Spavani 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 30.12.16 22:48
spavani 1

Ahoj, holky prosím poradte mam 2 mesicni mimo a nechce usnout jinak než na rukou :( jedine pres den v kočárku. Zkousime furt si lehnout vedle ni hladit ji po hlavičce, držet za ruku, placat po zadečku, nic nezabira a dokud ji nevemem na ruce tak place, nevadilo by mi ji uspat na rukou ale jakmile ji chci uspanou položit, vzbudí se a place :( uz nevím co s tím, zada uz pomalu ani necitim :(

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 30.12.16 22:56

Devět měsíců byla v bříšku kde se neustále pohybovala, ležet na nehybné ploše je pro ni neznámé a děsivé. Zkuste pořidit hacku (to je TOTO ), skvělá, nebudeš mít malou na rukou a ona bude mít pocit bezpečí a lehkého pohybu ;)

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 30.12.16 23:04

@Aletheia hacku máme ale máme problém zvraceni takže jakmile ji do ni dam a trosku zhoupnu zacne zvracet a davit se, naposled se v ni dusila takže pro nas ukončil :( jinak dekuji

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 31.12.16 00:08

Co třeba zkusit udělat v postýlce hnízdečko z kojiciho polstare, aby nebyla na rovném, ale lehce pokrčená jako v náručí. Jinak dcera i mladší syn chtěli od narození spát na bříšku, v poloze na zádech se i po uspání budili, syn nesnesl ani kočár (vzal ho na milost až v 5 měsících). Nebyla jsem z toho 2× nadšená, ale nakonec jsem je na břiše spát nechala, i když jsem z toho byla nervózní i s monitorem dechu.

nozu
Extra třída :D 11687 příspěvků 31.12.16 07:17

Zkoušela jsi zavinutí a bílý šum? to by také mohlo pomoct.

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 31.12.16 09:58

@zoy ji se také líbí na brislu ale jakmile ji otocim všechno vyzvraci. Ale s polstarem ke to dobry nápad urcite vyzkouším, dekuji :)

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 31.12.16 10:00

@nozu zavinuti je u nas trest :D vždycky se z toho snaží dostat a dokud se jivto nepovedevtak se bude vztekat :D sum jsem nezkousel, tak třeba ještě pomůže :) dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >