Pár přátel – hledám spřízněnou duši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 20:38
Pár přátel

Ahojte lidičky, jsem tady po nějaké době a musím říct, že mi chybí mít takovou tu vrbu, které můžu napsat cokoli a kdykoli. Nemáte to taky tak? Někdy si připadám fakt sama a to mám manžela a 2 roční holčičku. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
nocenka.jalapovita
Povídálka 27 příspěvků 31.05.19 20:47

Taky mám rodinu, dá se říct, že mi nic nechybí, jen ta kámoška by bodla no. Občas vykecávám se sousedkama, ale je to takové společnské o ničem. Tak kdybys chtěla pokecat, jsem tu:)

Swift
Závislačka 4265 příspěvků 31.05.19 20:56

Piš my Tě tu pochopime

werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 20:56

@nocenka.jalapovita tak takový problém mám i já. Mám krásnou rodinu, nic nám nechybí jen jsme neustále všichni spolu, jelikož jsem po nehodě na invalidním vozíku tak to máme takové. A ta kámoška fakt chybí na to vyplakání se jak se říká. :roll:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 31.05.19 21:04

Klidne pis ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 11051 příspěvků 31.05.19 21:15

Já sice kamarádky mám, ale že bych se někomu mohla vypovídat moc nehrozí, spíš sem já ve funkci té vrby, že každý vždycky přijde a vylévá si srdíčko a chce rady :D

mrav
Vesmírná mluvilka 30170 příspěvků 31.05.19 21:16
@werika píše:
@nocenka.jalapovita tak takový problém mám i já. Mám krásnou rodinu, nic nám nechybí jen jsme neustále všichni spolu, jelikož jsem po nehodě na invalidním vozíku tak to máme takové. A ta kámoška fakt chybí na to vyplakání se jak se říká. :roll:

Klidně napiš, mám podobný osud. A i když není čemu závidět - vlastně jsi měla štěstí v neštěstí. Taky jsme měli nehodu před necelýma dvěma roky - moje žena zemřela…
Taky tehdy moje dcera měla necelé dva roky, dnes už jí je tři a půl a je to malá slečna.

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 31.05.19 21:17

..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 21:20

Taky mi obcas chybi naka maminka s detmi. Doma nam to klape mame dve deti.Na jednu stranu si rikam, ze me nic nechybi.Mame se dobre. Jezdime hodne na vylety.Na druhou stranu nejaka kamaradka s partakem pro starsiho by byla fajn.Ale dneska v zabavnim centru sem spis nechtene vyslechla (nebylo misto jinde nez u stolu vedle nich ) debatu party maminek. A mela jsem hodne smisene pocity.Pri odchodu jsem vedela, ktery manzel dela co spatne, zrovna tak co delaji jejich prarodice spatne a podobne :think: A pripomelo mi to proc sem se vzdy drzela zpet. :roll:

werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 21:23

@Kriss Tina tak tva pozice je fajn, ale taky potrebujes oddych ne? Me vsichni kamaradi ukazaly zada a tak aspon vim, ze za ty roky za to nestali

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 21:24

Já mám úžasného manžela, úžasné děti. Máme toho za sebou taky hodně, autonehoda, nemocný syn.. Kamarádů máme spoustu, ale žádného blízkého. Chybí mi práva přítelkyně.

werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 21:26

@mrav s tebou jsem si uz psala kdysi a o tvem osudu vim. Nekdy si pohrava a je to nefer ale vse se deje z nejakeho duvodu

werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 21:30
@Anonymní píše:
Taky mi obcas chybi naka maminka s detmi. Doma nam to klape mame dve deti.Na jednu stranu si rikam, ze me nic nechybi.Mame se dobre. Jezdime hodne na vylety.Na druhou stranu nejaka kamaradka s partakem pro starsiho by byla fajn.Ale dneska v zabavnim centru sem spis nechtene vyslechla (nebylo misto jinde nez u stolu vedle nich ) debatu party maminek. A mela jsem hodne smisene pocity.Pri odchodu jsem vedela, ktery manzel dela co spatne, zrovna tak co delaji jejich prarodice spatne a podobne :think: A pripomelo mi to proc sem se vzdy drzela zpet. :roll:

Ahoj nekdy ty rozhovory jsou silene a jeste v dnesni dobe. Pripada mi to, ze si nikdo niceho nevazi a porad si jen ztezuje.

werika
Kecalka 151 příspěvků 31.05.19 21:34
@Anonymní píše:
Já mám úžasného manžela, úžasné děti. Máme toho za sebou taky hodně, autonehoda, nemocný syn.. Kamarádů máme spoustu, ale žádného blízkého. Chybí mi práva přítelkyně.

Takove to mam taky jen kamarady zadne. Tedkom po 2 letech co mame dcerku tak si rikam pozvu nekoho na kafe, manzel sel s klukama, dcerka u babicky. Jenze nemam koho. Nemam ani komu jen tak napsat a nekdy se prichytim jak koukam jen do prazdna. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 22:01

Přesně tak to mám taky, chybí mi vrba. I když se snažím s někým dát do řeči, je to takové nijaké a po pár zdvořilostních větách už ani nevím, jak pokračovat. I jsem se přidala do takové regionální skupinky maminek, ale tam se ani nedostanu kolikrát ke slovu, mluví pořád ty samé. :roll: Je to škoda, že zrovna máš možnost a není ani komu napsat, třeba nějaké dávné kamarádky, třeba ze školy? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama