Špatná barva od kadeřnice

Anonymní
20.2.20 10:09

Špatná barva od kadeřnice

Prosím zkušenější - včera jsem byla u kadeřnice s prosbou o sjednocení barvy vlasů do popelavě hnědé - studený odstín. Odešla jsem u hlavy pampeliškově žlutá, v délkách různobarevná, flekatá. Lépe bych dopadla při domácím barvení… na tento error jsem paní kadeřnici upozorňovala už v průběhu díla zkázy, ale byla jsem uklidňována, že to sedne, zářivkové světlo zkresluje a barva je dobrá. Nuže, co s tím teď? Mám sto chutí koupit nějaký drogérkový přeliv, ale jaký? A můžu ho aplikovat takto brzy? Díky za pomoc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
20.2.20 10:18

Určitě bych šla do kadeřnictví zpět a chtěla bych to předělat zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.20 10:19

@Sabina123amy na to už nemám odvahu

• Citovat
  • Nahlásit
2272
20.2.20 10:35

Spíš bych tam zašla s tím, že to rozhodně nesedlo a chtěla vrátit peníze. Pak bych po známých zkusila sehnat recenze na dobrou kadeřnici a zašla za ní jestli by se to dalo spravit. Sama bych neměla odvahu to přebarvovat, aby to nedopadlo ještě hůř.

Příspěvek upraven 20.02.20 v 10:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
20.2.20 10:36

Prý 14 dní po barvení je lepší s tím nic nedělat…
určitě bych šla reklamovat, at ti vrátí peníze, a za 14 dní šla jinam..najdi si kadeřnici podle recenzi, třeba na fb skupince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
20.2.20 10:40

Jit reklamovat, chtít vrátit peníze a ne hned, ale jít k jiné kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
20.2.20 11:30
@Anonymní píše:
Prosím zkušenější - včera jsem byla u kadeřnice s prosbou o sjednocení barvy vlasů do popelavě hnědé - studený odstín. Odešla jsem u hlavy pampeliškově žlutá, v délkách různobarevná, flekatá. Lépe bych dopadla při domácím barvení… na tento error jsem paní kadeřnici upozorňovala už v průběhu díla zkázy, ale byla jsem uklidňována, že to sedne, zářivkové světlo zkresluje a barva je dobrá. Nuže, co s tím teď? Mám sto chutí koupit nějaký drogérkový přeliv, ale jaký? A můžu ho aplikovat takto brzy? Díky za pomoc :nevim:
Řešila bych to s kadeřnici, upřímně, je to hrozný…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
20.2.20 11:40

Vrátila bych se tam, ať s tím něco udělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
20.2.20 11:44

Souhlasím, taky bych šla reklamovat. Buď ať udělá dobře barvu anebo vrátí peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.20 11:49

Těch „pár stovek“ už oželím, nerada se zabývám negativníma „nedůležitýma“ blbostma, otravuje mi to náladu. Spíš to potřebuju rychle řešit, ať už u jiné kadeřnice nebo doma a nevím, jestli takto brzo vůbec můžu…
Ale díky moc za utvrzení v tom, že nejsem cvok a vypadá to otřesně :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19390
20.2.20 11:54
@Anonymní píše:
Těch „pár stovek“ už oželím, nerada se zabývám negativníma „nedůležitýma“ blbostma, otravuje mi to náladu. Spíš to potřebuju rychle řešit, ať už u jiné kadeřnice nebo doma a nevím, jestli takto brzo vůbec můžu…
Ale díky moc za utvrzení v tom, že nejsem cvok a vypadá to otřesně :lol:

teda solidní žíhanej melír :think: můžeš s tím dalším barvením počkat? doporučuje se cca 14 dní ideál. Písni odkud zhruba jsi, třeba ti tady poradí, kdo je opravdu dobrej…sama do toho nechoď, je otázkou, jak ti to teď bude chytat, když podklad je tak „žíhaný“ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
20.2.20 15:23

Odkud jste? Kdyztak kontaktujte tuhle slecnu ta to umi skvele napravovat Markéta Slačíková Hairstylist - líčení/ účesy/ vizáž / Příbram

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.2.20 16:43

Určitě to kadeřnici alespon říct. Mně se jednou stalo to samé. oprava byla zdarma a k tomu jsem ještě dostala ostříhání gratis za cca 2 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat