Poradíte mi? Hrací deka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 11:35

Poraďíte mi? Hrací deka

Ahojky. Holky je za vás tato hrazdička- hrací deka dobrá? Máte s ní některá zkušenost?
Děkuji
Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27610
2.10.21 12:04

Upřímně dětem je to úplně jedno a na ten měsíc dva stačí jakákoliv kde se dá něco pověsit. Jak začne otáčet a lozit je ti už k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26470
2.10.21 12:08

Asi bych vybrala něco, co jde hodit do pračky, až na to dítě ublinkne, tak otření mokrým hadříkem může být docela humus :D jinak je to jedno, je to na chvíli, plus pak je, když tam jdou hračky měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37148
2.10.21 12:38
@Anonymní píše:
Ahojky. Holky je za vás tato hrazdička- hrací deka dobrá? Máte s ní některá zkušenost?
Děkuji
Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym

Nemám, měl ale podobnou. Příště bych volila obyčejnou deku, co se dá pravidelně prát kvůli ublinknutí a hrazdičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70260
2.10.21 13:04

Hlavne, aby byla pratelna, kvuli ublinkavani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20935
2.10.21 13:39

My měli obyčejnou ale stabilní hrazdičku. Klidně ti jí za 50 pošlu. Prcek na casmatino podložce, která je měkká a hřeje. Když bylo chladněji tak jsem dávala ještě obyč deku, kterou jsem dle potřeby prala. Ne všechny načinčané věci jsou i praktické. Ale maminky se na to chytají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1100
2.10.21 14:25

Nejlepší je dřevěná hrazdička (např. Ikea, stačí z bazaru) a k tomu obyč silnější deka. Hrazdičku pak zase prodáš dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:14

Děkuji holky :hug: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie