Špinění, bolesti a tt

11.6.20 16:44

Špinění, bolesti a tt

Ahoj všem a omlouvám se za dotaz, který tu je asi často, ale musím to napsat sama za sebe… V úterý a středu jsem měla dost velké nevolnosti, i když jsem nesnědla nic špatného ani nic takového, zkrátka k nim nebyl důvod. Ve čtvrtek 4.6. jsem dostala menstruaci, i když dost podivným způsobem, trvala šest dnů, přičemž to nebylo krvácení, ale jenom lehké špinění. Po skončení údajné menstruace jsem začala cítit tahání v podbřišku, nevolnost, nalila se mi prsa (což se mi většinou stane před ms a ne po ní), jsem na všechny okolo hnusná :mrgreen: No a teď už zase špiním, nevím, jestli to může být těhotenství, testy jsem si dělala tři a všechny negativní… Stalo se vám to některé, že jste třeba myslely, že máte ms, ale bylo to jenom usazování vajíčka? (I když šest dní špinění z usazování se mi zdá dost dlouho). Samozřejmě, jestli budu špinit dál, půjdu k doktorovi, ale chci se jenom tak předběžně pozeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2850
11.6.20 16:49

Těhotná nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7204
11.6.20 16:51

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.20 18:08

@baruska911 tyyyjooo holky te tu docela odbyly :face_with_monocle: :think: neboj ja to ted mam dost podobně (az na ty prsa) zacala jsem si 14dc delat ovutesty a ted uz 4den spinim.. Myslela jsem si ze je to nidace… :nevim: 0protoze jsem mela ducha na testu ale ted mi nezbyva nez pockat na ms co ma prijit za tyden.. :smirk: Neboj.. Dokud neprijde normalni ms nic neni ztraceno. A az prijde můžeš si aspon rict ze zacinas znova s cistym stitem :heart:️ ;) :dance: to spineni ti prislo v dobe kdy mela prijit ms??? Jo a ja byla po duchovi na testu na krvi a taky mi vyslo ze tehotna nejsem :lol: :D jen by me zajimalo proc mi porad neslabnou ovu testy :woman_shrugging: :hugging: ty si neco takoveho delas? Jak dlouho se snazite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.20 18:11

@baruska911 jo a taky je mozne ze obe spinime prqve kdyz ovulujeme :sweat: nejak se mi s tim nechce smířit :smirk: ale vysvetlovalo by to u tebe ty priznaky… Ze jsou po ovu takze to muze byt pms a ms teprve dorazi :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama