Spánek 7 měsičního miminka

82
14.4.21 09:50

Spánek 7mesicniho mimi

Ahoj mám 7 měsíční Mimi a přes den mi dopoledne spí 30 min když se zadari a odpoledne 20 min a to je boj než usne myslím si že za celý den je to málo člověk by čekal že to dožene večer ale spí tak 4 hodiny a pak se často budí pořád se přetáčí na bříško cestuje po postýlce nebo jen tak řve tak ji přetočim na záda dám dudlika a hned usne toto se ovšem opakuje co hodinu ve 4 vztavame a dávám jí mléko to pak hned ještě usne cca do 6 spí ale opět se co chvíli budí řve a já lítám s dudlíkem. Pije mlíčko už jen rano odpoledne na svacu a večer před spaním. Neví někdo čím to že tak nemůže spát? Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
14.4.21 10:03

Kolem půl roku dcera spala v noci podobně, i hůř - bylo to nejspíš vývojem, naučila se nové pohyby a trénovala je i v noci, přešlo to během měsíce. Přes den spala dobře vždycky, to neporadím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
14.4.21 10:18

Malej mi taky v noci cestoval. Přetočil se na bříško a nevěděl jak zpátky, takže se rozčiloval a vzbudil nás. To přejde. A to spaní přez den je málo :think: mě malej spal dopo a odpo.. kolem 2h dvakrát denně. Ale nerikam nic, jsou děti který prostě nespí :) kde uspavas, jak uspavas? My hodně spali přez den v kočárku 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21575
14.4.21 10:27

@Jajii můžou to být zoubky nebo zpracovává všechny zážitky ze dne či jen takové období :jazyk: Ani v kočáru si říct nedá? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.4.21 10:52

@Týnka20 Když vidím že je protivná protira si oči a je unavená dám jí prostě do postýlky a zapnu usinacky nebo promítací obrázky s písničkami dycky to zabralo až ted už poslední mésic vůbec chtěla by spát ale prostě neusne ani boha :,( v kočárku se jí taky moc nelíbí vzteká se tak ji nechám koukat na bříšku a pak na záda a usne ale jen chvíli zase a taky nechci ji každý den zvykat na ten kočár ono není každý den na vyjížďku s kočárkem a pak by mi neusla nikde jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.4.21 10:53

@Nastys kočárku se taky vzteká a pláče ale po čase usne ale zase jen na chvíli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
14.4.21 11:07

@Jajii A dáváš každý den ve stejný čas? My měli fakt určitou hodinu, kdy byl zvyklí jít spát. Nedejbuh jak se to přetáhlo, nebo bylo něco jinak.. mě malej i pospával v houpacím křesílku :think: mě malej spal buďto dopo nebo odpo v kočárku. Prostě jednou denně jsme šli ven. Dlouhá procházka, kde si pospal hoďku a půl. A byl spokojený. A chodila jsem v dešti, ve sněhu. Já si ten kočárek do toho roka úplně užívala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
14.4.21 11:09

A kočárek máš ještě korbu, nebo už sporťák? My v 7m měli už sporťák a malej byl naprosto spokojený. Koukal co se děje kolem a po pár minutách chrupkal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.4.21 11:25

@Týnka20 Stridam to podle počasí ve sporťáku je ještě v pololehu ještě neposedava..ale taky se jí to moc nelíbí musí tam mít hračky jinak se nudi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.4.21 11:26

@Týnka20 právě že ona je jak hodinky ve stejný čas ráno stává i dostává jídlo všechno máme stejné každý den někde je unavená a protivná už hodinu po tom co vztane ale prostě dřív jak kolem té 9 neusne a taky někdy ani to ne je to fakt boj to usinani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
14.4.21 13:35

@Jajii ještě mě napadlo, co si sní lehnout do postele? :think: pustit usinacky. Třeba by spinkala líp v posteli. Až fakt zabere, tak se vzdalit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
14.4.21 15:45

@Týnka20 To mě taky napadlo ale pak si na to zvykne a už jinde neusne nebude chtít spát sama v postýlce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8169
14.4.21 16:10

Naše malá 7 měsíců, kolikrát si mne oči a začne být nevrlá, tak ji taky dáme do postýlky a ono to už taky pokaždý nezabírá. Naštěstí v noci spí, možná se párkrát za noc probere a něco si zamumlá a spí dál. To přičítám pořád tomu, že ještě nemá pořád venku žádný zoubek. Jak to začne, to bude asi horor :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
14.4.21 17:08

@Jajii to vůbec nemusí být pravda. :) My malýho jako miminko v posteli mívali. Pak chtěl sám do postýlky kolem těch 8-9 měsíců. A pak když jsme si ho chtěli brát do postele a mazlit se, aby spinkal s námi, tak nechtěl. :) Taky se může stát že ve dvou letech bude dělat scény že chce spát s vámi v posteli. :) a upřímně radši bych měla vyspale, usměvavé Mimi, já sama si odpočinula nebo si udělala potřebný věcí když bude spát. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat