Sousedi nás udali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:10
sousedi nás udali

Dobré ráno,

Ve středu mi odpoledne do práce zavolal partner, ať okmžitě přijedu domů, že je u nás sociálka, že nás někdo nahlásil za týrání dítěte… Byla jsem úplně v šoku paní ze sociálky naštěstí byla moc milá, řekla, že to bylo anonymní udání, že se z našeho bytu pořád ozývá řev a bouchání a plácání… Můj syn (3 roky) je trošku jiný než ostatní děti, ve hře je autismus či sotos syndrom, takže řev a vztekání a mlácení hlavou o zem jsou tu na denním pořádku, no paní si to tu prohlídla, pochválila a řekla, že je to v pořádku (ukázala jsem ji veškeré lékařské zprávy). Jenže mě teď trápí dvě věci… Sousedi si o určitě mezi sebou řeknou a já abych chodila kanálama, a za druhé se rozvádím s manželem a bojím se, že to bude moct použít proti mně… Nevíte někdo jak se,,Očistit"?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 31.12.16 08:19

Ahoj, lidi jsou svine. Mas ted cisty svedomi, ze je u vas vse v poradku.Tak proc se chces „ocistit“ pred sousedama? Stejne at udelas co udelas, budou si hledat neco jineho, protoze se nekdo nudi a musi smirovat co se deje kolem. Nevim, proc se porad v CR drzi :Co na to sousedi! Je to tvuj zivot, nikomu vysvetlovat nemusis, ze malej je mozna autista atd…Ja bych chodila s usmevem a hlavou vztycenou a zdravila cely dum. :kytka:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 31.12.16 08:20

Čím víc se budeš s tuhým exkrementem zabývat, tím více budeš smrdět. Nedělej nic, jenom tak si uchováš síly a klid, nějaké očistné akce jsou pácháním násilí na svém vlatním těle a duši. Však to paní ze socky sama viděla, tak pro úřad jsi čistá. Na ostatní se vybodni.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 31.12.16 08:21

To je dobrá časová synchronizace:))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:26

Ahoj. Stalo se nám něco podobného. Taky nás kdysi někdo udal, že údajně ubližujeme našim dětem a z našeho bytu se ozývá častý řev a pláč dětí.
Přijela sociálka na anonymní udání, prohlédli být, zeptali se na pár věcí a šli. Jo a taky se na nás ptali sousedů.
Já pracuji ve škole s dětmi, takže je opravdu netýrám :D Ale tenkrát mi dobře nebylo, to uznávám. Naše děti jsou od sebe přesně o rok půl, skoro jako dvojčata. Rádi se hádají o stejnou hračku a tenkrát navíc měli oba ještě období vzdoru.
Nevím, co bych ti tak poradila..Stejně nic neuděláš a bude tě to užírat i tak. Můžou pomoci jen tví známí a partner, kteří dosvědčí, jak to u vás ve skutečnosti je.
Držím palce! Anonym R.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:29
@Anonymní píše:
Dobré ráno,Ve středu mi odpoledne do práce zavolal partner, ať okmžitě přijedu domů, že je u nás sociálka, že nás někdo nahlásil za týrání dítěte… Byla jsem úplně v šoku paní ze sociálky naštěstí byla moc milá, řekla, že to bylo anonymní udání, že se z našeho bytu pořád ozývá řev a bouchání a plácání… Můj syn (3 roky) je trošku jiný než ostatní děti, ve hře je autismus či sotos syndrom, takže řev a vztekání a mlácení hlavou o zem jsou tu na denním pořádku, no paní si to tu prohlídla, pochválila a řekla, že je to v pořádku (ukázala jsem ji veškeré lékařské zprávy). Jenže mě teď trápí dvě věci… Sousedi si o určitě mezi sebou řeknou a já abych chodila kanálama, a za druhé se rozvádím s manželem a bojím se, že to bude moct použít proti mně… Nevíte někdo jak se,,Očistit"?

neocistis se jak jednou u vas byla socialka jednou tak muze prijit kdykoliv zase takze jednou uz mas cejch a v uvozovkach je to minus pro tebe z toho udelaji verejny zapis ze prilo anonymni hlaseni ze tam byli a co zjistili a to na vyzadani musi ukazat jakymukoliv uradu ci soudu takze kdyby s ejim neco nezdalo nebo kdyz bude nejaky plan kontrol tak muzes cekat klide dalsi navstevu v tomhle jsou principove stejne jako čoika nebo finanak např a kazdy anonymni udani musi proverot prioritne nez naplanovane KO :roll:

vetřelec
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 31.12.16 08:34

A neudal vás spíš manžel, když se s ním rozvádíš?

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32544 příspěvků 31.12.16 08:42
@Anonymní píše:
Dobré ráno,Ve středu mi odpoledne do práce zavolal partner, ať okmžitě přijedu domů, že je u nás sociálka, že nás někdo nahlásil za týrání dítěte… Byla jsem úplně v šoku paní ze sociálky naštěstí byla moc milá, řekla, že to bylo anonymní udání, že se z našeho bytu pořád ozývá řev a bouchání a plácání… Můj syn (3 roky) je trošku jiný než ostatní děti, ve hře je autismus či sotos syndrom, takže řev a vztekání a mlácení hlavou o zem jsou tu na denním pořádku, no paní si to tu prohlídla, pochválila a řekla, že je to v pořádku (ukázala jsem ji veškeré lékařské zprávy). Jenže mě teď trápí dvě věci… Sousedi si o určitě mezi sebou řeknou a já abych chodila kanálama, a za druhé se rozvádím s manželem a bojím se, že to bude moct použít proti mně… Nevíte někdo jak se,,Očistit"?

A ty si myslíš, že sousedi už si to mezi sebou neřekli než vás udali? Že už jim ten hluk a řev vadil a měli strach o dítě?

terinka4444
Hvězda diskuse 67881 příspěvků 31.12.16 08:44

Jestli to byli sousedi a ne tatínek. Jinak ne, nemusíš chodit kanálama, když se tě někdo zeptá, prostě řekni, že je vše v pořádku a hotovo. Na soud o dítě to nebude mít vliv, sociálka vydá stanovisko, máš lékařské zprávy.

A k tomu udání od sousedů, já vím, samotnou mě překvapuje, když nám k tomu stát dá prostor, co se z nás stává za práskače, je mi z toho až blivno. Nicméně, kdybys ty slýchala od sousedů zvuky, které slýchávají oni od vás, neměla bys doma takové dítě, takže bys netušila, co dovede takové dítě, nepojala bys stejné podezření, že je něco silně v nepořádku? Zkus to otočit, některému ze sousedů nebylo lhostejné, že se u vás pravděpodobně ubližuje dítěti( špatně to vyhodnotili). Kdyby ( a tím nemyslím tebe) to dítě bylo týrané, třeba mu takto sousedé pomohli. Je stále hodně týraných dětí, které díky lhostejnosti okolí týranými zůstanou.

Nedělej si z toho hlavu.

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 31.12.16 08:56

Jáse na seousedy rozhodně nezlobím, spíš mě trápí, že na ně působíme jako někdo kdo by toho byl schopný, s malým jsem pořád venku a kromě řevu od nás musejí slyšet i každou chvilku smích :nevim:, manžel to určitě nebyl bydlíme od sebe 80km a bylo nahlášeno i číslo bytu a to by nemohl vědět… Spíš mě trápí proč ty sousedi třeba nezašli za náma a nezeptali se jestli se něco děje… Vysvětlila bych jim jak na tom malý je a omluvila se jestli je někdy až příliš hlučný, jedna sousedka se stežovala správci že malej hrozně dupe, zašla jsem za ní omluvila se a vysvětlila jí situaci a bylo po problému, ještě se omlouvala, že to nevěděla :nevim:… ta anonymita mi moc nejde :D

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 31.12.16 08:59

Nejsi anonymni!

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 31.12.16 09:06

Tvl to by u nas musela byt kontrola obden, mit takovy sousedy. Pubos, retardovanej autik, a vzteklej Beran dysfatik :mrgreen: a do toho ja a moje pocuchane nervy :lol: nastesti mame bajecny sousedy.

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 31.12.16 09:11
@JayLee píše:
neocistis se jak jednou u vas byla socialka jednou tak muze prijit kdykoliv zase takze jednou uz mas cejch a v uvozovkach je to minus pro tebe z toho udelaji verejny zapis ze prilo anonymni hlaseni ze tam byli a co zjistili a to na vyzadani musi ukazat jakymukoliv uradu ci soudu takze kdyby s ejim neco nezdalo nebo kdyz bude nejaky plan kontrol tak muzes cekat klide dalsi navstevu v tomhle jsou principove stejne jako čoika nebo finanak např a kazdy anonymni udani musi proverot prioritne nez naplanovane KO :roll:

Proboha, co příspěvek, to psané jako neandrtálec..pou­žívej interpunkci, nedá se to číst :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 09:18

U nás to samé. Přijela sociálka na anonymní udání, že nedáváme dětem najíst, že rostou jako dříví v lese, žijí v nevyhovujících podmínkách. atd. No, do smíchu mi nebylo. Nedokázala jsem pochopit lidskou zlobu, ale přenesla jsem se přes to. Už je mi to jedno.
Ano, jsme hlučnější, máme tři děti a je to u nás občas mazec, ale i tak takové sprosté lži? Ale u nás víme, kdo to byl. Bydlíme v baráku a máme jedny nejbližší sousedy.
Nic jiného, než se nad to povznést Ti nezbyde ;-)

eumedon
Extra třída :D 13627 příspěvků 31.12.16 09:23
@Anonymní píše:

Nijak. Neřeš to, nemá to řešení. Jak by se měl očistit člověk, který je čistý? Kdyby tě někdo nařkl, že kradeš po hospodách lžičky, tak budeš chodit po dědině a říkat, že nekradeš?

Tak už to chodí: Nařčení, šetření, odložení věci, klepy. S tím nic nenaděláš. Až budeš mít důkazy, že tě někdo pomlouvá, tak s tím můžeš něco dělat. S domněnkami, dojmy a pohledy úkosem těžko.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >