Špatné zkopírování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
damijanek
Povídálka 14 příspěvků 23.01.18 11:14
špatné zkopírování

Dobrý den, omylem při posílání odkazu z mého emailu mé známé se uložila celá stránka mojich emeilů a to jsem ji vložila do zpráv, bohužel to nejde odstranit
tak se ptám, když známá odkaz otevře uvidí moji stránku emailů?
mám tam pro mě dost důležité věci uložené a fakt nerada bych byla, aby to někdo četl zkoušela jsem odstranit, ano odstraním, ale jí to tam ostane?
když odkaz já otevřu vše se zobrazí
JÍ SE TO TAKÉ ZOBRAZÍ???

CO MÁM DĚLAT
LENČA

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2825 příspěvků 37 inzerátů 23.01.18 11:23

@damijanek zavolej ji a popros, aby to necetla a vymazala. Pokud je slusna, udela to. Pokud ne, nic s tim nenadelas.

Vercsi148
Kecalka 251 příspěvků 23.01.18 11:30

Poslala si jí přimo zkopírovaný text uvnitř emailu, nebo odkaz na ty emaily?
Pokud odkazy, tak si myslim, ze by se ji nemelo otevrit, protoze nema heslo do tve schranky.Tobe se to otevre, protoze si pravdepodobne prihlasena na pc/tabletu/te­lefonu…

Kakika
Extra třída :D 14989 příspěvků 23.01.18 11:32

@damijanek zkopíruj odkaz, odhlas se z mailu a zkus ten odkaz otevřít. Uvidíš, zda se ti to bez přihlášení k mailu otevře, nebo se ti zobrazí přihlašovací stránka na email. Nechápu, zda jsi kopírovala text z příkazového řádku nebo dělala printsreen obrazovky.

damijanek
Povídálka 14 příspěvků 23.01.18 12:05

PODLE MĚ ODKAZ NA TEN EMAIL
JENOMŽE MĚ ZATRNULO, ŽE KDYŽ JÁ TO OTEVŘU VIDÍM I OSTATNÍ VĚCI
KDYŽ JÁ SE ODHLÁSÍM, JDU SE PODÍVAT DO ZPRÁV NA FACEBOOKU…JE TAM JEN PŘIHLÁŠENÍ
KDYŽ SE ZASE PŘIHLÁSÍM VIDÍM VŠE
ALE PRÁVĚ TO JE OTÁZKA VIDÍ TO ONA TAKÉ? NEBO JEN JÁ…
MÁM TAM BANKU, CELÉ ÚČETNICTVÍ SAKRA CO MĚ TO NAPADLO…

PROSIT O SMAZÁNÍ, STEJNĚ BUDU MÍT POCIT, ŽE TO NEUDĚLÁ…
DĚKUJI ZA ODPOVĚDI DĚVČATA

Kakika
Extra třída :D 14989 příspěvků 23.01.18 13:26

@damijanek Ona tam uvidí přesně to, co Ty, když se odhlásíš. Tudíž jen přihlášení. Pokud nemá Tvé přihlašovací údaje, tak se dál nedostane.

Kakika
Extra třída :D 14989 příspěvků 23.01.18 13:34

@damijanek Můžeš jí napsat dotaz, zda jí jde otevřít ten odkaz, že nevíš, zda jsi zkopírovala správně. Nic víc nepiš a nejspíš ti přijde odpověď, že odkaz tě hodí na přihlašovací stránku.

damijanek
Povídálka 14 příspěvků 23.01.18 13:37

Dobrá, budu tomu věřit
děkuji moc za info a útěchu…
jsem stále odhlášená, přihlašuji se jen podle potřeby, tak třeba uvidí, že ta stránka ji není k ničemu… poslala jsem ji správný odkaz, kde tu věc koupí, tak snad se zaměří na to… a nebude se vracet k tomu prvnímu…
přemýšlela jsem založit nový účet ALE… byla by to potom katastrofa, všude měnit moji adresu
nechci ji zbytečně upozorňovat na to co jsem udělala :mavam:

miniinka
Nováček 4 příspěvky 23.01.18 20:38

Přesně jak se píše výš, buď v klidu, nic neuvidí. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >