Reklama

Spermiogram - kde se dělá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Přečtěte si článek: Jak probíhá vyšetření neplodnosti u muže

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 27.06.14 12:56

@musetto007 Od takových doktorů dál. Snaží se na tobě vydělat, řekla bych. Mně napsala gynekoložka doporučení pro manžela automaticky když jsme se po roce snažení nedočkali otěhotnění. V podstatě tím jsme začínali, o chlamydiích nic neříkala a nemyslím si, že by to mělo být podmínkou pro doporučení na spermiogram…určitě bych se poohlédla jinde.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15263 příspěvků 27.06.14 12:58

@musetto007 Pokud by mne bylo 35 let, tak bych po 1,5 roce snazeni svoji plodnost nresesila s gynekologem, zvlast, kdyz je takto pochybny a sla rovnou do centra asistovane reprodukce.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15263 příspěvků 27.06.14 13:01

@musetto007 Nedoporucoval ti nosifol co nosifolic? Tam je hlavni ucinna slozka inositol, kys. listova je vedlejsi.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 27.06.14 13:02

@musetto007 takovýho doktora nakopat do zadnice :cert:. Některé CARy dělají i spermiogramy bez žádanek, tak si tam zkus zavolat a optej se :oops:. A hledej nového gynekologa.

musetto007
Nováček 3 příspěvky 27.06.14 13:07

Jj..tohle mi doporučoval, brala jsem to měsíc a měla křeče jak hrom…jsou to pytlíky ( prášek )rozpustný ve vodě..

Solaris
Závislačka 4821 příspěvků 27.06.14 13:11

@musetto007 Můj gynekolog mi dal pro manžela žádanku na spermiogram bez jakýchkoli námitek. Stále asi platí i to, že může jít na vyšetření i bez žádanky, ale za poplatek, který si určí CAR.

berussssska18
Stálice 87 příspěvků 28.06.14 08:11

Ahoj, tak já byla včera na gyndě, dal mi žádanku a hned jsem volala tam kde spermio dělají, a řekla mi, že budem platit 150 Kč. Tak nevím:( taky jsem myslela, že přes žádanku to bude zdarma. Ještě mi doktor napsal utrogestan a clostil, po roce snažení. Ale na ultrazvuk mě nepozval..

Smíšek10
Kecalka 296 příspěvků 05.03.17 12:36

Holky byla jste nektera na spermiogramu s partnerem v Mostu u dr., Kulovaneho? kolik jste prosim platili?? Dekuji

misicka455
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 13.03.18 17:32

Může žádanku na spermiogram napsat i obvodní lékař?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 13.03.18 17:54

@misicka455 obvodní to nevím nevím. Mě psal žádanku můj gynekolog když se nám delší dobu nedařilo. :think:

Uživatel je onlineNell2
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 13.03.18 19:53

Manželovi ji napsal urolog, ale odpověď na tvoji otázku nevím

misicka455
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 14.03.18 16:08

Tak zítra tam přítel jde tak se zeptá :-)))

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama