Spánková regrese

Anonymní
3.10.21 11:51

Spánková regrese

Ahoj maminky. Velice se omlouvám, že píšu sem v období Google, ale malá je neklidná a furt brečí a v noci se kroutí a začala jsem ji kojit v noci každé 2 hodiny 🙄 a furt sebou háže. No.. kamarádka mi řekla, že to může být spánková regrese. Ale já nikde nemohu najít příznaky abych zjistila zda je to ono :nevim: :nevim: :nevim:
Malá mi řve já jž jsem z toho nervózní :) :lol: :lol: :lol: ale je divné že ji za dva dny budou 4 měsíce a už tyto stavy má skoro měsíc aj mi brečí ve spánku :nevim: Nevíte co to může být zda aj ta spánková regrese? A co to vůbec je a jak s ní :nevim: moc všem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
3.10.21 13:44

U nás malého takhle budí prdíky.. Vždycky když se začne kroutit, tak mu malinko pocvičím nožičkama, přitlačím k bříšku a jakmile se začne trochu budit, vrazím mu prso. Buď spí dál nebo opakujeme dle potřeby. Spíme spolu v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
3.10.21 13:58

A denní spánku má klidné? Kolem 4 měsíců se ji změní spánkove cykly, začne nejdřív spát lehkým spánkem a pak teprve tvrdým - novorozenci to mají naopak, takže je normální z že se přes den budí po 30-45 minutách. Časem se pak naučí ty cykly propojit a bude spát déle. Vygoogli si sleep regression, anglicky je k tomu spousta článků.
Ale jestli to trvá už měsíc, tak nemyslím, že je to regrese, to by přišla dost brzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 21:55

@Makola a prosím co ta regrese je já jak hledám tak jsem se nikde nedočetla příznaky a ani co s tím :( Denní spánek spinká kolem 12 hodiny dvě hodiny a pak k večeru třeba hodinku a půl a v noci usne kolem půlnoci a budí se po dvou hodinách s tím, že když usne tak brečí a háže sebou :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat