Špinění namísto menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.12.21 07:17

špinění namísto menstruace

Dobré ráno :)
S přítelem jsme se začali snažit o miminko. Začala jsem brát kys. listovou na doporučení od doktorky. Teď když jsem měla dostat MS kterou mám pravidelnou (nebrala jsem HA) tak místo MS mám takové jemné špinění že to zjistím jen na toaletním papíru. MS jsem měla dostat 26.11 která se nedostavila, ale od 28.11 jsem začala špinit, ale né každý den a když už špiním tak je to spíše jen jednou za den trošičku růžově. Břicho mě chvilkami pobolívá jako kdybych to měla dostat a tento týden jsem začala mít i chutě na sladké což normálně nemívám :D Test jsem si dělala minulou sobotu a byl negativní. Chci se zeptat zdali by bylo možné že bych byla těhotná nebo se jen něco stalo a MS se nedostavila a mám zajít za doktorkou. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
B95
258
28.12.21 22:00

Ahoj. Mám to podobně. Jak si dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:03

@B95 bohužel u me to byl potrat v 6tt 😭 😕 naštěstí ale jsem nemusela na revizi. Spinila jsem uz od sameho zacatku a pak to bylo v pohode 3 dny a pak najednou krve jak z vola a konec. Nechci te strašit treba budes mit tu lepsi verzi a podari se ti to zastavit ascorutinem každé telo je jiné 😊 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
258
28.12.21 22:10

@Lucy979 to mě hrozně moc mrzí!!!😔 a takže si byla tehule.. a za jak dlouho sis dělala test? Já jen, že mám 2 den zpoždění a dnes jen nepatrný hnědý výtok.. u mě to není zvykem… moc mě to mrzí co se ti stalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:12

@B95 ano byla zistila jsem to az nekdy 3 tydny po vynechani ms nejak me nelakalo delat test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
258
28.12.21 22:20

@Lucy979 tak to jsi dobrá… dekuju za odpověď… dnes tt negativní, nevím kdy si nohu udělat další test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 22:20

@Lucy979 tak ze si to zjistila az kdyz zacal potrat, chapu to dobre? Nebo dr to zjistila. Pozitivni test nebyl. Proste jen spineni a pak se to rozjelo, teda s 3 denni prestavkou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 22:22

@B95 udelej si za dalsi dva dny a uvidis.
Ja ted mela taky misto MS spineni a dalnice na testu, ale spinim jeste trosku porad.

• Citovat
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:22
@Anonymní píše:
@Lucy979 tak ze si to zjistila az kdyz zacal potrat, chapu to dobre? Nebo dr to zjistila. Pozitivni test nebyl. Proste jen spineni a pak se to rozjelo, teda s 3 denni prestavkou.

Byla jsem tehotna u domtorky jsem taky byla skrz delší špinění tam se to pak potvrdilo byla jsem ejste týden těhotná a pak jsem potratila byla jsem uz v 6tt kdyz jsem potratila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:24

@B95 zkus bud co je jeste více citlivější a nebo pockej par dni a pokud ano pak ne tak vydrz tyden a zkus to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 22:24

@Lucy979 ju taaak, HCG ti nebrala?
Ja to mela v cervnu test nic moc, pote spineni tydenni a potrat. Biochemicke jak rikaji.
Nyni mam teda uz dalnice, ale spinim stale zase

• Citovat
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:28
@Anonymní píše:
@Lucy979 ju taaak, HCG ti nebrala?
Ja to mela v cervnu test nic moc, pote spineni tydenni a potrat. Biochemicke jak rikaji.
Nyni mam teda uz dalnice, ale spinim stale zase

Jak myslis dalnice? Nebrala mi nic bylo krásně vše vidět. Bohuzel se vajicko neudrzelo a zacal potrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
258
28.12.21 22:34

Holky, dekuju moc! Jen se ještě blbě a intimně zeptám.. nezlobte se prosím 🙈 měla jsem jen hnědou šmouhu na intimce.. může to být vážně nidace?.. ale jen vážně nepatrnou… já se omlouvám, ale kdyby se to povedlo, byla bych nejšťastnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 22:36

@Lucy979 myslim to tak, ze poprvé jsem mela tyden zpozdeni, test nesilil, a zacal potrat.
U tebe to bylo asi videt uz na UTZ kdyz ti nebrala krev.
Nyni mam tluste carky na testu jsem v 5tt, ale spineni mam stale, tak se bojim. Ale jak vidim, je to fakt bud anebo.

• Citovat
  • Nahlásit
60
28.12.21 22:37

@B95 těhotná být klidně můžeš já místo toho aby jsem měla ms jsem neustále špinila jen tak lehce že jsem to zjistila bud u sexu že mi to řekl přítel a nebo pomocí tamponu jinak jsem o tom nevěděla. to až pak postupem času to bylo vidět víc a víc. Být tebou zkusila bych ten ascorutin kdyby náhodou jsi začala více špinit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat