Je to blbé.. bez kamarádek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 00:23
je to blbý.. bez kamarádek

Ahoj moc se to sem nehodí ale nevadí..
Je mi 12 let.. A v moji třídě sme se hádali furt.. Pak tam ocud odešla moje nej kamarádka a měla sem jinou vlastně dvě.. A jednou sme se pohádali protože vedle mě nemohla sedět jedna.. Ona se děsně naštvala a začla o mě roznášet drby.. No pak sme si psali a jedna píše něco proti mě a ta druhá mi pak taky začla nadávat že sem prostě nějaká ta holka co má furt sex a tak ( jinak to nešlo je to sprostý).. Hned mi došlo že sou obě proti mě.. No a to je ten problem u nas ve třídě se se mnou nikdo moc nebavi každej už je ve dvojici a pak sem sama :,( no a to už bylo několikrát kuli tomu sem nechodila do školy.. Holky mi furt nadávali sproste na mobil na rodinu na mě na všechno kolem mě.. To trvalo dlouho pak se to nějak vyřešilo a teď zase.. Zase to obdobi co se budu chodit bát do školy budu se řezat (já vim sem blbá) budu brečet.. Prosím co mám dělat já takhle nechci žít..

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 27.12.16 00:31

Řekni to doma mamince. pokud to tak špatně neseš, tak to už není sranda. neboj, azse budeš dobře, ale musíš se doma svěřit :hug:

Gingerka
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 27.12.16 00:46

Buď si o tom promluv s rodiči nebo zajdi za výchovným poradcem u vás ve škole, neboj, není to žádná ostuda, sama to nevyřešíš a ti lidi jsou tam od toho. :hug:

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 00:50

@slavuska1 děkuji doma sem to už taky říkala ale to bylo asi ve třetí třídě. Ale děkuju oznámím to

Gingerka
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 27.12.16 00:52
@madička13 píše:
@slavuska1 děkuji doma sem to už taky říkala ale to bylo asi ve třetí třídě. Ale děkuju oznámím to

A teď jsi v kolikáté třídě? Zajdi za mamkou znova. :hug:

Příspěvek upraven 27.12.16 v 00:53

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 00:52

@Gingerka děkuju udělám to.. Ale nejdřív si promluvím a rodiči. Moc děkuji

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 00:55
@Gingerka píše:
A teď jsi v kolikáté třídě? Zajdi za mamkou znova. :hug:Příspěvek upraven 27.12.16 v 00:53

Teď jsem v šesté a mamka by se to asi stejně dozvěděla ona to pozná

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 27.12.16 01:00

Řekni to rodičům, věřím že ti pomohou :kytka: není to ostuda. Nikdo ti nemá právo ubližovat aby ses bála chodit do školy!

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 01:27
@niki V
@niki V píše: Řekni to rodičům, věřím že ti pomohou :kytka: není to ostuda. Nikdo ti nemá právo ubližovat aby ses bála chodit do školy!

Děkuji moc..

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 27.12.16 08:21

Pokud máš fajn rodiče, tak říct jim… A jinak taky bych se nebála to říct nějaké učitelce, nemusí to být ta třídní, může to být třeba školní psycholog, nebo výchovný poradce, nebo prostě ta učitelka, která je ti sympatická ;-) vzhledem k tomu, že jsi v šesté třídě, tak tě čekají ještě 3,5 roku se stejnými lidmi.. začala bych to řešit v linii rodiče-škola a pokud to se to nepodaří nějak vyřešit a zlepšit, nebála bych se změnit třídu nebo eventuálně i školu, nemá to cenu, aby ses trápila!

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 27.12.16 08:54

Určitě to řekni, mělo by se to řešit i ve škole, spravit klima ve třídě. Nenech to zajít dál, pracuju s detma, který si nesou následky ze šikany s sebou dal do života. Pokud by to ve škole nerešili, obraťte se na nejbližší pedagogicko psychologickou poradnu. Většinou se do školy pošle někdo, kdo umí pracovat se třídou a vztahy zlepší.

atominnka
Generální žvanilka 21667 příspěvků 27.12.16 09:01

Zajdi za mamkou nebo se svěř jinému dospělému, kterému důvěřuješ. Klidně i nějaké učitelce, výchovnému poradci. Hlavně si nemysli, že je to ostuda nebo že si za to můžeš sama, protože to jsou nesmysly. Nikdo nemá právo ti ubližovat.
Neboj, bude líp. taky jsem si tím prošla. :hug:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 27.12.16 13:45

@madička13 Hmm a jaké máš zájmy? Co tak zavolat/napsat nějakteré spolužacce a pozvat ji domů… aby došla jako zkouknout stromek. Pozvat na čaj nebo čokoládu…? Nebo jestli jen nejde ven…
Třebas se některá nudí a přijde jí najednou vhod tvůj zájem… Bych tu vánoční nudu využila…
Zkus některé napsat… :srdce: :kytka: Třebas se některá chytí… 8)

madička13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 14:20
@Black Cat píše:
@madička13 Hmm a jaké máš zájmy? Co tak zavolat/napsat nějakteré spolužacce a pozvat ji domů… aby došla jako zkouknout stromek. Pozvat na čaj nebo čokoládu…? Nebo jestli jen nejde ven…
Třebas se některá nudí a přijde jí najednou vhod tvůj zájem… Bych tu vánoční nudu využila…
Zkus některé napsat… :srdce: :kytka: Třebas se některá chytí… 8)

Děkuju ale já bydlím na vesnici a spulužačku tu nemám.. Ta jedna odešla di jiné školy a teď tu nikdo neni ale děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >