Holčička 10 měsíců nespí

28.11.19 22:49

Holčička 10 měsíců nespí

Ahoj mamči, chtěla jsem se zeptat jak Vám spí Vaše mimča. Vím že je tu toho hrozně moc, ale musím se vyzpovídat. Mám 10 měsíční holčičku a je to strašný nespavec už od porodu, nikdy jsem nemyslela že to může být horší než do jejich 3m, ale teď usne většinou 19-20.00 vzbudí se ve 23.00 a od tý doby do 4 do rána furt pokňourává, když je vypadne dudlík, když se někdo otočí, zoubky ještě nemáme a já nevím čím jiným by to mohlo být..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
398
28.11.19 23:45

@marketa 22 Zdravím. Já mám teda hodnou dceru, spí od 20 hod. a vstává kolem 8 ranní. Když jí bylo 10 měsíců tak šla do svého pokojíčku, možná by vám to pomohlo. Vadilo jí každé mé otočení, byla sem pro ni rušivej element od té doby je zase klid. Možná jí rostou zoubky jestli nemá ještě ani jeden, podívejte se jestli nemá nateklé dásničky, některé děti ty zoubky nesou špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.19 06:56

@Simonkaa01 o tom pokojíčku už uvažuju, je pravda že když koukám vedle na telku, tak ani nekvíkne, nateklé dásničky už má od 7m, čekáme na ty zoubky jak na slitování. Už skoro chodí a zoubek nikde :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat