Špinění 2 dny před MS

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.1.22 15:28

Špinění 2 dny před MS

Ahoj holky, určitě tady už otázka padla ale stejně se zeptám. Snažíme se o mimčo nějakou dobu…MS by měla přijít zítra 19.1.s mým štěstím už mě zase jako vždycky začla bolet prsa..a v kříži…no včera 17.1. Už jsem lehce špinila takže tak na půl krev i vytok..takže jsem si řekla že se opět nezadarilo. MS mám ale teď konečně už tak půl roku pravidelnou a dnes 18.1. Žádná krev nic. :nevim: tak teď nevím. Myslíte že můžu být těhotná a jedna se třeba o uhnizdovani? Test si udělám nejdříve až po 19.1. Co bych to měla teprve dostat. Setkala jste se některá s tím a pak z toho bylo těhu? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3867
18.1.22 15:38

Predne, drzim palce s ditetem, vim, ze kdyz se clovek snazi dlouho, je to pakarna na hlavu…, ale odvozovat neco z cehokoli…je nesmysl, to si rovnou udelej ten test hned :nevim: spineni, kratka ms, ms driv, pozdejc, ruzne bolesti, zadne bolestimuze mit milion duvodu, naprosto zanedbatelnych, telo neni stroj..vydrz, bud bude ms, nebo mimco, neupinej se kzadnym priznakum a nadejim pred potvrzenim tehotenstvi doktorem. Hodne stesti, at se zadari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
18.1.22 15:51

Ano, padlo to tady asi tisíckrát. Až ti vynechá menstruace tak si udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
18.1.22 16:43

@Barbora9393
No nikdo ti nerekne vic nez tehu test, ale ja jsem zakrvacela 23 dc ( cyklus 28dnu) a ms uz neprisla a tehotna jsem byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
4.2.22 18:43

Spineni před ms

Holky, je tu někdo, kdo si měří bazalni teplotu a řekl by mi svůj názor? Ovulace podle grafu i bolestí a testu byla 17DC, viz graf. Dnes jsem 11DPO, a teď jsem si všimla, že jsem malinko zašpinila. Mám 3 dny do ms, a bazalni teplota dnes 36,7. Moje předovulační teploty jsou 36,4… Dnes jsem tedy 28DC, ovulace 17DC, ta opravdu proběhla, ale já nemám luteální fázi 11 dni. Nemáte některá zkušenosti, nebo jste to měly podobně? Děkuji předem za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat