Spaní v 7. měsícich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 18.03.19 06:35
Spani v 7.mesicich

Holky, snad mu nektera poradite, protoze z toho nase mimiska jsem fakt uz hotova :). Stale bojujeme se spanim. Uz od narozeni je to vetsi nespavec, ale od prosince je to vazne peklo. Pres den spi tak 2×denne po pul hodinach, dele spi venku v kocaru a to skoro dve hodiny(jen po obede-dopoledne spi jak doma, tak v postylce 20minut),stim jsem se uz smirala pres ten den :lol:, ale od pul sedmi, kdy usne vecer u mlicka, tak nastava peklo, kazdou pul hodinu se budi, bud si vytahuje dudlik, nebo sebou hazi se strany na stranu apod… Takhle mu to vydrzi nekdy i do rana, ze se tak casto budi. V noci k tomu vsemu je i pres hodinu vzhuru a rano v sest uz je uplne vyspany. 8o A ja vyrizena. Je mu 7 mesicu a je to trosku zivejsi mimco. V noci ma dvakrat UM a pres den i prikrmy. Nevite holky jak ho trosku sklidnit nebo mu pomoci, aby spal v klidu v noci. Jeste doplnim, ze zavinka a spaci pytel neprichazi v uvahu a s nami v postely je to stejne jako v postylce. Rano chodi spat mezi 9-10(dvacet minut) a druhe spani ma mezi 12-13(to mi v postylce malo kdy usne(protoze se prevaluje na brisko a dela blbiny, takze to mi spi v kocaru venku cca 2 hodiny-ale nesmim kocar zastavit) a vecer chodi spat kolem 18:30.Budu rada za kazdou malickou radu. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 18.03.19 06:37

Zkus bílý šum a hojdavak.

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 18.03.19 06:47

@Adelka951 Bily sum jsme zkousely a hojdavak jsme mely pujceny na mesic a bez vysledku. :,(

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 18.03.19 06:53

Taky bych zkusila bílý šum, na youtube jsou toho mraky. Na našeho prcka třeba jeden čas zabrala Novosvětská od A. Dvořáka :lol: :lol: To spaní přes den jsme měli podobně, náš malej si dával desetiminutovky spánku, jen v kočárku usnul na delší dobu, ale taky jsme nesměli zastavit. :lol: Od narození přes den prostě skoro nespal. :nevim: V noci to bylo teda lepší. Dáváš na noc kaši? Měla by ho zasytit :nevim: Jinak dneska má 2 a 3/4 a budíček máme pravidelně v 5. Občas teda, když se vzbudí i v noci, tak pak spí dýl, třeba do šesti, někdy do půl 7..to se poštěstí tak jednou za měsíc :lol: Tak přeju pevný nervy, musíš zkoušet, co na mimčo zabere, někdy je to alchymie :lol:

oligenerallogin
Povídálka 31 příspěvků 18.03.19 07:32

A nebudou problem zuby? Zkusit calgel nebo nurofen na jednu noc. Jinak nam funguje tento bily sum, prijde mi to jako zazrak. Vyzkousej, za to nic nedas.
 https://youtu.be/nqVMXnjKPys

Andulinkaa1
Povídálka 40 příspěvků 18.03.19 07:35

Jsem řešila to stejné nedávno. Malému bude za pár dní 8m.. V noci to byla katastrofa. Přes den mi taky nechtěl spát.. Kolem 4-5 m mu vylezly dvě jedničky naráz, ale spánek furt katastrofa.. V noci mě furt vyžadoval, vyžadoval si i překládáni ze strany na stranu, z břicha zpět na záda a pod, ikdyz to umí. No,přetočila jsem postýlku tak, aby v noci na mě neviděl.. V 7 jsem ho dala po koupačce do postýlky.. Trvalo mi sice první dva dny hodinu a půl než usnul, ale stala jsem jen u něj nebo držela za ručku. Já k tomu totiž ještě řešila a snažila odbourat gym balón, na kterém jsem ho uspávala. Světe div se a spí klidněji. Ty 2 týdny se tak nějak držíme, že se vzbudí fakt jen na mléko nebo čaj, už to není co půl hodina až hodina. Jo a přes den jsem ho začala dávat do jiné místnosti spát, kde mi dobře těsní žaluzie a je fakt tma, to mi přes den spí 2,5-3 hodiny v kuse od té doby. Nicméně na noc dávám teď i viburcol i skrz zuby, jsou to homeopatika na vše možné a právě i pomáhá na spinkání..

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 18.03.19 07:41

Mam doma to same, jeden den jsou to zuby, dalsi bricho, kdyz sni treba prave tu kasi, nebo ryma. Ted posledni tyden jsem zacala ignorovat kdyz zacne fnukat mezi kojenim a celkem to funguje, parkat zabreci a jak vidi, ze nic, tak spi dal. Bohuzel uz je to i zvyk, kojila se i casteji jak po 2 hodinach. Dneska vstavala o pulnoci a v 5 na kojeni a to je velky uspech. V 6 uz sedela v postylce, takze samozrejme ted uz zase spi, ale davam tomu pul hodky.

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 18.03.19 08:11

@oligenerallogin Prave, ze uz jsme snad zkusili vse, nurofen na noc, namazat dasnicky a vysledek uplne stejny, jako bez niceho :,( Tak nam nejspis nezbyde nic jineho nez vydrzet :)

Lynette
Echt Kelišová 8456 příspěvků 18.03.19 08:18

V sedmi měsících jsme byli venku celý den. Muzu to jen doporučit. Po snídani na dopolední procházku, návrat domů na oběd a po obědě hned zase ven. Návrat domů na večeři, pak koupání a dobrou.

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 18.03.19 08:20

@Andulinkaa1 Viburcol jsem zkusila dat tyden a vysledek bohuzel zadny. A muzu se zeptat v kolik nejpozdeji mimisek vstava odpoledne a kolikrat ho davas spinka priblizne? :andel:

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 18.03.19 08:21

@Lynette A vecer spinkal?

Lynette
Echt Kelišová 8456 příspěvků 18.03.19 08:27

@lucinka84v večer spinkal bez problémů. Za tu jízdu kočárem viděl hodně věcí, byl na čerstvém vzduchu a to všechno unavuje.

oligenerallogin
Povídálka 31 příspěvků 18.03.19 09:22

Nam i mym znamym z okoli pomohlo take odstehovat maleho do sveho pokoje. Ono je totiz budi i kazde nase pretoceni v posteli.

Andulinkaa1
Povídálka 40 příspěvků 18.03.19 09:29

@lucinka84v Ráno mi vstává cca kolem 7 hodiny.. spát chodí pak zase kolem 10h a to spí cca do 12:30. Pak jde ještě kolem 3-4h a to spí necelou hodinku. Ale už si to začíná posouvat. Včera šel spát v 11 dopolko a spal až do 14:00, tím pádem jsem ho už odpo spát nedala a až po koupání v 7 hodin. Takže ten odpolední asi už nebudu hrotit a pomalu najedu jen na jeden spánek. Tim, že jde totiž spát ještě odpolko tak si posouval i večerní spánek, občas se to táhlo na 8h.

Andulinkaa1
Povídálka 40 příspěvků 18.03.19 10:47

Co jsem i pročítala, tak vážně pomůže dát dítě do vlastního pokoje. Taky někomu pomohlo změnit zónu. Dát postýlku na jiné místo. Mně tohle noční šílenství právě ustalo tímhle. Odbourala jsem balón a uspávání na rukou, změnila jsem zónu a zároveň dala postýlku tak, aby na mě malej neviděl. A vážně od té doby se vzbudí max 2 za noc.. Jinak viburcol nám také nezabíral.. Pořídila jsem ho teď znovu, že mu dám ještě šanci a zabral. Jinak co vigantol, dáváš? Některé děti to špatně snáší, můžou po něm právě špatně spát, být neklidný a bolí je po něm bříško.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama