Špatný spánek- vliv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 13:56
Špatný spánek vliv

Ahoj holky, jaký vliv na vás měl špatný spánek pokud jste jim trpěly? Především ten fyzický vliv..

Reakce:

Micaella22
Kecalka 410 příspěvků 23.10.18 14:03

Malo fyzicky unavy a spala jsem blbe + blby sny. Rano jsem byla mimo, nachytala jsem se jak delam chyby v praci, pri rizeni, na nakupu. Spoustu veci jsem delala automaticky, ale nevedela jsem kdy a jak jsem je udelala (treba doma vypnuti sporaku, nevedela jsem ze jsem uz vyndala pracku) problem s pameti. Kdyz jsem se vic fyzicky zaprahla, spala jsem vkuse, bez snu, uplne pecka.

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 23.10.18 14:07

Nemuzu v noci spat par dni/tydnu a vliv to ma takovy, ze jsem silene unavena, nekdy me boli koncetiny, hlava denodenne, jsem podrazdna a chce se mi porad brecet. Z patku na sobotu jsem nejakym zazrakem spala 6,5 hodiny v kuse na jeden zatah a byla jsem uplne znovuzrozena. Ale od te doby spim opet blbe a nemuzu se srovnat :zed:

Keyllah
Echt Kelišová 9422 příspěvků 23.10.18 14:41

Bolení hlavy, při větším a dlouhodobějším nevyspání se přidala zimnice a třes. K tomu samozřejmě takové ty psychické stavy, kdy je člověk podráždění, štěká na každého, je agresivnější a plačtivější.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 23.10.18 15:19

Nespim hlavně kvůli stresu. I když jsem fyzicky unavená, tak neusnu, když mě něco trápí. Následky jsou, ze pak už se tak soustředím na to ať usnu, až neusnu vůbec, trpím nechutenstvím, bolí mě hlava jsem úplně mimo. Pomáhá mi hlavně pohoda, medunkovy čaj, sex, hodně číst před spaním.

Jooo a nemůžu spát po chlastu, to je nejhorší! :lol: takže všechny opice prozivam docela razantně, takže už radši nepiju skoro vůbec. Pak mám poalko depky, hnus fuj :poblion:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 23.10.18 15:25

Mám celoživotní problémy s nespavostí, zrovna posledních 14 dní je to masakr. Vliv: jsem extrémně podrážděná, mám chuť na každého hned vyjet a byla bych nejradši, aby se mi lidi klidili z cesty. Ale to jen když mám zrovna smůlu a nespím hodně dní v kuse. Jinak je ten největší vliv častá bolest hlavy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >