Manžel chce doprovodit na spermiogram

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 21:26
Spermiogram a doprovod?

Před 2 týdny jsem byla na revizi v 7tt, přestalo bít srdíčko. Jsme mladí, je nám oboum 22, ale rodinu si moc přejeme a tohle vyšlo po půlročním snažení, bohužel se špatným koncem. Bylo to první těhotenství. Dnes jsem byla na kontrole a dostala jsem pro partnera žádanku na spermiogram, prý se to většinou dělá až po druhém neúspěchu, ale dělá to pro můj klid. Jsem ráda, že se tak zajímá…Ale- chci se zeptat jak dlouho návštěva zařízení trvá a zda je možný doprovod. Partner mě chce u toho, stydí se si to tam sám udělat.
Termín má už za 2 týdny, takže je nervózní předem a akorát se stresuje, že mu to určitě tam nepůjde.
Od ledna se chceme snažit znovu, tak budu aspoň vědět na čem jsme.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 07.12.18 21:28

Nechapu teda k cemu vam ten spermiogram bude, ale odpoved na tvoji otazku je, ze tam budes moct jit klidně s nim. A neni se za co stydet. Jestli to ma byt jenom ten spermiogram, tak na vysledek jsme cekali asi hodinu, max dve. Ale asi zalezi jak kde.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 07.12.18 21:37

Ahoj, to určitě nejde.Vzorek musí být téměř sterilní, nesmí tam být kontakt s další osobou, ani nikdo další do kabinky nesmí, je to i uvedeno v informacích které dostane a podepíše..nemusí se ale bát, není to jak ve filmech že někomu půjde dát plný kelímek..přijde tam, dostane informace a instrukce které si přečte a podepíše..sestra ho pošle do kabinky kde na zavřeném okýnku bude připravena nádobka.Umyje si genitálie a ruce..po ,,akci" dá kelímek zase na okýnko a odejde..řekne naschledanou a je to.nádobku někdo vyzvedne až už tam nebude.Takže s nikym nepřijde do kontaktu.Je to všechno uděláno tak aby ke studu opravdu nebyl důvod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 21:37

tak můžete to dovezt i z domu, ale museli byste to stihnout do hodiny. Můj partner to tak měl.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 07.12.18 21:39

@Oplatečka nevím, kde jste toto v pravidlech měli, ale manzel byl na odběru v Praze a v naprosté pohodě tam doprovod směl, stejne jako v případě kamarádky v jiném odberovem centru.

Zakladatelko výsledky přišly na mail ten den večer

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 07.12.18 21:41
@Tichošlápek píše:
@Oplatečka nevím, kde jste toto v pravidlech měli, ale manzel byl na odběru v Praze a v naprosté pohodě tam doprovod směl, stejne jako v případě kamarádky v jiném odberovem centru.Zakladatelko výsledky přišly na mail ten den večer
Byli jsme ve Zlíně..bylo tam uvedeno že vzorek nesmí být získán pohl.stykem, felací ani jiným kontaktem s další osobou.
jezz1e
Kecalka 344 příspěvků 07.12.18 21:42

@Oplatečka Zvláštní požadavky…Partner byl na odběru spermatu ve třech různých CARech a nikde s další osobou v kabince nebyl problém, ani s případnou dopomocí. Sperma jsme dvakrát vezli i z domova.

Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 07.12.18 21:45
@Oplatečka píše:
Byli jsme ve Zlíně..bylo tam uvedeno že vzorek nesmí být získán pohl.stykem, felací ani jiným kontaktem s další osobou.

V našem CARu (Brno) také nic takového nebylo, doprovod byl možný, nicméně nebyl potřeba. A byla možnost dosnest vzorek i z domu.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 07.12.18 21:46
@jezz1e píše:
@Oplatečka Zvláštní požadavky…Partner byl na odběru spermatu ve třech různých CARech a nikde s další osobou v kabince nebyl problém, ani s případnou dopomocí. Sperma jsme dvakrát vezli i z domova.
Píšu jak to bylo..nemám důvod si to vymýšlet..Jak říkám, bylo to ve Zlíně..O tom dovozu vzorku to tam bylo taky, ale opět s tím že nesmí být získán za účasti jiné osoby.
KamisB
Kelišová 6872 příspěvků 07.12.18 21:49

jiná osoba může pomoci, ale nesmí tam být ani sliny. Ale jiný ruce, proč by ne ;-)

taky co jsem se tak bavila s holkama a četla tak vždycky doprovod směl jít i dovnitř.

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 07.12.18 21:51

Na co spermiogram?

histep
Závislačka 4054 příspěvků 07.12.18 21:54

@Oplatečka Bezny pozadavek je, ze sperma nesmi prijit do styku s jinama telnima tekutinama, slinama nebo vaginalnim sekretem. Nicmene, jestli si ho chlap vyhoni sam vlastni rukou, nebo mu to udela zenska, je uplne jedno. Jen to musi jit rovnou do kelimku.

jezz1e
Kecalka 344 příspěvků 07.12.18 21:59

@Oplatečka Nikdo tě přece nenařkl z vymýšlení, jen že má Zlín méně obvyklý přístup. ;)

Janule87
Kecalka 127 příspěvků 07.12.18 22:07

Nám bylo nabídnuto abych šla s partnerem, ale jak už tady padlo, vzorek nesmimbyt kontaminován slinama nebo poševním sekretem.takze mu vlastně ani nemůžeš nějak moc pomoct…

werajsik
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 07.12.18 22:34

@Oplatečka
Jsem ze Zlína manžel byl na spermiogramu 2× (naposledy před měsícem) pokaždé jsem byla u toho. Samozřejmě sex nebyl, ale pomáhala jsem mu při masturbaci.
Pár před námi tam taky šli do kabinky oba..
O žádném takovém infu tedy nevím :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >