Reklama

V kolik hodin chodí spát 18m?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AliKom
Kecalka 110 příspěvků 18.12.16 21:58
V kolik hodin chodí spát 18m?

Ahoj mám dotaz v kolik hodin chodí spát vaši18m prcci? My máme poslední měsíce problémy s usínáním. Vždycky to bylo v pohodě, po mlicku šla spát a to usínala i sama, ale co ji začly růst stoličky a špičáky ted, tak je to čím dál horší. Vyžaduje moji přítomnost, to mi nevadí, pak začala usínat u nás v posteli a i v noci s náma čím dál častěji spát, to mi taky nevadí. Ale fakt nemám nervy na to s ní chodit i na 3× do postele, protože ona vstává, odchází, chce si hrát a poslední tyden chodí spát až v deset a to jsou ještě někdy hysterické scény. Nevím jestli je to jen takové období spojené s těmi zuby a tím že teď má i fixační období na mě, ale upřímně už chci mít večer taky klid :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 18.12.16 22:03

A v kolik se ti odpoledne budi? Dcera usina mezi 19h- 20:30, podle toho, jak spala pres den a jak moc „narocny“ byl program.
Syn byl chutovka a usinal i 21-22:00, hodínové uspávaní nebylo výjimkou.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 45 inzerátů 18.12.16 22:03

Kolem 21:00 s jednim spankem po obede.

terulína
Neúnavná pisatelka 16599 příspěvků 18.12.16 22:04

To je různý. U nás tak mezi 20.-21.hod., někdy o něco dříve, někdy později. Je taky fixován, ležím s ním v posteli a po usnutí předám do postýlky.
V noci (kolem půlnoci) se vzbudí a hledá mě, takže ho zase šoupnu do postele a jdu si s ním lehnout :lol:

Elísek22
Kecalka 391 příspěvků 18.12.16 22:08

Naše malá 20 měsíců chodí spát kolem 20:45h, pokud spala po obědě (to spinká cca 1,5h).Když nespí po obědě, tak jde spinkat v 19h, vypije flašku Sunaru a okamžitě spí.

Reinka
Generální žvanilka 24915 příspěvků 18.12.16 22:09

Naše 18m sedí na posteli a povídá si „pacipaci“, prokládá to divadýlkem s panenkou :nevim: Chodila spát v sedm, co má normální postel, chodí spát až s námi. Ráno ji vzbudí kluci, když vstávají v sedm do školky, pak jde spát po obědě… Ale tak ono se to zase srovná :mrgreen:

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 18.12.16 22:09

U nás okolo 18:30-19h, vstává okolo 6:30-7h, přes den spí tak 1-1,5h většinou tak 11-12:30. Tříleťák chodí spát i vstává taky tak, ale přes den nespí.
Když to tak čtu, mám zlaté děti :-)

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 18.12.16 22:10

V roce a půl už syn přes den nespal, chodil spát klidně v jedenáct a uspavani klidně i hodinu

Ale on je nespavec pořad, stačí mu i teď v pěti strašně malo

Anath
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 18.12.16 22:16

Náš konečně usnul zrovna teď…můžeme ležet v posteli od osmi, ale i se starším synem usínají až kolem té pů 10, do té doby mají energie na rozdávání :nevim:

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 18.12.16 22:18

Dcera byla režimová, chodila v tomto věku spát ve 22 hodin. Když po druhém roce večer neusnula, tak jsme zrušili spaní přes den a zase začala chodit spat normálně. I když byla menší a najednou večer spaní nešlo, utlo se nejpozdější spaní přes den a vše bylo v pořádku.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 18.12.16 22:28

19.30 po uložení do postýlky. Jinak vstávala v 6, to jsme ji budili, protože jsme šli do práce. Přes den dopoledne 2 h. a odpoledne zhruba 2,5h spánek.

mar772
Kecalka 114 příspěvků 18.12.16 22:36

Teda tady je to samý nespavec. Mladší 2,5 roku teď konečně usnul 22:30 8o Většinou ale usíná tak o hodinu dřív. Nejde dřív uspat, prostě až nastane jeho čas sám si lehne, bez křiku usne. Odpoledne, ale spal. Jenže když ho nedám spát je kolem 16-17 hod protivnej nebo usne a a to je pak jasný, že po večerníčku spát nepůjde.

KKatka23
Echt Kelišová 7980 příspěvků 18.12.16 22:42

Naše má 19 měsíců a chodí spát v půl osmé…poslední dobou jsou taky problémy - respektive ona spí pořád ještě v postýlce, neumí z toho vylézt, takže si tam třeba hodinu hraje a vykládá. Dřív usnula hned, teď není unavená…přemýšlím, že zruším denní spánek…akorát že se mi nechce. Mám doma ještě tříměsíční a polední spaní starší je jediná doba, kdy se té mladší můžu věnovat… :think:

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 18.12.16 22:42

Je to různé. Mladší většinou do osmi spí. Starší měla přetočený režim, ráno pozdě vstávala, odpol pozdě spala a večer usínala 22, 23 - no, hrůza. Urovnala si to až s nástupem do mš. Prostě jí to nešlo otočit. Zuby jsou děs. Nás trápí špičáky. Takže jsme v noci snad desetkrát vzhůru. U nás usínání ok, ale skoro dvouletá a přes noc vstává víc než kojenec.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 18.12.16 22:46

Moji na roce a půl budíček 7:00, spánek dopoledne cca 11-13hod, večer v půl osmé tuhý. Syn nespí ve dne od dvou let, dcera od tří.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama