Spaní 13.měsíčního dítěte

1251
29.11.19 14:52

Spaní 13.měsíčního dítěte

Ahoj, děvčata. Přišla jsem za vámi pro radu. Mám 13.měsíční miminko a nikdy nemělo problém se spánkem. Vždy jsem si s ním lehla do postele, ono za chvilku usnulo, já ho prendala do postýlky a ono pěkně spalo. Asi poslední měsíc mám problém, že když usne, já musím dál ležet s ním, protože jakmile se od něj hnu, je okamžitě probuzené a rozplace se a musím si. k.němu zase lehnout. Jak za ním lehnu, během 10 sekund spí…ale pokud bych vstala, at hned, at za 10 minut, at za půl hodiny, hodinu…je vzhůru :? „Upletla“ jsem si na sebe zřejmě parádní bič…S nikým jiným toto nedělá, usne a spí…Jenže jsem s ním sama a moje naminka nemůže pořád chodit a uspavat…Ja potom odpoledne ani večer nic neudělám, vsechna práce se odsouvá na někdy…kdyz jsem s ním v posteli. Holky, poradite? Mám se snažit to nějak řešit nebo to přejde samo nebo si to. možná mám užívat :)??…za pár let už se mnou spát chtít nebude :jazyk: Děkuju!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.12.19 22:18

Jako bych cetla prispevek ode me, akorat malymu bude 15 mesicu.☺️ Uplne vim jak se citis :) a + jeste v noci s nama malej spi v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
6.12.19 22:40

@DenisaLutovska jej, já čtu tvůj příspěvek až teď :oops:…no, aspoň mě může těšit, že to má někdo stejně jako já :hug:…i můj malý se mnou spí v posteli v noci…většinou 8)…asi bych si to měla užívat :lol: za pár let mě bude asi odstrkovat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat