Zase vynechaná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laurelin93
Nováček 8 příspěvků 07.12.18 00:21
Zase vynechaná menstruace

Zdravím všechny!

Vysadila jsem antikoncepci, že se s manželem začneme snažit. První MS po vysazení nepřišla, doktor mi ji vyvolal injekcí. Dostala jsem čípky (gynprodyl), další přišla v pořádku a v termínu. Teď už zase týden nic, měla přijít okolo třetího prosince. Těhotně se necítím, test jsem zatím nedělala, podle mě je to ještě nerovnováha hormonů. Měly jste to tak některá? Mám jít třeba pro další injekci, nebo čekat?

Manžel je voják, na jaře odjíždí na dlouhou misi do zahraničí a chtěli jsme to stihnout do té doby, takže každý měsíc dobrý. =) Díky všem!

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6314 příspěvků 07.12.18 01:38

Máš si udělat test a podle toho se teprve rozhodovat, co dělat.

Laurelin93
Nováček 8 příspěvků 07.12.18 03:27

Test je podle mě zbytečný plašení, nemám vůbec žádný náznaky těhotenství. Spíš mi jde o to jestli má někdo zkušenost s tak nevyrovnanýma hormonama, jako že po ‚dobré‘ menstruaci je zase vynechávka.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6314 příspěvků 07.12.18 03:49

A vYnechaná menzes není příznak těhotenství 8o ?

Laurelin93
Nováček 8 příspěvků 07.12.18 04:00

Po vysazení antikoncepce? :D Četla jsem, že některým trvalo i půl roku, než se srovnaly. Že jsem měla jednu v pořádku, po té vyhnané, to nemusí znamenat těhotenství, ale že se mi prostě ještě hádají hormony. Nechce se mi věřit, že by to byla taková rychlost…

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 07.12.18 06:40

No někdo se srovnavá půl roku a někdo naopak otěhotní hned. Udělat si test je proczačátek to nejjednodušší, pak můžeš řešit dál.
Na srovnáni doporučuju gynex, ten mě srovnal dokonale.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6314 příspěvků 07.12.18 07:50

@Laurelin93 tak já znám spoustu takových, co po vysazení otěhotněly okamžitě. Stejně se tě lékař zeptá, jestli jsi si dělala test.

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 07.12.18 08:31

Udělej test určitě - vždyť stojí dvacku o nic nejde a aspoň jednu příčinu vyloucis. Příznaky mít vůbec nemusíš. Jinak bych zatím na vyvolavacku nesla a nechala tělu chvíli klid

Laurelin93
Nováček 8 příspěvků 09.12.18 14:28

Tak jo, všem se omlouvám, zřejmě jsem vážně byla zbytečně nevěřící. Dva testy dva dny po sobě a na obou docela výrazný ‚duch‘. Zítra jdu na gyndu, ale asi tuším, co mi řeknou. =D Díky všem za příspěvky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >