Spánek 7týdenního miminka přes den

15
13.2.17 18:32

Spánek 7 týdenního miminka přes den

Maminky jak vám spí 7 týdenní miminka přes den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

662
13.2.17 18:54

Já mám 8mi týdenní miminko a dopoledne spíme hodinku (8-9) pres oběd (11-13) dvě a před koupáním (18-20) taky dvě, kočárek (14-16) nepočítám
Fungujeme tak už nějakou dobu a je super ze máme pravidelný režim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
13.2.17 19:24

Nám spí malá ráno do 7 s jednou pauzou. Přes den jí tak po dvou hodinách, jednou si dá 3 hodiny. V těchto intervalech většinou tak hod ku kouká, jinak spí. Jen mezi 6 a 8 spát nechce a knoura.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
13.2.17 19:24

Tak to máme taky tak. Já jen jestli to není moc. Chodíte teď každý den na procházku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
13.2.17 19:30

@LuluEli já musím ven mám další dvě děti. Ale když sem měla první dítko každý den sem ven nechodila, nebaví mě vození kocaru a prvorozeny v noci moc dobře nespal, tak sem to dohanela přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2085
13.2.17 19:31

Malá má skoro 8 týdnů. Kojím po třech hodinách (víceméně) a po každým kojení tak hodinku, hodinku a půl prospí. Takže ráno v sedm vstává, v osm obvykle bývá první denní kojení, spí do 9.30, to samý po kojení v 11 a 14. Po podvečerním kojení obvykle spát nechce, teď třeba vytuhla až v sedm po vyčerpávajícím hraní si s tatínkem :mrgreen: V osm naposledy nakrmím a jde se spát, spávala donedávna v kuse do dvou-tří, poslední dva dny spala až do pěti, kdy chtěla jíst, zase usnula a spala do těch sedmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2085
13.2.17 19:32

@LuluEli chodíme cca obden, po krmení ve dvě, to si tu svoji hodinku dá v kočáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
13.2.17 19:41

Může se stát že malé vadí pobyt venku? Zdá se nám že vždy když jdeme ven a pak cca po dvou hodinách přijdeme domů, tak nám pláče jako by ji to nedělalo dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
13.2.17 22:13

@LuluEli jako že jste venku dvě hodiny? Pokud ano, muže ji vadit poloha v kocaru, nebo že to moc drnca. Taky jí to může rozpohybovat střeva a ona má pak bolení břicha. Dneska sme trhli rekord, byli jsme venku skoro tři a půl hodiny a malá to celé prospala. Doma pak byla jak milius.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
14.2.17 01:03

@jeřáb no jsme venku dvě hodiny ji se v kočárku líbí a vždy spinká. Ale jak přijdeme domů, tak nám pak začne hystericky tvář asi cca po půl hodině co jsme doma. Tak právě nevím čím to může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama