Špatné užívání duphastonu

133
26.7.21 21:24

Špatné užívání duphastonu

Krásné odpoledne. Obracím se k vám s radou. Prosím neukamenovat. :roll: v lednu jsem potratila dvě čárky na testu ale zřejmě biochemko. Poté jsem měla zpoždění asi tři týdny před dvěma cykli mi byla píchnutí vyvolavacka a vzhledem ke snažení a nepravidelnosti mi byl nasazen duphaston. Ale po… Jsem dávkování. Špatně jsem pochopila dr. A brala jsem ho 1. Den ms. Dvě tobolky 10dnu (Dva cykli ) a teď jsem volala o další balení a dr mi řekl že se bere od půlky cyklu. Mám teď dostat ms ve stredu. Takže od středy za 14 dní mám nasadit 1. Tobolku zda to dobře chápu? :mrgreen: holky prosím nesmějte se mi a neukamentujte mne. Jsem z toho špatná.. To už jednu dceru mám.. :roll: přijdu si fakt nemožná vůbec nevím kdy nasadit. 8o kdyz ms má dorazit teď ve středu.. :potlesk: moc děkuju… A neutlumi nějak ovulaci? Když ovulace je v půlce cyklu.. Já jsem jak Alenka v říši.. Fakt neschopná.. Děkuji krásný večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1176
26.7.21 21:55

@All18 ahoj 🙋 já mám zkušenosti s Utrogestanem a ten se nasazuje po prokázané ovulaci, takže až v druhé půlce cyklu cca 17-26dc, taky 10dní jako ty. Ale musí se nasadit až po té ovulaci, jinak se těmi prášky zablokuje. Takže jestli je ten Duphaston na podobné bázi jako Utrogestan, tak sis asi ty dva měsíce sama nevědomky blokovala ovulaci :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
26.7.21 22:48

Nasazuje se po ovulaci. Pokud máš dlouhé cykly, tak to bude od 17dc s tím, že doktor doufá, že ti to tu ovulaci pak v dalším cyklu donutí mít dřív (z mé zkušenosti to moc nefunguje)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 06:36

Ahoj, já ho mám na srovnání cyklu. Mám ho začít brát 16 DC, pokud se snažíme o dítě, tak klidně až 19 DC. Beru ho třetí měsíc, ale zatím se nic nesrovnalo, podle doktora to ale chvíli trvá. Ale uvažuji nad vysazením. PMS většinou nemám, jen cítím, že to přijde. A nyní mám vždy před MS neutichající bolesti břicha, zad. Navíc jsem po něm hodně nabrala a udělaly se mi z toho strie přes celé břicho. Vypadám jako bych už jedno dítě za sebou měla… Tak nevím no. :,( :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
133
29.7.21 19:17

Moc všem děkuji myslíte že jsem si to tím mohla zase rozhodit? Ikdyž jsem brala to 1. Balení druhá MS došla ale zase jsem to brala špatně.. Mám ted zpoždění.. Den.. Předtim kdyz mi byl nasazen jsem měla první zpoždění v životě.. Tak snad ted to bude zpoždění kvůli dvoum//.. Ale dneska ještě negativní. 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat