Heroin/pervitin - jak poznám o jakou drogu jde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 15:12
heroin/ pervitin

Ahoj, omlouvám se za anonym ale snad to pochopíte.. před nedávnem jsem se dozvěděla že blízká osoba bere drogy již dost dlouho jak mi bylo řečeno, tak mi to nedá a patram do hloubky. tak by mě zajimalo jak poznam pervitin a heroin. chci vědět o jakou drogu jde.

Reakce:
Helca83
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 07.06.19 15:15

Heroin je opiat, tlumi. Pervitin je stimulant, takze pridava energii. Jestli to jde poznat podle toho, jak to vypada, to netusim, myslim ze oboji muze byt bily prasek, heroin asi i hnedy.

Kfětoslava
Závislačka 2683 příspěvků 07.06.19 15:16

Myslíš, že tu dostaneš přednášku? Je o tom mnoho popsáno, použij google. H je opiát a P amfetamin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 15:21

Nedoufam v prednasku ale o zkusenost nekoho, videla jsem to v injekci, chut hořká. tim ze to bere. dlouho tak podle chovani nepoznam. dekuji

Niky2
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 37 inzerátů 07.06.19 15:39

A neni jedno, jestli bere herak nebo piko? K cemu ti bude to vedet? Oboje je to sra*ka a jestli bere dlouhodobe a nehodla s tim prestat, spatne skonci…

Kfětoslava
Závislačka 2683 příspěvků 07.06.19 15:42
@Anonymní píše:
Nedoufam v prednasku ale o zkusenost nekoho, videla jsem to v injekci, chut hořká. tim ze to bere. dlouho tak podle chovani nepoznam. dekuji

Zajdi se poradit do Kontaktního centra, oni tě nasměrují jak na něj a co můžeš ty udělat

DeeDee.518
Kecalka 264 příspěvků 07.06.19 15:52

Souhlasím s tím, že je jedno, co z toho bere. Pokud nestojí o pomoc, můžete se třeba na hlavu postavit, ale neuděláte vůbec nic. Nikoho nejde ze závislosti (ani z ničeho jiného) vyléčit proti jeho vůli. Vím to, takhle se mi strýc upil k smrti. Můžete se jen dívat a trpět. Ať už tiše, nebo nahlas. To už je fuk. Ale nepohnete s ničím…

kjhui
Závislačka 2548 příspěvků 07.06.19 15:57
@Anonymní píše:
Nedoufam v prednasku ale o zkusenost nekoho, videla jsem to v injekci, chut hořká. tim ze to bere. dlouho tak podle chovani nepoznam. dekuji

právě že poznáš.. jako rozdíl jestli si vzal prášky na spaní anebo čtyři kafe.. ale tvrdých práškových drog je sakra víc, může to být cokoliv jiného

že bys u feťáka co to tají „náhodou“ viděla stříkačku? to spíš uvidíš vpichy a abscesy..

čím to je že na iděsu vyjde článek o drogách a tady během tří dnů minimálně tři diskuze o pervitinu.. buď někdo píše diplomku nebo mafráci chystají další článek nebo je to fakt divná náhoda.. nebo už někdo přijal stížnosti že to tu je v pátek odpo zabitý a chtěj to tu oživit?

Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 07.06.19 17:23

Poznáš to podle očí, na heroinu má zorničky jak kočka, velký, na pervitinu se stáhnou. Myslím teda.

Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 07.06.19 17:26

A podle chování..nevím no, podle mě na perníku jsou takový ty vykrouceny typci, machaj rukama, zvejkaj, neposedej, na heroinu jsou vyklidneny, jako kdyby opilý, utlumený, vyndany. Je to ale hodně obecný, pár lidí se mě taky na diskotéce ptalo, co beru, že mám tolik energie, přitom já drogy nesnáším a nikdy bych si nic takovýho nedala, tím tuplem ne někde na diskotéce. Maximálně kdysi v telecích letech trávu, ale to ani jako drogy neberu, i když dneska bych se toho taky nedotkla.

Kfětoslava
Závislačka 2683 příspěvků 07.06.19 20:10
@Azeretereza píše:
Poznáš to podle očí, na heroinu má zorničky jak kočka, velký, na pervitinu se stáhnou. Myslím teda.

Zrovna naopak

Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 07.06.19 22:38
@Kfětoslava píše:
Zrovna naopak

Máš recht :kytka: jsem čerpala z Requiem za sen, ale tam je to zrovna špatně. Tak nic :mrgreen:

Kfětoslava
Závislačka 2683 příspěvků 07.06.19 22:46
@Azeretereza píše:
Máš recht :kytka: jsem čerpala z Requiem za sen, ale tam je to zrovna špatně. Tak nic :mrgreen:
:D
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 23:06

@DeeDee.518 ano jsem si vědoma že s tím nic neudělám. jen si nemůžu pomoct a stale pátrám po novych informacích

Váš příspěvek
Reklama