Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200911_163505.jpg

Ahoj, mám po prvním IVF, přesněji prvním KETu. Vím, že testovat se má až 12 den po transferu, každopádně jako každý testuji dřív, již od 6 dne od transferu, 7 den mi začala čárka zbarvovat už víc, včera 8 den ještě víc a dnes je stejná jako včera, je krásná, ne úplně, jako testovací, ale duch to zdaleka není.. Jsem 9 den po KETu a zároveň 15 den od Ovitrelle. Dnes ráno mě rozbolelo břicho a začala jsem hnědě špinit, ms mám dostat za 2 dny, byla mi zavedena 5 denni blastocysta. 3 dny po transferu mě píchalo na obou vaječníkách, občas v klidu, jednou při močení na pravém, na kterém mě občas píchne dodnes, jinak mi celou dobu nic není. Měl to někdo podobně? Vim, ze se uvidi, zda se to pripadne udrzi, spise me zajima, zda by se tak brzy projevilo např. mimodelozni tehotenstvi?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...