to šlo. Máš pravdu - je to posera. Taky mi dlouhou dobu házel kameny na zahradu, já pořád nevěděla jistě, jestli je to od něj, až jsem ho pak viděla - takže šutry do hrsti, zazvonila jsem u nich, kupodivu otevřel a přišel k bráně. A lhal jak když tiskne. Tak jsem mu řekla - "Hele, ať tak nebo tak, ještě jednou tam ty šutry budou a poletí zpět, odkud přišly. " Až jsem se divila, ale od šutrů byl klid. Jako pro dokreslení jeho povahy - potřeboval něco postavit na pozemku, přišel si pro podpis. Tak úlisný, málem pase zlomený - a prosím a tutu nunu. Fuj. Samozřejmě jsem mu to podepsala, bylo to na druhé straně pozemku, bylo mim to jedno. A na druhý den se potkáme u auta a co myslíš - ani neotevřel hubu na pozdrav.

• Citovat
  • Nahlásit
2251
16.8.21 14:13

No když píšeš, ze na pozdrav zaleze, tak proč ho nepozdravis? Bys měla klid hned. Vylez na zahradu a hned spust Dobrý den pane…, jak se dnes máte? Co manzelka, je doma? Nechtěla by nějaký rajčata? Když na něj takhle zhurta půjdeš, nejspíš bude stát a čumět, něco vykokta a budes mit klid. Nesmíš se nechat. Proč jako sedíš na zahradě a resis, že na tebe čumí? Já bych už byla u plotu a ptala se, co potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 14:21
@Midaku píše:
No když píšeš, ze na pozdrav zaleze, tak proč ho nepozdravis? Bys měla klid hned. Vylez na zahradu a hned spust Dobrý den pane…, jak se dnes máte? Co manzelka, je doma? Nechtěla by nějaký rajčata? Když na něj takhle zhurta půjdeš, nejspíš bude stát a čumět, něco vykokta a budes mit klid. Nesmíš se nechat. Proč jako sedíš na zahradě a resis, že na tebe čumí? Já bych už byla u plotu a ptala se, co potřebuje.

Na to bych se musela posilnit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat