Spaní nespaní 13 měsíců

44
28.12.19 23:04

Spaní nespaní 13 měsíců poraďte

Zdravím maminky, chci se zeptat na spaní vašich dětí, synovi e 13 měsícu, spaní má dobré spinká hezky celou noc, ten spal.
Poslední dobou se to hodně houpe.
Vím že je to normální, že se to v tomhle věku dětem mění než se to nějak ustálí, alespoň Teda myslím proto se ptám
Syn vstává většinou kolem 8 ráno a. Teď se mu to neustále mění, chodíval a občas jde spát před 11:00 pak po 15:00 a večer chodí kolem 21:00 chvilku chodil spát jen po 12, po obědě a pak až večer a spal až do rána. A teď zase jsou chvíle kdy jde spát po 12:00 po 19:00 jde spinkat ale vstane třeba v 22:00 a je vzhůru alespoň do 1 do rána. :roll:
A teď babo raď :lol: jak jste to měli, máte s dětmi vy? Jak to vychytat? Protože někdy ať jde spát 19:00 je schopný spát až do ráno a já už nevím :nevim: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

444
28.12.19 23:58

Ten spanek se hodne meni a ovlivnuje ho spousta veci-zuby, rymicky, aktualni unava. Jak to popisujete, tak mi to nepride nejak hrozne, oproti tomu, jak tady kolikrat ctu, ze deti blbe spi. Me deti spi dobre, ale uz jsem smirena, ze obcas spi proste blbe a uz jsem taky v pul pate rano uspavala vozenim v kocarku, kdyz uz vse ostatni selhalo. Mozna by vam pomohlo ustalit rezim na ten jeden spanek po obede. Takova ta mezera ve spanku, ze vstane v 22 a usne az v 1-tak to muze znacit, ze je proste malo unaveny, ze toho v souctu naspal moc. Lepsi spanek je v dobre vyvetrane mistnosti a s ucpanym nosem se spi fakt blbe, coz u nas byl taky duvod prerusovaneho spanku. Kdyz se jde mezi odpolednim a vecernim spankem ven, tak se pekne vyvetra a unavi a pak lepe spi. Celkove ta potreba spanku klesa a vam spi pres noc od 19 do 8 rano a to je tedy dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 00:55

Muj synek spal vzdycky krasne celou noc a dost pravidelne i pres den, ale v tomto obdobi chodil kolem 8 a vstaval v 5 :roll: jak na směnu ;) jedina vyhoda, ze jsem se na nej mohla spolehnout a hat usinat uz po 10 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama