Spaní na bříšku 8 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena.Hlovcová
Stálice 54 příspěvků 14.02.17 10:47
Spani na břisku 8 mesicu

Ahoj maminky. Nikde jsem se nedohledala tak bych chtela poradit od vas. :) Moje dcera 8 mesicu mi vecer usina okolo pul 9 a do pulnoci spi tvrde. Potom se zacne budit kdyz ji vypadne cumel, ale to je v pohode. Ale kolem 4 rano se zacne tocit na bricho a stoupat na vsechny ctyri. Jde videt ze se ji chce spat protoze porat poklada hlavicku. A kdyz ji otocim na zada tak spusti rev. Nekdy se ji podari usnout ale je to tak krkolomna poloha ze se za chvili vzbudi. Dela mi to cca tyden. Zuby mame zatim jen dva dole. Muzou se ji treba klubat dalsi? Ja uz nevim co s tim. Do ted takove problemy se spanim nebyli. Poradte prosim. Dekuji

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 14.02.17 10:57

Když je nejhůř zapnu bílý šum - fén

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 14.02.17 11:02

Nám to dělá syn už několik měsíců, ale jsou mu 2 roky. Do půlnoci až druhé spí jak zabitý a pak se začne mlet, kroutit, pofňukávat, chce k nám do postele a tam se taky mele a kope. Pozice neřeším, dokáže spát zkoroucený jak paragraf :lol:
Mě napadlo akorát, že se mu něco zdá, nebo ho něco růstem bolí, ale těžko říct. Každopádně je to pro nás dost únavné. Na bílý šum jsem měla aplikaci a ten na 8 měsíčního už nefungoval.

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 14.02.17 11:57

Já myslím, že je to v pohodě, náš se taky různě v tom věku budil (připisovala jsem to zoubkům), střídal různé polohy, nejradši usnul jako „zajíček“, kojila jsem kolem půlnoci a kolem té čtvrté, pak býval i hodinu a půl vzhůru a pak jsem ho zase uspala a spal do rána. Po čase se to zlepší, pak zase bude období jihého „rušení spánku“. Nemusíš to nijak řešit, vyroste z toho.

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:01

Moje deti spali hned od novorozenete na brisku. A svete div se. Zijou.
Je to pro ne pohodlnejsi, lepsi.

Kdyz se otaci a chce byt na brisku, tak ho nech.

balkanka
Kecalka 244 příspěvků 14.02.17 14:31

Kdyz chce spinkat na brisku, tak bych ho nechala, kdyz je schopny se postavit na vsechny ctyri, tak otocit hlavicku zvladne urcite taky, mala se mi taky silene krouti nekdy, kdyz spi, treba ho trapi prdiky a nebo ty zoubky.

Nikitkaii
Kecalka 362 příspěvků 14.02.17 18:00

Ahojky. presne to ted dela prcek(8 mesicu) taky. vzdycky spal celou noc a ted se budi v noci klidne na hodinu a stoji v postylce, leze po ctyrech a jak ho polozim na zada tak zacne rev.jde videl, ze se mu chce spat, ale nespi.to dela tak dvakrat za noc. a nekdy spi v takovych polohach, ze to nechapu.ze zacatku jsem ho obracela na zada, ale ted uz ho nechavam tak jak je.kdyz tak usnul tak mu to asi vyhovuje!!! :)

Irena.Hlovcová
Stálice 54 příspěvků 15.02.17 13:08

Dekuju holky. Uz to neresim. Vzdycky si nakonec nejak ustele a spi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >