Snažení a sex jednou týdně

Anonymní
26.7.21 13:34

Snazeni a sex jednou tydne

Jsem malinko zoufala. Uz dlouho se snazime o mimi, ale manzel odmina sex caste nez jednou tydne. Ani vysvetleni, jak funguje zenske telo, jak dlouho zije vajicko a jak dlouho spermie, nepomohlo. Ovulaci se snazim hlidat a sex nenapadne casovat, ale ne vzdycky se to podari. Mate to nekdo podobne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9724
26.7.21 13:38

No takto. Nuceny sex přesně na čas spoustu chlapů dost odstrašuje, navíc ty se taky určitě netvaris, že chceš sex, ale jen oplodnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
26.7.21 13:43

A jak jste to meli do ted? To byl sex vicekrat? Jde o to, jestli bojkotuje snazeni, nebavi ho to nucene nebo jde o bezny stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
26.7.21 13:45

Tak pokud je to sex na povel tak to by nebavilo ani mě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12382
26.7.21 13:48
@Dara90 píše:
Tak pokud je to sex na povel tak to by nebavilo ani mě. :nevim:

Mě jo! Náhodou, nikdy jsem si tolik neužil, jak při plánování dítěte. Škoda jenom, že to vyšlo hned na 2-3 pokus! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
26.7.21 13:50
@jege píše:
Mě jo! Náhodou, nikdy jsem si tolik neužil, jak při plánování dítěte. Škoda jenom, že to vyšlo hned na 2-3 pokus! :mrgreen:
:palec: :lol: proti gustu..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
26.7.21 14:11
@jege píše:
Mě jo! Náhodou, nikdy jsem si tolik neužil, jak při plánování dítěte. Škoda jenom, že to vyšlo hned na 2-3 pokus! :mrgreen:

Najednou žena chtěla sex co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 14:26

@jege u nas chlap smutnil. Vsechno na prvni pokus, ale zas mu to vynahradily vsechny moje potraty. Nevim co je lepsi..

• Citovat
  • Nahlásit
12382
26.7.21 14:26
@Cenarius píše:
Najednou žena chtěla sex co? :mrgreen:

Jak to víš? 8o :nevim:

:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
26.7.21 14:42
@jege píše:
Jak to víš? 8o :nevim::mrgreen:

U mě to je stejný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
26.7.21 14:49

Na poceti staci i jeden dobre trefeny sex za mesic, je to o nahode…dlouho je kolik? Ovulaci sledujes jak? Je tu moznost, ze to dite nechcete oba stejne, on ma pocit, ze to proste nechate nahode, a ze jestli to ma prijit, tak to prijde i takhle…jestli se snazite vic nez rok, navstivte odborniky v CAR(centrum asistovane reprodukce) oni to uz manzelovi vysvetli, jake jsou procenta poceti u zcela zdravych paru…take zkontroluji spermiogram a ovulaci ti potvrdi/nepotvrdi ultrazvukem.. mozna, ze i s navrhem CAR uvidis, jak moc manzel o dite stoji… co se tyce frekvence sexu, jestli jste takhle meli vzdy a vyhovovalo vam to, tak se mu proste nechce nic menit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
26.7.21 14:53

A vážně to dítě chce taky? Neříkám, že by na tebe musel s nadšením skákat každej den, ale tak aspoň 2× týdne by stačilo zvlášť v době ovulace. A když ho třeba zacnes svádět tak ti řekne dneska ne už sme měli sex v sobotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
26.7.21 15:17

Z hlediska početí nám vždy stačil i jeden sex měsíčně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
26.7.21 16:44

Fakt to dítě taky chce, když se nedokáže „přemoct“ k sexu? Mimochodem, sex jednou týdně by mi fakt nestačil, takže už tohle by ch řešila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1844
26.7.21 18:55
@Anonymní píše:
Jsem malinko zoufala. Uz dlouho se snazime o mimi, ale manzel odmina sex caste nez jednou tydne. Ani vysvetleni, jak funguje zenske telo, jak dlouho zije vajicko a jak dlouho spermie, nepomohlo. Ovulaci se snazim hlidat a sex nenapadne casovat, ale ne vzdycky se to podari. Mate to nekdo podobne?

Ahojky tak přesně takového mám doma muže… sex sporadicky a ani vysvětlování jak funguje žena, vajíčko, spermie a početí … chápu ho ze sex na povel je naprd ani já takový nemám rada… ale tak když chce potomka tak se některé věci musí tak trochu přizpůsobit… je pravda ze tento měsíc jsem hlídala ovulku testama… a snažila se svést muže v ten den… nezoufej… ono se to i tak podaří… naděje umírá posledni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat