Spánek 10 měsíční holčičky

116
7.5.21 18:33

Spánek 10 měsíční holčičky

Zdravím maminky, nemáte některá radu jak naučit 10 měsíční holčičku spinkat v postýlce? Musím se přiznat, že jsem si na sebe ušila bič sama, tím že jsem ji a stále uspávám u prsa a když byla v 8 měsících nemocná a měla horečky, vzala jsem ji k nám do postele a už tam zůstala. Potom začaly růst zoubky a byla vzhůru co hodinu, tak bylo pro obě příjemnější a pohodlnější, že jsem jen vytáhla prso, malá si podudala a spaly jsme obě dál. A teď když ji po usnuti u prsa v posteli chci přenést do postýlky, okamžitě je vzhůru a následuje řev, ani dudlík nepřichází v úvahu. Četla jsem tu o jakési metodě vybrečení, ale to jsem vzdala po 5 minutách řevu, kdy z toho byla celá opocená a já na prášky.. na to hold nemám nervy ani srdce, ji takhle trápit. Najde se někdo s podobným problémem a co vám pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
524
7.5.21 18:43

Tak se mnou spala holka od narození :D také jí je 10 měsíců, ale co se začala plazit (7m),tak šla do postýlky, mám jí hned u postele, mlíko připravený, týden a zvykla si. Teď se mnou spát nechce :cert: :mrgreen: tak jí nech usnout u vás, a pak jí přendej, ona si na své osobní teritorium zvykne, jen holt jí vytáhnout když budete kojit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
7.5.21 19:01

@Hiavnaan budu se asi tedy muset obrnit trpělivostí a zkoušet. Škoda, že nemáme prostor v ložnici, abysme dali postýlku vedle naší postele :? Musím přiznat, že já s ní spím ráda, když se k ní můžu tulit, ale jsem potom nevyspalá, protože se často budim že strachu, abych ji třeba rukou nepraštila a stejně to má i muž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11593
7.5.21 19:08

Zkuste se oba hodit do klidu, 10 mes mimco uz se „ubrani“, neublizite ji.

Nechala bych ji v posteli az do odstavu, az pak zacne spat pevne celou noc. Pak bude zrala na svou postel sama od sebe. Ted vas proste potrebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
7.5.21 19:44

Moje holčička tak taky se mnou spala od narození, a mám ji v posteli dodnes, a to bude mít 4 roky, nijak mi tady nevadí, naopak jsem ráda, že ji mám u sebe, mohu si ji pohladit, obejmout ji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat