Spanek kojence přes den

298
30.11.20 14:05

spanek kojence přes den

Ahoj všichni, mám dotaz ohledně svého skoro osmiměsíčního prcka.Jak dlouho vám děti v tomto věku spí přes den? Dva týdny zpátky mi spal skoro dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne.Pak mu začal růst zoubek a spaní se pokazilo. V noci se hodně budí, ale po přisátí hned odpadá. Vstavame ráno v šest a je úspěch když usne až v jednu, max na dvě hodinky a to je vše, večer až po osmé hodině. Je to normální :roll:???Mám ještě dvě školačky a je to už někdy fakt na palici :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5589
30.11.20 14:43

Spala hodinu dopoledne, a cca hodku a půl odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
30.11.20 14:59

Naší malé se spánek hodně měnil. Kolem tech 6, 8 měsíců to byl horor. Tak hoďku dopoledne, hoďku odpoledne a to jen v kočárku po velmi intenzivním uspavaním. A to muselo být absolutní ticho, jinak byla hned vzhůru a uspavalo se nanovo. Nějak po prvním roce už spala jen odpoledne a bylo to trochu lepší. Teď jí budou dva, pořád usíná u flašky, ale je schopná spát i 3 hodiny, jak kdy a hlavně když usne tak vedle ní může střílet kanón a nic. Takže, že ti spí teď takhle nic neznamená, za měsíc dva může být všechno jinak. Znám i dítě co od roku nespí přes den už vůbec :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42228
30.11.20 16:07

Ahoj, 8mi měsíční aktuálně spíš nespí. Usíná po půlnoci, ráno vstává do 8 hodin a přes den spí tak hoďku a půl. Řešila jsem i s dr, ale mám prostě nespavce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
30.11.20 16:16

Mě spí 8mi měsíční dvakrát po půl hodině, ale chodí spinkat kolem 6-7me a spinká klidně do 9ti, ale v noci se vzbudí na kojení.. :) také záleží na tom, zda ho trápí zoubky nebo nee, teď mu rostou tři najednou a je to sranda občas no… 🥴 já se vyspím v hrobě 🤣 🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
30.11.20 16:24

Mne osmimesicni spi pres den dohromady max hodinu a pul. V noci spi cca od osmi do sedmi, ale dvakrat v noci krmim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
30.11.20 16:34

Sedmimesicni milacek mi spi v cca deset 20 minut jen v kocarku, ve dve taky v tech 20 minut kocarku a v cca pet usne u prsa a pri poloZeni do postylky se probudi, vecer usina o pul desate a koji se od pulnoci co hodinu az dve,…
Ja jsem na prasky, ale dite vysmate ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
30.11.20 16:56

@leyllae
To budou zoubky… Chce to vydržet bude lépe ❤ taky to někdy tak máme.. Že celou noc prokojime… 🤷🏼‍♀️ já vypadám potom jako zombie, ale bohužel jsou ještě malinci a maminku ještě potřebují.. Já si říkám, že v 15ti už prso chtít nebude 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
30.11.20 17:42

@Pepinka23 to urcite nejsou :D tohle trva od konce sestinedeli, a zombie mod jsem jiz prekonala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42228
1.12.20 01:33

@leyllae ajaj, taky máš nespavce. Přeji pevné šířky v očích a hodně kávy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.20 20:07

Hodinu dopoledne a odpoledne taky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.20 06:27

U nás čerstvě 7mi měsíční na to má dva koncepty: buď spí cca 1.5hod dopoledne a 1.5 až maximálně 2 hodiny odpoledne, což se mi líbí víc :mrgreen:, nebo 40 min dopo, 1.5 hod poo a 40 min kolem půl páté, ale to ho musím vozit. Dopoledne spí v postýlce, odpoledne někdy v kočáru, někdy v postýlce, v kočáru ho obvykle uvozím a zaparkuju. Ale taky se mu to teď hodně mění, stává se, že se při denním spaní budí á 30 minut a musím k němu jít, pomoct mu se převalit na bok, vrátit dudlík, uklidnit se. Je vidět, že chce spát dal, ale samotnýmu mu to nejde. Večer jde spát v 19.30, budí se za noc 2× na mlíko a od 4 spí dost neklidně, což znamená, že já od 4 nespím, aby on spal aspoň do 5, to už pak vstáváme :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat