Prostředek na spaní pro 3 letého?

Anonymní
10.4.21 18:23

Prostředek na spaní pro 3 letého?

Od 20m nespí přes den. V poslední době usne v naší posteli, já ho dám do jeho a tam spí tak max 5h (někdy jen 2h) a zase je v naší. Bohužel uvažuji o tom, že se přesunu do obýváku, abych se vyspala a rovnou i dohnala x věci. Protože moje dítě je hyperaktivní a bohužel méně chápavé. Hledám něco, co by ho utlumilo. sedalie byla k ničemu. Děkuji za rady a typ.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19666
10.4.21 18:28

A v te vasi posteli spi jak dlouho? Kdyz ho neprenesete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
10.4.21 18:31

Ja spim s detmi. Kdyby spaly sami, vstavala bych xkrat za noc. Nektere deti to potrebuji. Moje dcera taky nespi od 2 dvou let pres den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:42

Se mnou spí i sedmiletý. Kolem půlnoci přichází. Usina v deset, vstává v šest. Jsem ráda, že spí. Kolem 3 let jsem ho učila spát u sebe, aby aspoň spal.
Co přirazit postýlku ke tvé posteli?
Proč je syn méně chápavý?
Hyperaktivitu máte v diagnóze, nebo ses rozhodla sama?

• Citovat
  • Nahlásit
1055
10.4.21 18:43

Meduňka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
10.4.21 18:51

Tak chce asi spát s vámi, na to žádný léky nejsou. Nepíšeš kde je jinak problém. To jako spí 2 h a pak už ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4193
10.4.21 18:52

Jéééj, jak já ti rozumím… :-)
Zkoušela jsem radepur baby - efekt jsem nezaznamenala.
Spí se mnou. Když potřebuju dohnat spánkový deficit, jdu spát jinam.
Nebude to trvat věčně, snad… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:53

@Aquarius79 nechce, žádné prskat :?

• Citovat
  • Nahlásit
969
10.4.21 18:55
@Anonymní píše:
Od 20m nespí přes den. V poslední době usne v naší posteli, já ho dám do jeho a tam spí tak max 5h (někdy jen 2h) a zase je v naší. Bohužel uvažuji o tom, že se přesunu do obýváku, abych se vyspala a rovnou i dohnala x věci. Protože moje dítě je hyperaktivní a bohužel méně chápavé. Hledám něco, co by ho utlumilo. sedalie byla k ničemu. Děkuji za rady a typ.

Poraď se s psychiatrem. Na hyperaktivitu se dávají stimulancia a na spaní vím, že se dávají také léky, ale u hyperaktivních dětí to myslím sedativa nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 18:58

@pikola on usne, ale třeba za další 2-3h. Což je docela peklo, protože doma nic neudělám přes den a asi budu muset uklízet po nocích, protože on si nedokáže ani sám hrát, prostě neřízená střela, kdybych neměla ještě miminko, tak ok, takto fakt není snadný.

• Citovat
  • Nahlásit
562
10.4.21 18:59

A nemuze byt pricina, ze touzi po tve pritomnosti a ty ho presoupnes do vlastniho pokoje? Vsechny deti mame v posteli a nikdy me nenapadlo je z toho lecit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 19:00

@Whitedog Já vyzkoušela i homeo, bylinky, ale nic. Necpu ho cukrem i když s jídlem máme problém, snažím se, nabízím… No, to je jiná.

• Citovat
  • Nahlásit
383
10.4.21 19:01

Jestli neotevřou školky pro všechny, brzo se z toho rodiče malých dětí s ADHD zblázní. Prostředek na spaní nemám, za první republiky se děti v podhorských oblastech zklidňovali alkoholem, aby vydržely dlouho v klidu navlékat korálky. To samozřejmě nedoporučuju, jen jsem si vzpomněla, že nás to kdysi učili na vysoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 19:03

@Cuddy Spal by tam celou noc, teď má mít svůj pokoj, ale asi je to zbytečný, běhat sem/tam do patra. Takže první dostane pokoj mladší. Za sebe jsme s tou posteli udělali chybu. Mladšího do ní dávat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
5812
10.4.21 19:06
@Anonymní píše:
@Cuddy Spal by tam celou noc, teď má mít svůj pokoj, ale asi je to zbytečný, běhat sem/tam do patra. Takže první dostane pokoj mladší. Za sebe jsme s tou posteli udělali chybu. Mladšího do ní dávat nebudu.

Co tatínek?? Dcera spi od 3 ve svém, ale když ma špatnou noc tak ji stačí jit do obýváku s tatou nebo jsou naopak v ložnici. Ja spala s mladším kvuli kojení (mame ho v posteli)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat