Čekáme 4. miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 13:41
Čekáme 4. miminko

Ahoj,

jsou tu nějaké maminky, které očekávají 4. miminko? Ráda bych si pokecala ;) I když chápeme se - moc času na to nebude :D

Reakce:
Veveruska 2019
Kecalka 185 příspěvků 07.06.19 15:52

Ahoj já čekám 4 mimco, no teda spíš 4 kluka :grin: :grin: :grin:za skoro 2tydny už mám termín porodu

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 15:56

@Veveruska 2019 Jeeej tak gratuluji - my máme kluky 3 a teď zatím nevíme a nevím ani, jestli si to necháme říct…i když taky mám tušáka, že to bude do čtveřice :mrgreen:

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 15:59

@Veveruska 2019 no a jak to prožíváš? Já musím říct, že zatím víc, jak u 2. a 3…budeme totiž znova kupovat výbavičku (už jsme většinu porozdávali, ale hlavně i zničili) a tak nějak si to vážně chci pořádně užít, protože tentokrát už vážně naposled (jo, říkala jsem to už u 3., ale teď úplně vážně :mrgreen::mavam:

Veveruska 2019
Kecalka 185 příspěvků 07.06.19 16:11

@fialkaann no taky jsem už 4 neplánovala, tak jsem vybavicku dala pryč :grin: :grin:takže vše pořizovat znova..no prožívám to vic..přijde mi že u těch tří jsem byla víc v pohodě, teď tak nějak vše řeším-divne bolesti, pohyby a tak:person_facepalming:asi to bude i rokama.uz mám 36 a nejmladší syn 8..tak asi i to že bude takhle pozdě oproti brachum..tak když ještě nevíte, tak jsi na začátku. ja bych to teda nevydržela nevědět..ale taky jsem měla tušení že to bude kluk:grin:tak třeba vám se to povede :blush: já jsem už 37+5 tt takže už za pár snad..a chtěla by jsi holčičku??

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 16:22

@Veveruska 2019 ano, já jsem na začátku, TP 11.1.2020… zatím tedy neprožívám zdravotní stránku, že bych řešila píchnutí, atp…ale strašně se těším a jsem taková vyjukaná ze všeho jak u prvního - věk už mám taky svůj, ale tak na 4. dítko už to beru jinak, kdyby bylo první, tak jsem přestárlá a mám asi obrovský strach…Jinak s tou holčičkou. Ani nevím, jako jasně, chtěla bych to zažít, jaké to je - ale mně ti kluci nějak vyhovují. Hlavně máme tedy prvního, ten je úplně jiný i vzhledově (světlý typ) a potom dva hodně podobné vzhledově (tmavší typy), ale jiné povahou…tak jsem i zvědavá, po kom bude teď… všichni mají stejného tatínka, ale tak se nám to namíchalo. Ani jeden není vysloveně po mně, i když prostřední je tak půl na půl, tak aspoň něco, říkám si :lol: :lol: Ale těším se prostě zase na miminko a na to všechno, už jsem překonala takovou tu krizi, že jsem nestihla dělat pořádnou kariéru (a mám VŠ dokonce 2), takže teď už to vnímám tak, že jsem prostě máma na plný úvazek a když to šlo se 3, zvládneme i to 4… :)

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 16:29

@Veveruska 2019 a jak jsi to přijala ty, že to bude chlapeček? Jasné, že zdraví je hlavní, ale tak mít nějaké přání a představy je normální…já tedy nemůžu říct, že bych byla zklamaná, kdyby to byl chlapeček. Ale kdybych si to mohla sama určit, tak bych tu holčičku chtěla - ale tak uvidíme…ono stejně nakonec je nejlepší, jak je každé dítko jiné a pozorovat to všechno a učit se s nimi - takže i 4. kluk by byl nová osobnost do rodiny a zase si vyzkouším něco nového ;) jinak tedy neznám moc rodin, kde by měli víc jak 2 děti stejného pohlaví,… naposledy jsem koukala čtyři v tom jak tam byla ta Veronika, co čekala 4. chlapečka

Veveruska 2019
Kecalka 185 příspěvků 07.06.19 16:29

@fialkaann tak já se taky těším na miminko a kór po tolika letech..ale mám tak ze všeho větší strach a teď hlavně s blížícího se porodu..já jsem teda rozvedená, manželství prostě nevyšlo…ale co se dá dělat…kluci jsou bráchové jak má být…a já si taky myslím že mi víc vyhovují kluci..u třetího jsem strašně chtěla holku, ale teď u 4 jsem chtěla kluka..a nejstarší syn říkal že holku nechce, že by pokazila klučičí gang :joy: :joy: :joy:a taky si myslím že si to mimco budu víc užívat, kór když je už opravdu poslední

Veveruska 2019
Kecalka 185 příspěvků 07.06.19 16:35

@fialkaann a jinak můj nejmladší syn je celý já, až na toho pindíka…ten měl být opravdu holka:grin:a já taky u něho strašně moc po holčičce toužila, teď už ne…

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 08.06.19 11:27

@Veveruska 2019 Tak to máš fajn, že aspoň jeden je po mamince - to bych si docela přála, ne, že bych se tak milovala a myslela si, že jsem nějaká kráska, ale přecijenom to člověk v sobě má. Ono to je samozřejmě to nejmíň důležité, ale momentálně víc, jak na pohlaví, jsem zvědavá, jak bude vypadat a představuju si to - no ono to stejně bude úplně jinak, než si myslím :lol: :lol: :lol:… my uvažovali nad pěstounskou péčí, takže tak nějak jsem hodně měla v hlavě, že nějaké dítko ještě mít budeme - ale potom jsme to nedotáhli a přišlo tohleto naše vlastní…no takže je malinká šance, že nás to pěstounství ještě chytne, ale vlastní už fakt ne a momentálně mi ty 4 přijdou i tak až moc :lol: :lol:

Veveruska 2019
Kecalka 185 příspěvků 08.06.19 17:25

@fialkaann no 4deti už má málo kdo…nemám nikoho v okolí v mém věku a měl by 4 děti.. nanejvýš 3,ale spíš jen dvě a další už nechcou..já jsem ze 4 sourozenců, takže se mi velká rodina líbí…jj jsem ráda že nejmladší je po mě..a už jsem zvědavá jak bude vypadat malej, snad už za 14dni ho pochovám:blush:

Váš příspěvek
Reklama