Spánkový režim půlroční holčičky

Anonymní
12.2.21 09:11

Spánkový režim půlroční holčičky

Ahoj,

mám půlroční holčičku a zajímalo by mě, jak to mají vaše děti se spaním? Malá spí 3× půlhodiny přes den, jde spát kolem 18 hodiny. V noci se mi teď budí hrozně často, cca po hodině, třeba jen na dudlík, ale stejně se vzbudí. Už jsem unavená. Předtím se budila třeba jen 2× za noc a teď tohle.. Čím to může být? Kdyby spala aspoň přes den, tak to dospim s ní, ale bohužel..kolikrát se vzbudí s pláčem, pak se otočí a zase usne. Napadly mě zuby? Ale už to trvá docela dlouho..budu ráda, za všechny zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62212
12.2.21 09:17

Zuby.. A ano, trvá to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7187
12.2.21 09:23

Bohuzel ten spanek se meni. Dcera do cca pul roku spala uzasne, budila se bud jednou v noci nebo vubec. Usnula treba kolem 9 a spala do 5-6 bez vzbuzeni. Pak se to zlomilo, pak i zuby a bylo to horsi. Chvilema zas lepsi. Jak na houpacce. Nemam moc radu, proste vydrzet, ac to nikdo slyset nechce :nevim: ja taky nechtela :lol: ale spala teda o neco lip pres den, aspon hodku v kuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
12.2.21 09:45

Normální.. Dítě mění spánek několikrát… Zuby, zážitky, jen tak… Za pár dnů to může být zase jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
12.2.21 10:03

Kolem půl roku to dcera měla hodně podobný (zrovna jsem dělala státnice, bylo to boží :mrgreen: ), pak se to zase trochu spravilo, kolem 9-10 měsíců zase zhoršilo a po roce už spala ve většině nocí stabilně dobře. Zubama to nebylo, prostě vývoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22966
12.2.21 10:20

Zuby, očkováni. Co si tak pamatuju, tak okolo půlroku měly nejhorší spaní všechny tři dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
12.2.21 10:28

Spánek se u takto malých dětí většinou hodně krát mění… Co zkusit bílý šum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 11:45

Ahoj, já mám kluka 8 měsíců a kolem 5 tého se mu spaní strašně zhoršilo, do té doby, spal i 8 hodin v kuse. Poslední 3 měsíce je vzhůru i 10× za noc, strašně se to mění a každá noc je prakticky jiná. Na dnešek byl vzhůru jen 2×, minulou noc 8× a mezi 2-3 byl vzhůru úplně. Přes den tomu taky moc nedá, většinou 2× 45 minut.

U nás je to zubama, mažu mastičkou, nabídnu mlíko a většinou rychle usne. Taky kolikrát melu z posledního, naštěstí mám s manželem poměrně fajn dohodu, že když je doma a noc je špatná, tak si malého ráno bere a já se dospím dopoledne (většinou je to jednou za týden nebo dva týdny), moc to pomůže! :) Případně takhle využít babičku či kamarádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat