Špinění před menstruací

1
12.9.20 12:10

Spineni cca tyden pred menstruaci

Ahoj holky, potrebovala bych radu. S manzelem se zaciname snazit o druhé dite.
Ovulaci jsem mela predpokladam dle priznaku minuly vikend nebo v patek( snazime se kratce, zatim to nijak vazne nesleduji). Okolo ovulace jsme meli cca 3 nechráněné styky. Menstruaci mam dostat az za 5-6 dni. Skoro vzdy mam pravidelnou, max 2 dny zpozdeni, ale nikdy se mi nestalo, ze by prisla driv.
A od včera mam lehke spineni, ani nemam nic na kalhotkach, jen kdyz se utru toaletakem, je tam trocha krve nic vic. Bricho me ani neboli, jen prsa hrozne.
Co myslíte, ze by to mohlo byt?

Diky za odpovedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
349
12.9.20 12:31

Asi bych počkala až do data očekávané menstruace, udělala test a kdyžtak potom dělala nějaké závěry - špinění může mít různé důvody, navíc pár dnů před MS není špinění nic neobvyklého, některé těhotné ženy to tak můžou mít, některé ne, takže asi nezbyde než čekat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
12.9.20 13:26

Já to měla naopak, Já jsem špinila celkem pravidelně zhruba ten týden před menstruací, a když jsem jednou nešpinila, tak mi to bylo divný, udělala jsem si test a byla jsem těhotná, dvě silný čárky. Bylo to asi tři dny před menstruací a ta pak už nepřišla :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
12.9.20 13:53

@PapeJ Můžu se zeptat na to tvoje špinění týden před MS? Proč si spinila a dokazala bys to popsat? Jde o to, že ja takhle kolem ovulace vzdy každý měsíc začnu krvacet, ani už neříkám, že je to lehké špinění a uz jsem s tim byla u tolika lékařů a zatim se to nevyřesilo. Hormonální profil bych mela byt v pořádku, ale jedna doktorka mi rekla, ze hormonama to bude, že by to chtělo antikoncepci, ale chceme další mimčo, takze HA nechci. Navíc mi přijde, že to přijde na ovulaci, nebo krátce po a nechce mít sex, kdyz spinim, ale dítě se jindy než v době ovulace nepocne :nevim: Tak nevím. Jak si to měla ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
12.9.20 13:59
@suzka1 píše:
@PapeJ Můžu se zeptat na to tvoje špinění týden před MS? Proč si spinila a dokazala bys to popsat? Jde o to, že ja takhle kolem ovulace vzdy každý měsíc začnu krvacet, ani už neříkám, že je to lehké špinění a uz jsem s tim byla u tolika lékařů a zatim se to nevyřesilo. Hormonální profil bych mela byt v pořádku, ale jedna doktorka mi rekla, ze hormonama to bude, že by to chtělo antikoncepci, ale chceme další mimčo, takze HA nechci. Navíc mi přijde, že to přijde na ovulaci, nebo krátce po a nechce mít sex, kdyz spinim, ale dítě se jindy než v době ovulace nepocne :nevim: Tak nevím. Jak si to měla ty?

No, já před prvním těhu byla bez problémů, pak jsem brala antikoncepci zhruba do dvou let dcery a po vynechání jsem měla úplně rozházený cyklus. Špinila jsem i drobně krvácela po sexu, v době ovulace, týden před tou menstruací. Gynekolog mě poslal na kyretáž, že vzali vzorky z dělohy, jestli nemám něco skrytýho tam, ale nic, všechno krásný. Do zprávy napsali, že mám chronický zánět děložního čípku. Když jsem se ptala gyndaře, tak řekl, že do tý zprávy něco napsat museli a že to tam píšou, když nenajdou jinou příčinu krvácení. Že jedině srovnat antikoncepcí. No, asi tři měsíce na to jsem otěhotněla, ale to skončilo samovolným potratem. Po potratu mi to zase začalo asi po měsíci haprovat a třetí měsíc jsem právě nešpinila a byla jsem tedy těhotná a to už dopadlo dobře. Mám chlapečka. Teď zase už beru antikoncepci, takže dobrý. Asi to byla hormonální nerovnováha, nevím :nevim: Ale otěhotnění to nebrání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
12.9.20 14:05

Jo, ještě pak v tom těhotenství jsem na začátku slabě, jednorázově zakrvácela a pak už jsem ani nešpinila nic, pohodový těhotenství. Takže se toho nemusíš bát. Jinak, kdybych měla čekat, až nebudu špinit, nebo krvácet, tak snad s přítelem nesexuju vůbec :mrgreen: Já už to pak hodila za hlavu, jen jsem holt po sexu musela hned do koupelny. A to jsem po potratu brala kontryhel, aby se mi to srovnalo, doktor mi na to špinění předepsal ty globule, jsou i na udržení těhotenství, teď si nemůžu vzpomenout na název. Já pak brala po potratu nosifol. Tak nevím, jestli to všechno pomohlo k otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
12.9.20 14:18

Ahoj může to být nidační špinění ( miminko se uhnizduje do sliznice dělohy), obzvláště pokud si nikdy před ms nešpinila ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
12.9.20 14:50

@PapeJ Díky za zprávu, ja právě moc nesexuju, nechci, kdyz krvácim, je mi to hrozně blbý. Máme už dvojčata, takze vim, že se dá otehotnet, ale musí to vyjit. Chceme ještě jedno mimco a ted spinim, co jsem měla ovulaci, ale v jiný čas neotehotnim, tak snad se povede :) Diky za zpravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama