Reklama

Spánek miminka konec 5. měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonarose
Povídálka 31 příspěvků 19.09.18 08:56
Spánek miminka konec 5 měsíce

Ahoj holky, by mě zajímalo jak dlouho spali nebo spí vaše děti. Můj syn chodí spát po třech hodinach ale spí max 20 minut někdy méně někdy půl hodiny ale přijde mi to malo na 5 měsíční mimčo že za cely den od 6-7 ráno do 7-8 večera má naspano za den něco málo přes hodinu. Jak jste to měli vy? Dekuju :)

Reklama

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 19.09.18 09:15

@Leonarose malé je 4,5m a máme to dost podobně už tak poslední dva měsíce. Zřejmě jim to tak vyhovuje ;) ona mi teda občas prospí i celý den, ale je to výjimečně, většinou to má jako Tvůj syn. Asi když spí v kuse tolik hodin v noci, jsou pak přes den více odpocati a už tolik spát nepotřebují ;)

Leonarose
Povídálka 31 příspěvků 19.09.18 09:17

@Jitul.kaaa9 v noci spi dobře a dobrých 12 hodin i když dneska 10 a stejně zase šel dspinkat po 3 hodinach a za 20 min už vzhuru :D. Asi Jo asi mu to stačí si na chvíli dáchnout

Renite
Nováček 10 příspěvků 19.09.18 09:44

Já kojím každé dvě hodiny a mezitím si malá (4,5 měs.) max. 30 min. pospí. Ale ne pokaždé. V noci se vzbudí 1-2×, párkrát spala celou noc. Také mi přijde, že přes den spí málo (max. 2 hodiny celkem, ale spíš míň), ale asi jí to takhle stačí. Hlavně, že spí v noci. :-)

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 19.09.18 09:55

U nas to v tomto veku bylo tak nejak podobne. Uz si to nevybavuju uplne presne, ale spala malo a kratce. Byla taky patricne protivna.

Renite
Nováček 10 příspěvků 19.09.18 10:04

@warita A kdy se to upravilo na 1-2 delší spaní denně?

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 19.09.18 10:14
@Renite píše:
@warita A kdy se to upravilo na 1-2 delší spaní denně?

nejak tak postupne. Casem spala uz jenom 2× denne a to pak spala hodinku a neco dopoledne a podobne odpoledne. Ted, kdyz spi uz jenom jednou denne, tak da klidne i 2,5h na jeden zatah.

Kdy se to presne upravilo si uz nepamatuju. Za mne, pokud je mimco hodne neklidne a spatne spi, vyresi to kocarek a prochazka. Tehdy maji tendenci spat jako zarezane.

Renite
Nováček 10 příspěvků 19.09.18 15:59

@warita Super. Díky. Já mám ještě 9 letou dceru a taky si to právě už nepamatuju. Jinak dneska dala poprvé dopoledne 2 hodiny v kuse. Ale není jí dobře, takže to bude tím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >