Nevolnosti(zvraceni)před ms

133
25.7.21 19:13

Nevolnosti(zvraceni)před ms

Krásný den zenusky. :srdce:
Snažíme se o mimi. Nějak tomu, ale necháme volný průběh. Buď a nebo. Beru teď dva cykly po sobě duphaston 1:0;1.
Díky zpoždění před třemi cykly a celkově na pomoct spermousovi aby se zavrtal.
V prosinci dvě čárky na testu, ale odešlo to samovolně. Takže opravdu neřeším nebo spíš se snažím neřešit :lol:
Ale obracím se k vám. Už týden je mi hrozně od žaludku. Celý dny. Pocit na zvracení opravdu neustále do ms mám tři dny. Jsem hotová navaluje se mi fakt od rána do noci.. 8o
Dneska jsem i 2× zvracela dopoledne i odpoledne… Vůbec nemám zkušenosti s takovým PMS. 8o většinou pred ms krvácim. Slabe. Furt si říkám že tam není nic.. Abych nebyla zklamaná ale stále si přejí aby ta mrcha nepřišla a nebylo jen obyčejné zpoždění ale // ženský prosím vás… Kdo má takové hrozne stavy jako já před ms? Nebo snad zkušenosti? Je mi jasné že nemá nikdo kouli :mrgreen: ale tak nějak doufám :D. Že bude dobře 😂 přitom ale vím že zvracení k tehu není hned a už vůbec ne ještě do ms 3 dny :lol: krásny večer :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1051
25.7.21 19:52

Když mi bylo před menstruací šoufl (párkrát jsem se málem pozvracela), bylo to vždycky z nervů. Je to celkem běžný jev - člověk je nervózní z toho, jestli to konečně vyšlo a tělo na to reaguje „příznaky“. V těhotenství mi nevolnosti začaly až v 7tt.

Těhotná být můžeš, ale to ti ukáže test. Příznaky před menstruací bych nebrala v potaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
25.7.21 20:00

Blbě je ti už týden a do ms máš ještě 3 dny, tzn 10 dní před termínem ms ti začalo být blbě = k těhotenství tohle není. Což neznamená, že nejsi těhotná. Klidně můžeš být. Udělej si ráno test, budeš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3194
25.7.21 20:14

A nedela ti to ten Duphaston? Je to casty NU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
25.7.21 20:28

@bobulka88 duphaston beru 1. Den ms vždy 10 dnů 2× denně.
Jinak ne což mi ted prijde jako blbost.. Protože je docela pozdě.. 🤣 když ho mám teď začít brát defakto za tři dny s prvním dnem ms. Ale fakt nevím měla jsem ho zatím. Jen dva cykly a to bylo vše ok
:zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
25.7.21 20:29

@Whitedog jasně že není… Je to absurdní.. A nikdo do těla nevidí spíš mě zajímalo jestli má někdo podobně zkušenosti hlavně přes ten duphaston.. Ale díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3194
25.7.21 20:33

@All18 aha, no vetsina holek ho tu bere v druhy polovine cyklu, tak jsem nepredpokladala, ze ho beres v prvni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
25.7.21 20:34

@annali právě že já z nervů bych blila jak sakal furt vím že dokážeme dost jako ženské od nervů po vsugerovani + vsugerovani příznaků :) nějak tomu nevěřím.. Už jsem přestala řešit zda budu nebo nebudu ale tohle navalovani mám první i to zvracení.. Nikdo není věštec ale zajímal mě názor.. Díky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
25.7.21 20:53

5 dní před měsíčky mi bylo taky špatně, převážně po jídle. Přišlo mi, jako by ta nevolnost ani nepřestávala. Samozřejmě jsem si hned myslela, že je to příznak těhotenství. Přidalo se k tomu i nechutenství. Naštěstí jsem byla zrovna objednaná na roční preventivku, tak jsem mu to všechno řekla. Na ultrazvuku nic a stihla jsem ještě jít na krev a večer mi volal, že tam taky nic není. Nakonec se z toho objevilo moc kyseliny listové. Já koza blbá, jsem si nic o listovce nepřečetla a brala jsem jí už druhý měsíc ale o síle 800mg. Což se má až v těhotenství. Doktor mi sice řekl, že by to na mé potíže nemělo mít vliv, protože se přebytek vyloučí moči, ale ať jí zkusím na týden vysadit. A ejhle už druhý den, kdy jsem jí nebrala mi bylo lépe. Dnes je 4 den a je mi dobře. 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
25.7.21 21:32

@Nateo sakra tak tu já neberu.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
26.7.21 12:54

@All18 Třeba Ti nemusí sedět něco jiného. 🤷🏼‍♀️