Miminko nespí po očkování?

11.4.21 08:03

Miminko nespí po očkování?

Hezké ráno, jdu si k vám zase pro radu. Malé bylo ve středu šest měsíců a ve čtvrtek jsme šli na první hexu, kterou jsme oddalovali. Vše bylo v pohodě, bez nějaké reakce či teploty. Spala akorát odpoledne tři hodiny v kuse, což je podle mě normální. Začalo to až večer. Normálně usnula okolo osmé jako vždy, ale začala se zhruba od devíti hodin budit se zvláštním pláčem, jakoby nás prosila a natahuje k nám ruce. Jediné co jí uklidní je prso a to kolikrát pláče ještě dlouho v náručí. Takhle se to opakuje zhruba každých 10 minut až hodinu. U prsu mi skoro hned usne, dám do postýlky a znovu. Do té doby se mi nebudila v noci vůbec, max jednou. No dnes to bylo třetí noc za sebou, to samé. Usne na delší čas nejdříve v jednu ráno. Pak se vzbudí okolo třetí, okolo páté a v sedm už je vzhůru úplně. Někdy začne ze spaní plakat a to ji vzbudí, někdy ji vzbudí prdiky. Přes den si dudlík vezme normálně, v noci se semnou pere, jak ho nechce. Nevím jestli to může mít po očkování, nebo spurt, nebo zuby (ještě ani náznak). Ale přes den je úplně stejná jako dřív a hodná.
Jsem z toho už nesvá, mám o ní strach, je mi jí líto a přijde mi, že si nemůže odpočinout. Děkuji všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16438
11.4.21 08:05

Může, nemusí. Přečti si příbalový leták k hexe, NU tam jsou vypsany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
11.4.21 08:28

Ano, to je bohužel normální reakce u hexy. Kamarádce se dítě úplně změnilo, v noci strašný pláč, každou noc, trvalo to půl roku, měla to dokonce jako indikaci k oddložení druhé dávky, doktorka uznala, že to je z toho, že se s tím setkává často. Buď ráda, že je to jen toto. U někoho se úplně zastaví vývoj atd. A někdo nemá reakci vůbec žádnou. To dopředu nikdo neodhadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat