Špatný spánek- vliv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 13:56
Špatný spánek vliv

Ahoj holky, jaký vliv na vás měl špatný spánek pokud jste jim trpěly? Především ten fyzický vliv..

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 23.10.18 14:03

Malo fyzicky unavy a spala jsem blbe + blby sny. Rano jsem byla mimo, nachytala jsem se jak delam chyby v praci, pri rizeni, na nakupu. Spoustu veci jsem delala automaticky, ale nevedela jsem kdy a jak jsem je udelala (treba doma vypnuti sporaku, nevedela jsem ze jsem uz vyndala pracku) problem s pameti. Kdyz jsem se vic fyzicky zaprahla, spala jsem vkuse, bez snu, uplne pecka.

blumen
Hvězda diskuse 44161 příspěvků 23.10.18 14:07

Nemuzu v noci spat par dni/tydnu a vliv to ma takovy, ze jsem silene unavena, nekdy me boli koncetiny, hlava denodenne, jsem podrazdna a chce se mi porad brecet. Z patku na sobotu jsem nejakym zazrakem spala 6,5 hodiny v kuse na jeden zatah a byla jsem uplne znovuzrozena. Ale od te doby spim opet blbe a nemuzu se srovnat :zed:

Keyllah
Extra třída :D 10130 příspěvků 23.10.18 14:41

Bolení hlavy, při větším a dlouhodobějším nevyspání se přidala zimnice a třes. K tomu samozřejmě takové ty psychické stavy, kdy je člověk podráždění, štěká na každého, je agresivnější a plačtivější.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 23.10.18 15:19

Nespim hlavně kvůli stresu. I když jsem fyzicky unavená, tak neusnu, když mě něco trápí. Následky jsou, ze pak už se tak soustředím na to ať usnu, až neusnu vůbec, trpím nechutenstvím, bolí mě hlava jsem úplně mimo. Pomáhá mi hlavně pohoda, medunkovy čaj, sex, hodně číst před spaním.

Jooo a nemůžu spát po chlastu, to je nejhorší! :lol: takže všechny opice prozivam docela razantně, takže už radši nepiju skoro vůbec. Pak mám poalko depky, hnus fuj :poblion:

Lalelale
Závislačka 3107 příspěvků 23.10.18 15:25

Mám celoživotní problémy s nespavostí, zrovna posledních 14 dní je to masakr. Vliv: jsem extrémně podrážděná, mám chuť na každého hned vyjet a byla bych nejradši, aby se mi lidi klidili z cesty. Ale to jen když mám zrovna smůlu a nespím hodně dní v kuse. Jinak je ten největší vliv častá bolest hlavy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >