Jak obléci miminko do zimy

• Fotoalbum (7)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 16:26

Jak obléci miminko do zimy

Maminky trošku tápu. Chci se zeptat jak už teď obléknete miminko ven a jak když už bude velká zima?

Stačí nyní dát body s dlouhým k tomu polodupačky a třeba kabátek? Nebo punčošky a na to polodupačky? Máme v kočárku podzimní fusak za chvíli už dáme zimní.
A jak obléci miminko do kombinézy? Přidávám pár fotek kombinézy které mě zaujali. Mockrát děkuji předem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26138
2.10.21 16:32

Kombinézu a zimní fusak zároveň ne, to si ho upeces. Jinak u nás je teď na tričko, takže bych ani ten podzimní fusak nedávala no. Do toho fusaku většinou stačí nějaký plyšový overal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
2.10.21 16:35

Jde o to jak staré mimco -v 8 mesicich teď když je těch cca 18 stupňů tak teplacky body s dlouhým a mikcu-když moc fuci tak lehkou cepku..když bylo kolem těch 14 tak navíc mam jarní/letní/podzimní fusak..až bude kolem nuly tak bude mít to stejne plus rukavice teple ponožkobotky a když se bude rvat z fusaku ven tak bundu do fusaku ale jestli vydrží zabaleny v něm tak taky..byl v únoru narozený a bylo -5,byl v zimním fusaku s body s dlouhým rukavem, mysacek na sobě a cepku s rukavkama..jde o to jak je dobry fusak..říká se ze mimco o vrstvu víc než dospěly..malej bývá většinou jak já, protože je hned zpocenej..takže jsem ubrals. razim heslo, ze radši ať je mu zima a přidám mu podle zatylku deku než aby byl zpoceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
2.10.21 16:37

Já teď dávám body, polodupacky nebo tepláky a ponožky a mikinu nebo svetřík a cepicku fusak nemám mám normálně peřinku… Malé je 7 týdnů zatím si nestěžuju že by jí bylo zima :mrgreen:
Edit: Malá se mi taky hned potí takže ji taky oblíkám jako sebe a kontroluju průběžne…kdyby bylo moc chladno tak mám sebou něco na priobleceni ale zatím to nebylo potřeba…snad jen rukavičky…ale ty mi malá stejně vždycky hned sundá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:50

Máme zimní fusak tento

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:52

@NicknackEK Můžu se zeptat jaký myšáček? :D Jako overálek?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:53

Takže stačí dát body s dlouhým rukávem na to nějaké polodupačky nebo tepláčky a na to třeba svetírek a na to ještě třeba overálek?

• Citovat
  • Nahlásit
26138
2.10.21 16:58
@Anonymní píše:
Takže stačí dát body s dlouhým rukávem na to nějaké polodupačky nebo tepláčky a na to třeba svetírek a na to ještě třeba overálek?

Já dávala jen body, punčocháče a přes to plyšový overal a do fusaku nebo když nejelo dítě v kočárku, tak stejně ale místo fusaku kombinézu. Mi přijde, že to dítě hrozně moc navlikas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:59

Malá má např. Toto oblečení takže třeba dát body s dlouhým rukávem na to ty polodupačky a kabátek a zimní fusak viz foto myslíte že to tak stačí? Má pak i od že značky overal takže pak stačí dát taky body s dlouhým jen a dát jí ho nebo na to ještě punčošky pod to? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 17:00

Oblečení.

• Citovat
  • Nahlásit
26138
2.10.21 17:03
@Anonymní píše:
Malá má např. Toto oblečení takže třeba dát body s dlouhým rukávem na to ty polodupačky a kabátek a zimní fusak viz foto myslíte že to tak stačí? Má pak i od že značky overal takže pak stačí dát taky body s dlouhým jen a dát jí ho nebo na to ještě punčošky pod to? Děkuji

Hele to musíš vychytat sama, každé dítě je jinak zmrzlé, v čem bude jednomu chladno bude druhé spocené. Prostě musíš jako většina z nás chodit a zkoušet, po chvíli venku sáhni dítěti třeba za krk nebo na hrudník pod triko a uvidíš jestli je akorát, studené nebo už se vaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
2.10.21 17:17

Já loni dávala nechodící na to, co měla doma chlupatou kombinézu a dala do fusaku. Fusak jsem měla spíš lehčí, používala jsem ho do května a přišlo mi to akorát :lol:. Kdybych si bývalá pořídila pořádný, dám asi jen plyšový overal. Teď jsem dceru dala do kočárku, jak byla doma a přikryla lehčí dečkou, podle mě chce brát i v úvahu to, že to dítě se v kočárku na rozdíl od nás nehýbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
2.10.21 17:37

Dneska jsme byly poprvé venku (trochu studenější vítr a asi 17 st). Malá měla body s dlouhý rukávem, teplejší overal, v kočáru v zavinovačce a přes ni na upevnění a zahřátí teplejší deka. Byly jsme venku hodinu a zima jí nebyla, zpocená taky ne.
Až začne být chladněji, tak ji dám do zimního fusaku a oblečení uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
2.10.21 18:39

Já mám měsíční mimčo a dnes venku 17st. a teda velký vítr, tak jsem do kočárku dala body s krátkým, na to tenké dupačky, tenkou mikinku, chlupatý overal, tenkou čepičku+v kočárku deka a malá chrněla jak dudek. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6573
2.10.21 20:57

Mam skoro petitydenni dvojcata, dneska jsem s nima byla 8h v kuse venku a oblekla jsem body, polodupacky a kabatek, slabou cepicku, v kocarku lezeli na rozevrene zavinovacce a nahore jsem je mela prikryte slabou dekou.

Ale jako jo, videla jsem i kocarky s koziskovym fusakem :mrgreen:
Ja teda ani u prvniho nevlastnila jarni/podzimni fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat