Špatný těhotenský test?

6.2.21 09:39

Špatný test ??

Ahoj holky, mám takový problém..
Měla sem dostat MS 20.1. Do dnes 6.2 se nedostavila.. včera 5.2 slabý duch.. dnes 6.2. Též duch a na kousku už byl o malinko silnější… k dr sem objednana na příští čtvrtek.. o mimco se snažíme.. Jen nevím zda opravdu mohu být Tehu… mám takové menší špinění ale bojím se že by mohlo přijít MS.. už jednou se mi to stalo a odešlo to samo v létě 2020.. pro to se Strašně bojím že bych mohla být zklamaná.. stalo se to některé?? DDlecárky na testu bych mohla být cca 3tt.. talze je mi jasné že na UT nebude teď nic vidět.. Jen bych chtěla nějakou povzbuzující zprávu že je možnost že bych mohla být.. 😇 🙄 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1102
6.2.21 10:10

Možné je všechno, ale takové zpoždění a lovíš ducha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
6.2.21 10:12
@RůženKa 1234 píše:
Ahoj holky, mám takový problém..
Měla sem dostat MS 20.1. Do dnes 6.2 se nedostavila.. včera 5.2 slabý duch.. dnes 6.2. Též duch a na kousku už byl o malinko silnější… k dr sem objednana na příští čtvrtek.. o mimco se snažíme.. Jen nevím zda opravdu mohu být Tehu… mám takové menší špinění ale bojím se že by mohlo přijít MS.. už jednou se mi to stalo a odešlo to samo v létě 2020.. pro to se Strašně bojím že bych mohla být zklamaná.. stalo se to některé?? DDlecárky na testu bych mohla být cca 3tt.. talze je mi jasné že na UT nebude teď nic vidět.. Jen bych chtěla nějakou povzbuzující zprávu že je možnost že bych mohla být.. 😇 🙄 🙄

No… 16 dni od zpozdene ms musi byt hladina pri prosperujicim tehotenstvi na takove vysce, ze mi jenom “duch” na testu v poradku neprijde.
A to mate ovulaci az tak pozde, ze si tipujete 3tt? Pri 3tt jeste neni ani vynechana menstruace.
To by jste musela ovulovat asi tak pet dni pred ocekavanou ms.

A tehotenstvi se pocita od prvni dne posledni ms, takze by jste mela byt nejaky 6tt.
To by doktor na utz uz poznal.
Moc nerozumim tomu, kde jste si spocitala ty 3tt.

Objednejte se na gyndu, vysvetlete situaci (protoze pri klasickem tehotenstvi uz neco videt jde, kdyz ma ms zpozdeni dva tydny).
A nebo si jako samoplatce nechte vzit opakovane krev a budete mit jasno hned 🙂
Moc povzbudive to neni, omlouvam se, ale takhle to vidim ja. Hodne stesti 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
6.2.21 11:27

Při takovém zpoždění (a délce cyklu kolem těch 26-28-30 dní) bys už musela mít úplně jasné dvě čárky :think:
Neříkám, že nejsi těhotná, já jsem třeba nějakým omylem otěhotněla 20 DC - což vím jistě :) Cyklus mám spíš kratší kolem 25 dní. tudíž pozitivní test mi vyšel, až když MS meškala asi týden. ale tohle už je dost dlouho, to je víc než 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
7.2.21 00:16

Ahoj, tak možnost je vždycky… Ale taky se snažíme o mimi a lovila jsem duchy už trictvrte roku… Za mě naprostá blbost, sledovat duchy. Prostě nejlepší je počkat si až bude krásně viditelná čárka, abys nic nemusela natáčet jen pod nějakým úhlem nebo světlem. Ale vím že se to dobře říká a hůř dělá, to čekání je nejhorší. Duchy na tt ti může dělat cysta - moje poslední zkušenost. Dělala jsem si ráno tt, s podezřením že jsem těhotná - na tt duch, shodou okolností jsem ten den šla na ultrazvuk a doktor mi řekl že mám cystu 3,5cm. Takže ta mi dělala duchy. A navíc si myslím, že tak dlouho po očekávané MS bys měla mít dálnice, jak píšou holky. Pokud to chceš vědět hned, zajdi si v pondělí na krev na hcg jako samoplatce a dozvíš se ještě ten den, jestli těhotná jsi nebo ne, aspoň nebudeš muset čekat do čtvrtka. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 07:49

Špatný test ??

@Zanet98 Ahoj děkuji za radu.. každopádně.. Já měla menstruaci nepravidelnou..ale od léta chodila vždy kolem 20.. včera sem dostala menstruaci.. akorát nejdřív špinění a až odpoledne se to rozjelo.. a vzhledem k tomu že sem měla s přítelem sex v první půlce ledna pak měla přijít menstruace a nepřišla a duch na testu tak sem trochu doufala že bych mohla být..
Navíc mě nikdy neboleli prsa pri Ms.. natož abych je měla natekle.. tohle sem měla jen při Tehu u dcerou.. 8o
Cystá žádná.. takze tohle to dělat nemůže..
Stalo se některé z vás že ste měla normální ms a pak zjistila že ste Tehu??
Mamky ségra když byla Tehu měla právě normální ms 3 měsíce a až pak na preventivní prohlídce zjistili že má za sebou 1 trimestr… 🤗 🙄 🙄 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
7.2.21 22:48
@RůženKa 1234 píše:
@Zanet98 Ahoj děkuji za radu.. každopádně.. Já měla menstruaci nepravidelnou..ale od léta chodila vždy kolem 20.. včera sem dostala menstruaci.. akorát nejdřív špinění a až odpoledne se to rozjelo.. a vzhledem k tomu že sem měla s přítelem sex v první půlce ledna pak měla přijít menstruace a nepřišla a duch na testu tak sem trochu doufala že bych mohla být..
Navíc mě nikdy neboleli prsa pri Ms.. natož abych je měla natekle.. tohle sem měla jen při Tehu u dcerou.. 8o
Cystá žádná.. takze tohle to dělat nemůže..
Stalo se některé z vás že ste měla normální ms a pak zjistila že ste Tehu??
Mamky ségra když byla Tehu měla právě normální ms 3 měsíce a až pak na preventivní prohlídce zjistili že má za sebou 1 trimestr… 🤗 🙄 🙄 🤔

Ono vlastně nikdy nemůžete na 100 % vědět, že cysty nemáte. Vytvoří se a pak zase vstřebají. Pokud se netrefíte s návštěvou gynekologa zrovna do chvíle, kdy ještě není vstřebaná, tak vám ji nezjistí a vy se dál můžete domnívat, že jste cystu nikdy v životě neměla. A můžete je mít klidně ob měsíc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat