Agolutin - extremne silna menstruace

139
25.7.21 08:19

Agolutin - extremne silna menstruace

Ahoj holky, 16.7. jsem dostala vyvolavacku, dostala jsem to 4.den po injekci, 1.-3. den vse ok, ale 4. den to vypuklo, silene krvaceni s kusy sliznice a bolesti bricha a v krizi. Dnes jsem 6.den a stav stale stejny. Docetla jsem se, ze po vyvolavacce muze byt menses takto silna, ale otazkou je, jak dlouho mam cekat? Mate nektera zkusenost. Moje dr tam zitra (pondeli) neni, takze bych musela na pohotovost nejspis. Ted jeste zkousim ledovy obklad (stahuje cevy) a piju kontryhel a horcik. V noci to vypadalo nadejne, ale rano zase vse znova. Mate zkusenosti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18535
25.7.21 08:52

Na bolesti bych dala heřmánek a nechala odejít vše tak jak má. Obklad spíš teplý…nebraň tomu vyčištění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 08:54

@Bobby urco nebranim, spis me jen zajimalo, zda je to ok 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18535
25.7.21 09:21

@Kikinka3103 přišlo mi to tak když dáváš ten studený obklad, tak proto jsem to napsala…pokud neteces vyloženě proudem nebo nemáš třeba 5 vložek na hodinu, tak by to mělo být ok…měla jsi dlouhé zpoždění když byl agolutin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 09:39

@Bobby mam super tampon maximalne na dve hodiny 😐 a k tomu mam radeji i vlozku… Byla jsem na reprodukcni klinice a jelikoz mam nepravidelnou menses, tak mi dr pichnul agolunit, abych to dostala tak jak mam a mohl mi odebrat krev kvuli hormonalnimu profilu… Nekdy to dostanu po dvou mesicich, nekdy po 24 dnech, proste silenost… Dr mi dal na vybranou, zda vyvolat ci ne, ja zvolila vyvolat, pze proste nevim, kdy to dostanu a nechci cekat dalsi mesic, aby jsme konecne zacali redit pricinu neotehotneni 3 roky… Jinak po vyvolavacce jsem to dostala 33.den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 09:41

@Bobby ja nepotrebuji zastavit menses, spis ji zmirnit 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
25.7.21 10:00

@Kikinka3103 Normální to je, nebo může být. Chápu, že je to nepříjemné, ale neboj, přejde to. Já jsem takto měla šílenou MS po Norethisteronu, v nejhorším momentě ze mě krev a sliznice tekly proudem. Pak jsem podobná dramata zažívala kvůli jinému problému, ale to jsem krvácela 6 dní tak, že nejsilnější tampon max hodinu, ale to byl fakt už extrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 10:08

@trojskahelena no norethisteron jsem mela taky a to byl des, hlavne ty bolesti, nemohla jsem se ani narovnat, jak me bolelo bricho… Ted sice taky boli, qle da se to vydrzet v pohode 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
25.7.21 10:16

Zalezi, jak moc jsi mela narostlou sliznici..
Ja treba po 3 mesicich bez menstruace po vyvolavacce jsem prvni dva dny byla ok a pak dalsi tri az 4 dny silnou s krevnimi srazeninami, ze jsem musela mit plinku pro dospele, protoze vlozka nepobirala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 10:18

@Kacatko1986 dr mi delal utz a rikal, ze je vysoka, ale ze nedokaze rict, zda to dostanu brzy nebo ne, proto jsem si nechala dat vyvolavacku 🙂 vypada to, ze mam rozhozene hormony, takze to muze byt taky pricina, ale vse se potvrdi az 4.8. kdy budu mit vysledky hormonalniho profilu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18535
25.7.21 11:12

@Kikinka3103 sliznice byla moc vysoká to je ono. Jestli máš tampon na 2h tak je to v pořádku… když se budeš teď snažit krvácení zmírnit, mohla bys pak třeba naopak dýl krvácet nebo špinit, protože to co tam je prostě musí ven.. vím, že je to naprd, ale to zmaknes… Mě než se ustálil cyklus po porodu, tak jsem měla menzes silnou tak, že jsem musela měnit kalíšek co hodinu (je větší než ten největší tampon)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
25.7.21 11:26

@Kikinka3103 to bude ono.. bohuzel to musis vydrzet, kdyz tak si ber nejaky zeleno tabletky, abys ho moc neztratila… Ja to takhle mam taky, ted jsem byla na kyretazi, ktera ma tu sliznici odstranit a zastavit krvaceni a prd :D po 14 dnech se mi to rozjelo a opet vysoka sliznice, takze zakrok k nicemu.
Nasadili mi hormony, tak uvidim, co to udela.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 14:35

@Bobby premyslim, ze bych si take poridila kallisek 🙂 kamaradka si ho velice chvali 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
25.7.21 14:39

@Kacatko1986 to by se z tohi clovek picnul, me loni poslala dr na hysteroskopii, kde mi meli odstranit pidi myomek a beztak ho nenasli, i kdyz primar ho tesne pred zakrokem videl 😂 a dr mi na klinice rekl, ze ho tqm mam porad a poceti to skutecne nevadia ze nechape, proc mi neudelali i laparoskopii kvuli vejcovodum 😂 pak ma tem doktorum clovek verit 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
26.7.21 07:38

Holky, slabne to, prezila jsem 🙂 ale vcera to bylo silene 😐 dekuji Vam za podporu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat