Proběhla ovulace podle bazálního teploměru?

8
24.7.21 19:09

Proběhla ovulace podle bazálního teploměru?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat koupila jsem si bazální teploměr od ifertracker. Nastavila jsem si pravidelný cyklus na 34 dní. Pravidelně jsme měřila a vysledek ovulace vyšel na 21 den ( 15.7.) ale tento cyklus jsem měla jen 30 dní. Po zadání do aplikace že se dostavila menstruace se náhle změnil Graf a ovulace vyšla na 16 den ( 10.7). Proto se ptám myslite si že ovulace vyšla právě na den kdy je vyznačená podle těch 30 dnů (16 DC) a nebo až 21 DC. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54085
24.7.21 19:26

Celkem jednoznačně toho 10.7. (16.DC) - 3 vyšší teploty po 5 nižších, i délka luteální fáze odpovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 09:27

Ahojky, jakpak se vam vsem porad dari? Ja jsem ma tom porad stejně 🙃 🤔 cyklus jsem mela pres 50 dni a kdyz uz jsem konečně mela jit na průchodnost vejcovodů tak jsem dostala opar a nevzali me 😓 tak jsem si nasadila gynex a koupila ovulacni mikroskop a bojuju dal a cekam na ms at muzu na tu operaci…

Holky chtela bych se zeptat, myslite ze jsem se konecne dockala ovulky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.21 15:34
@DiAnkaZvonillka píše:
Ahojky, jakpak se vam vsem porad dari? Ja jsem ma tom porad stejně 🙃 🤔 cyklus jsem mela pres 50 dni a kdyz uz jsem konečně mela jit na průchodnost vejcovodů tak jsem dostala opar a nevzali me 😓 tak jsem si nasadila gynex a koupila ovulacni mikroskop a bojuju dal a cekam na ms at muzu na tu operaci…Holky chtela bych se zeptat, myslite ze jsem se konecne dockala ovulky? [/citac
Nejslise
@DiAnkaZvonillka píše:
Ahojky, jakpak se vam vsem porad dari? Ja jsem ma tom porad stejně 🙃 🤔 cyklus jsem mela pres 50 dni a kdyz uz jsem konečně mela jit na průchodnost vejcovodů tak jsem dostala opar a nevzali me 😓 tak jsem si nasadila gynex a koupila ovulacni mikroskop a bojuju dal a cekam na ms at muzu na tu operaci…Holky chtela bych se zeptat, myslite ze jsem se konecne dockala ovulky?

Podle teplot ano, ale bylo by dobré zapisovat i hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat