Spálení v dospívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neeviim
Povídálka 34 příspěvků 09.06.19 15:24
Spálení v dospívání

Zdravím, dcera se mi spálila. Vždy šla do hněda a a okamžitě se opálila, ale dnes se spálila. Jsme normálně v Čr. Měl někdo něco podobného v dospívání? Spravilo se to v dospělosti nebo už zůstalo? (Je jí 15)

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14543 příspěvků 09.06.19 15:28

Ja bych rekla, ze snad kazdy se nekdy spalil.

nozu
Extra třída :D 12500 příspěvků 09.06.19 15:32

Já šla jako dítě také velmi snadno do hněda. teď v dospělosti mám pokožku mnohem citlivější a snadněji se spálím. Na první sluníčko se musím mazat 50.

Sůvička80
Kecalka 371 příspěvků 09.06.19 15:34

A byla namazaná? Mě osobně přijde, že to sluníčko je rok od roku agresivnější :think:. Byly doby, kdy se člověk v červnu nepotřeboval mazat a nespálil se a dneska děti nepustím na sluníčko bez opalovaku.

Neeviim
Povídálka 34 příspěvků 09.06.19 15:41
@nozu píše:
Já šla jako dítě také velmi snadno do hněda. teď v dospělosti mám pokožku mnohem citlivější a snadněji se spálím. Na první sluníčko se musím mazat 50.

A jéje, tím jí moc neuklidním :D

Tinuvien
Generální žvanilka 24092 příspěvků 09.06.19 15:50

V počasí hlásili silnější intenzitu slunečního záření a horší stav ozónové vrstvy.

Cizinka 999
Kecalka 350 příspěvků 09.06.19 15:56
@Neeviim píše:
Zdravím, dcera se mi spálila. Vždy šla do hněda a a okamžitě se opálila, ale dnes se spálila. Jsme normálně v Čr. Měl někdo něco podobného v dospívání? Spravilo se to v dospělosti nebo už zůstalo? (Je jí 15)

Dcera taky ve stredu, byla na koupaku sest hodin a nemazala se nebot se nikdy nespalila, no nebyla jedina spalena. Ted se aspon byde mazat, nebo vezme tricko na sebe.. ale je to.tim,ze predtim vubec nebyla na slunicku a najednou dlouho pres obed a byli tricitky

warita
Extra třída :D 10908 příspěvků 09.06.19 16:38

Ja se v patek spalila, kdyz bylo pod mrakem. Ne nejak dramaticky, ale vecer byly videt prouzky od raminek na cervenem podklade. Jsem sice blondynka, ale taky se docela dobre opaluju, takze to nechapu. Asi byly nejak erupce na slunci nebo co.

PupuP
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 09.06.19 19:32

Já se spálím během léta každoročně několikrát :roll:

Váš příspěvek
Reklama