Spánek batolete

Anonymní
10.6.20 08:47

Spánek batolete

Zdravím všechny :mavam:

měla bych na Vás dotaz. Máme skoro dvouletého prcka a jelikož jsem nyní začala třetí trimestr, museli jsme cca před třemi týdny dát malého do jeho pokojíčku do velké postele, jelikož do ložnice se nám další postýlka nevejde. A zde dochází k problému.

Zatímco malej spal v postýlce vedle mé postele, budil se cca 2× za noc, jen jsem přikryla a spalo se dál (ale aby spal celou noc se snad ještě nestalo). Po přendání do pokojíčku se ovšem budí co dvě hodiny a skoro každý večer nastává úsek (nejčastěji mezi půnocí a druhou ranní, někdy třetí hodinou), kdy se budí co 15 minut, takže jsem skoro každou noc, uprodstřed noci, 2 až 3 hodiny vzhůru. :zed: No co si budeme povídat, jsem na pokraji vyčerpání, ještě s ohledem na těhotenství. V šest malej vstává, ať má noc jakoukoli.

Co se týče usínání, jak večer, tak odpoledne, není problém, ani nemáme scény, že by do postele nechtěl. Těší se, nabere si plyšáky, uložíme, pomazlíme a usíná sám.

Máte, prosím, někdo nějaký nápad, co by mohlo pomoci? Nebo si musí zvyknout? I když doufala jsem, že tři týdny už budou dost :nevim: bojím se toho, že se to nezlepší, než se narodí druhé a pak teda nevím, jak budu fungovat.

Všem dopředu děkuji za Váše nápady a názory.

P. S.: prosím anonym, pro mě citlivé téma, že už to fyzicky ani psychicky nedávám :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1650
10.6.20 09:06
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :mavam:

měla bych na Vás dotaz. Máme skoro dvouletého prcka a jelikož jsem nyní začala třetí trimestr, museli jsme cca před třemi týdny dát malého do jeho pokojíčku do velké postele, jelikož do ložnice se nám další postýlka nevejde. A zde dochází k problému.

Zatímco malej spal v postýlce vedle mé postele, budil se cca 2× za noc, jen jsem přikryla a spalo se dál (ale aby spal celou noc se snad ještě nestalo). Po přendání do pokojíčku se ovšem budí co dvě hodiny a skoro každý večer nastává úsek (nejčastěji mezi půnocí a druhou ranní, někdy třetí hodinou), kdy se budí co 15 minut, takže jsem skoro každou noc, uprodstřed noci, 2 až 3 hodiny vzhůru. :zed: No co si budeme povídat, jsem na pokraji vyčerpání, ještě s ohledem na těhotenství. V šest malej vstává, ať má noc jakoukoli.

Co se týče usínání, jak večer, tak odpoledne, není problém, ani nemáme scény, že by do postele nechtěl. Těší se, nabere si plyšáky, uložíme, pomazlíme a usíná sám.

Máte, prosím, někdo nějaký nápad, co by mohlo pomoci? Nebo si musí zvyknout? I když doufala jsem, že tři týdny už budou dost :nevim: bojím se toho, že se to nezlepší, než se narodí druhé a pak teda nevím, jak budu fungovat.

Všem dopředu děkuji za Váše nápady a názory.

P. S.: prosím anonym, pro mě citlivé téma, že už to fyzicky ani psychicky nedávám :(

Mám 4 letého, spi s tatínkem. Nejde, aby taky spal s tatinkem? Holt se boji. Je ještě malinký
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
10.6.20 09:18

Taky se přikloním k společnému spaní. To buzení je důvod, proč máme 4letou stále v posteli (i její 1,5r ségru). Prostě odmítám xkrat za noc vstávat k řvoucímu dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3014
10.6.20 11:45

Ono je to kus od kusu :) jsem taky těhotná a kluk bude mít za chvíli dva roky. Stěhovali jsme se, takže změna obrovská a rovnou šel do svého pokojicku. Zatím jsme mu dali jeho postylku, ať to není pro nej všechno cizi. Naopak spi ještě lip než s námi, protože ho nic neruší… za chvíli přijde velká postel a máme tam vytahovaci suplik s luzkem a jsme prave připraveni, ze kdyžtak půjde k němu spát manžel a já budu s miminem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama