Reklama

Spánek 7týdenního miminka přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 13.02.17 18:32
Spánek 7 týdenního miminka přes den

Maminky jak vám spí 7 týdenní miminka přes den?

Reklama

Reakce:

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 13.02.17 18:54

Já mám 8mi týdenní miminko a dopoledne spíme hodinku (8-9) pres oběd (11-13) dvě a před koupáním (18-20) taky dvě, kočárek (14-16) nepočítám
Fungujeme tak už nějakou dobu a je super ze máme pravidelný režim

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 13.02.17 19:24

Nám spí malá ráno do 7 s jednou pauzou. Přes den jí tak po dvou hodinách, jednou si dá 3 hodiny. V těchto intervalech většinou tak hod ku kouká, jinak spí. Jen mezi 6 a 8 spát nechce a knoura.

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 13.02.17 19:24

Tak to máme taky tak. Já jen jestli to není moc. Chodíte teď každý den na procházku?

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 13.02.17 19:30

@LuluEli já musím ven mám další dvě děti. Ale když sem měla první dítko každý den sem ven nechodila, nebaví mě vození kocaru a prvorozeny v noci moc dobře nespal, tak sem to dohanela přes den.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 13.02.17 19:31

Malá má skoro 8 týdnů. Kojím po třech hodinách (víceméně) a po každým kojení tak hodinku, hodinku a půl prospí. Takže ráno v sedm vstává, v osm obvykle bývá první denní kojení, spí do 9.30, to samý po kojení v 11 a 14. Po podvečerním kojení obvykle spát nechce, teď třeba vytuhla až v sedm po vyčerpávajícím hraní si s tatínkem :mrgreen: V osm naposledy nakrmím a jde se spát, spávala donedávna v kuse do dvou-tří, poslední dva dny spala až do pěti, kdy chtěla jíst, zase usnula a spala do těch sedmi.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 13.02.17 19:32

@LuluEli chodíme cca obden, po krmení ve dvě, to si tu svoji hodinku dá v kočáře.

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 13.02.17 19:41

Může se stát že malé vadí pobyt venku? Zdá se nám že vždy když jdeme ven a pak cca po dvou hodinách přijdeme domů, tak nám pláče jako by ji to nedělalo dobře.

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 13.02.17 22:13

@LuluEli jako že jste venku dvě hodiny? Pokud ano, muže ji vadit poloha v kocaru, nebo že to moc drnca. Taky jí to může rozpohybovat střeva a ona má pak bolení břicha. Dneska sme trhli rekord, byli jsme venku skoro tři a půl hodiny a malá to celé prospala. Doma pak byla jak milius.

LuluEli
Povídálka 11 příspěvků 14.02.17 01:03

@jeřáb no jsme venku dvě hodiny ji se v kočárku líbí a vždy spinká. Ale jak přijdeme domů, tak nám pak začne hystericky tvář asi cca po půl hodině co jsme doma. Tak právě nevím čím to může být.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama