Uspávání novorozence v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 23.12.16 11:02
Uspavani novorozence v noci

Holciny, jak uspavate v noci miminka? Po dnesni noci si musim jit pro radu… přes den nam mala spi celkem pekne i 3 hodiny. Po. kojeni ji uspim v náručí nebo ji chvili nosim, unavi ji denni provoz. Ale jakmile je večer, od cca 22 hod, nic ji neuspi. Dneska sme se s manželem stridali, chodili, houpali, pousteli kolotoc, drželi ji v puse dudlik (ten zatim vetsinou plive). No a uspavaci maraton trva hodinu az dve. Takze pak muzu zas rovnou kojit… od rana od 6 uz zase spi krasne bez vztekani.. jestli to je normalni a mate to taky, tak me uklidnete. Jinak mi prosim Vas reknete, co delam blbe. :pensive: Prdiky nema, ty byly nedavno, dáváme espumisan a prdi a kadi pekne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 11:03
@Maminka-Praha píše:
Holciny, jak uspavate v noci miminka? Po dnesni noci si musim jit pro radu… přes den nam mala spi celkem pekne i 3 hodiny. Po. kojeni ji uspim v náručí nebo ji chvili nosim, unavi ji denni provoz. Ale jakmile je večer, od cca 22 hod, nic ji neuspi. Dneska sme se s manželem stridali, chodili, houpali, pousteli kolotoc, drželi ji v puse dudlik (ten zatim vetsinou plive). No a uspavaci maraton trva hodinu az dve. Takze pak muzu zas rovnou kojit… od rana od 6 uz zase spi krasne bez vztekani.. jestli to je normalni a mate to taky, tak me uklidnete. Jinak mi prosim Vas reknete, co delam blbe. :pensive: Prdiky nema, ty byly nedavno, dáváme espumisan a prdi a kadi pekne.

od mala jsem zavedla ritual takze vykoupat nakrmit ponynat dat pusu zapnut usinacka a odejit + vlastní pokojíček od mala a je to k nezaplaceni zvykly si na to obe dve deti a nikdy nebyl problém s usínáním nebo uspavanim aby ony samy ;)

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 23.12.16 11:06

Jeste dodam, ze male je 10 dni. :)

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 23.12.16 11:08

@JayLee souhlas ;) mám to stejně a nebyl nikdy problém ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 11:09
@xLucikx píše:
@JayLee souhlas ;) mám to stejně a nebyl nikdy problém ;)
:pankac: ;) ze jo

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 23.12.16 11:11

@JayLee tak to mas stesti na deti. Obed deti mi samy neusnou a obe potrebovali me mit vedle sebe jinak proste nespali.

Uživatel je onlineŠmoulice
Kelišová 6746 příspěvků 23.12.16 11:11

Nakrmeno, přebaleno a do svýho! Ze začátku natahovala a pořvávala, ale zjistila, že má smůlu, že k ní nikdo nepřijde. Že to řvaní v noci nefunguje. Zvykla si a je klid. Žádný obskakování. Chvíli to vydržte a bude to ok ;)

lokynka
Kelišová 5235 příspěvků 23.12.16 11:11

Ježiš zas nějaká chytrá, která radí 10ti denní miminko separovat, hnus fakt

Pro zakladatelku - zahodit dudlík, ten kojenému miminku do pusy vůbec nepatří a nejlepší je uspávat kojením. Miminko umí sát i nenutritivně) tzv. dudlání, napije se mlíčka a pak už si jen tak podudlá na uspání. Nejlepší zalézt s miminkem do postele a pospávat u toho. Kojení není jen krmení, takže neomezovat miminko na prsu

Kelišová 6746 příspěvků 23.12.16 11:15

@lokynka

Mému dítěti je 6 tydnů a spala s námi v ložnici možná pár dní. Prostě je svým. A učení na naši postel? Neexistuje.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 23.12.16 11:15

V deseti dnech bych ji klidně houpala. Však je malinka, ještě nema žádný rytmus nic. Vydrž srovná se. Dudlík bych teda rozhodne nechala, bez nej bych u obou deti vyletla z kůže, protože odmítám byt živý dudlík. Nam hodně pomáhá pevné zavinuti a moje broukani. Když je největší krize, tak skákání na míči

marwena
Extra třída :D 10184 příspěvků 23.12.16 11:16

@Maminka-Praha u nás se spaní spravilo, když bylo holkám 6týdnů, do té doby jsme taky uspávali, skákali na míči nebo nosili, ale po těch 6.týdnech začly samy usínat v postýlce, samozřejmě jsme měly rituály, vykoupat, nakrmit, pomazlit a dát do postýlky

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 23.12.16 11:17

@Šmoulice co by jsi delala kdyby se ti budilo dite hlady, o hodinu.

Kelišová 6746 příspěvků 23.12.16 11:18
@annaei píše:
@Šmoulice co by jsi delala kdyby se ti budilo dite hlady, o hodinu.

Kdyby kdyby :roll: Nebudí se. Kojená není. UM funguje spolehlivě ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 23.12.16 11:18

@Šmoulice mas štěstí - ne každé dítě to dá ;) první to zvládal do šesti měsíců a pak přišly noční besy. A spí se mnou od te doby - uz jsou mu dva pryč. Mladší jak je sám, tak šílí. Přestěhovala jsem postýlku do ložnice a je klid. Jde jen o to najít, co komu sedí

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 23.12.16 11:19

@Tichošlápek presne muj starsi spaval nejaky cas sam v pokoji zacal se bat museli jsme tam snim sedet drzet ho za ruku a neslo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >