Špinění 9. den po KET

12.9.20 19:14

Špinění 9 den po KET

Ahoj, mám po prvním IVF, přesněji prvním KETu. Vím, že testovat se má až 12 den po transferu, každopádně jako každý testuji dřív, již od 6 dne od transferu, 7 den mi začala čárka zbarvovat už víc, včera 8 den ještě víc a dnes je stejná jako včera, je krásná, ne úplně, jako testovací, ale duch to zdaleka není.. Jsem 9 den po KETu a zároveň 15 den od Ovitrelle. Dnes ráno mě rozbolelo břicho a začala jsem hnědě špinit, ms mám dostat za 2 dny, byla mi zavedena 5 denni blastocysta. 3 dny po transferu mě píchalo na obou vaječníkách, občas v klidu, jednou při močení na pravém, na kterém mě občas píchne dodnes, jinak mi celou dobu nic není. Měl to někdo podobně? Vim, ze se uvidi, zda se to pripadne udrzi, spise me zajima, zda by se tak brzy projevilo např. mimodelozni tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.9.20 19:16

Zapomnela jsem dopsat, ze beru Utrogestan 2-0-2..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
12.9.20 19:30

Ahoj já jsem špinila i po úspěšném transferu. V CARu mi proto navýšili dávky Utrogestanu na 2-2-2 a nezaváděla jsem ho, ale polykala.
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 19:32

@kavenka děkuji :-), ja jej polykam od zacatku, nic mi nedela :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
12.9.20 21:50

@rybicka velkoploutvá spineni ani pobolivalo vaječníku nemusi vubec nic znamenat ja od 6. Po Ket krvacela každých 5 dnů a mezi tím spinila a ted mi tu v postýlce leží měsíční princezna. Ja zavadela i při krvaceni pry je to ucinejsi a je to blíž k cili :). Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 21:53

@Srabek ahoj, muzu se zeptat, zvedali ti davku pri tom spineni? Nevim, jestli mam zitra volat do CARu 😀, mozna pro muj klid v duši :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
12.9.20 22:04

@rybicka velkoploutvá Ahoj, spinila jsem od 10.dne, čárka silila. Pak jsem az do 10tt jsem 1× tydne krvacela. Utrogestan jsem zavadela, doktor říkal, ze podle studii je to lepsi. Dávku mi nezvedali, brala jsem 3×2. Držím palce, našemu uz je 11 týdnů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
12.9.20 22:04

@rybicka velkoploutvá nevim jestli ti to tam v nedeli vezmou ale zkusila bych to. Me nenavysovali ale ja brala 2-2-2 ale nasadily mi ascorutin. Ten je i volné prodejnej v lekarne ale nepřišlo mi ze by to pomohlo spis takový placebo ale upevňuje to ty cévy atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 22:06

@kaiserin ahoj, moc dekuji za odpověď, já beru 2-0-2, tak tam asi zítra cinku pro lepší pocit :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 22:10

@Srabek vezmou 100%, uz jsem tam v nedeli jednou volala :), navstevuji car v Brně 🙂. Mozna by to chtelo trosku klidovy rezim, dodnes jsem delala vse (krome zvedani tezkych veci) 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
12.9.20 22:13

@rybicka velkoploutvá ja nedelala vubec nic maximálně vařila a zralá :D a stejne to nepomohlo na to spineni a krvaceni tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.20 22:15

@Srabek ja jim prave ted, mam vecne hlad :lol: :lol:.. No, uvidime, bud se to ma udrzet nebo to vyjde priste, mame jeste 6 blastocyst zamrazenych 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
12.9.20 22:18

@rybicka velkoploutvá já mam jeste jednu na sourozence za rok :D no na papani bacha ja zvládla přibrat 40kg a ted mam co delat to schodit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.20 07:02

@Srabek popravde to je mi ted uplne jedno :lol:, sice verim, ze shodit to je problem, ale to casem pujde ;). Třeba to tak mělo být, protože druhé těhotenství prozvracíš a bude to dole hned :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
13.9.20 13:22

@rybicka velkoploutvá tak co ti řekli volala si tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama