špinění páty den po OVU

Kay
44
5.11.04 17:27

špinění páty den po OVU

Nemáte s tím někdo zkušenost? Jsem 20DC, cyklus bych měla mít 30DC. Může to být už tak brzy uhnízďování vajíčka?Nebo to znamená něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.11.04 16:08

Ahoj Kay,

já zaznamenala špinění cca 20DC. Nevím, kdy bylo ovu, ale vzhledem k tomu, že jsem vy:,–(ila HA a další měsíc dostala přirozenou MS po 29 dnech, tak vychází na 12-15 den… :?: Druhý měsíc se už MS neopakovala, týden po čekání a zkoušce testu na mě koukly // :wink:

Hodně štěstí a pokud teď to nevyjde tak nezoufej, i když já myslím, že naděje je… :)

Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.1.05 13:16

Ahoj Kay,
mohu se zeptat, jak to s Tebou dopadlo? Znamelo to špinění 5 den po OVU těhotenství?
Já jsem dnes 6 den po OVU a také jsem začala malinko špinit (jasně červeně). Budu ráda, když odepíšeš.
Ahoj Vendula

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.1.05 13:21

Ahoj Kay,
mohu se zeptat, jak to s Tebou dopadlo? Znamelo to špinění 5 den po OVU těhotenství?
Já jsem dnes 6 den po OVU a také jsem začala malinko špinit (jasně červeně). Budu ráda, když odepíšeš.
Ahoj Vendula

• Nahlásit
  • Citovat
123
5.1.05 21:36

Ahoj holky, já jsem takto špinila při obou těhotenství.Tak vám držím palce, ať zvednete porodnost. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 08:10

Ahoj všichni,
psala jsem 5.1.05 - 6. DPO mírně špiním.
Tak u mě to těhu nebylo - 6-9.DPO jsem malinko špinila, pak 3 dny „čisto“ 30.DC jsem normálně dostala MS. :-(
Dnes se chystám k doktoru - tak se ho zeptám, čím to mohlo být.
Všem ostatním snažilkám držím palce, ahoj Vendula

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.3.05 19:24

Ahoj Vendulko,
vím, že reaguji dost pozdě, nicméně by mne zajímalo, co ti doktor řekl, protože u mne to bylo skoro to samé 14-15 DPO jsem špinila pak 5dní nic a nakonec jsem to dostala 36DC.
U doktora jsem sice byla, ale nedostala jsem se na řadu, bylo tam moc maminek, a já nebyla objednaná ( ony taky ne - ale jsou to maminky - nenávidím tu protekci, já taky chci být maminka :! nakonec jsem musela odejít nebylo mi z toho dobře )
Mám tam jít v úterý to jsem se již objednala…
Tak díky za odpověď, papapa
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.3.05 22:46

Ahoj Barčo,
doktorka mi řekla, že mám nízkou hladinu progesteronu - napsala mi Utrogestan (17-24DC,2× denně).
Nicméně další cyklus se to opakovalo - krvácení (ne špinění) už od 15DC - a to ještě dle BT neproběhla OVU, tak jsem k ní hned mazala - řekla, že mám rozhádané hormony a abych Utrog. začala brát hned … (15-21DC) a MS přišla 24DC (ale hodně slabounká).
Ještě tenhle cyklus mám vzít Utrog. a pak přijít - budu trvat na hormonálním rozboru , tenhle měsíc je totiž už 9. měsíc snažení :-( a já pomalu začínám propadat panice …

Když jsem zaznamela to špinění po OVU - byla jsem si na 99% jistá, že musí jít o nidaci zárodku, ale bohužel si se mnou mé tělo a hormony dělají co chtějí …

Jsem zvědavá, jakou budeš mít diagnózu Ty. Určitě dej vědět.
Ahoj Vendula,25

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.3.05 18:39

Ahoj Vendulko,

(mimochodem - moc krásný jméno jestli budu mít někdy holčičku tak Aničku nebo Vendulku-nebo obě :D )

Já vím jakou mám diagnozu, PCO - vím to asi 2 měsíce, ale o mimi se pokoušíme cca 2 roky - intenzivně tak 7 měsíců.
Teď ve středu jdu na laparku - jsem ráda, že to bude za mnou, ale moc se bojím co najdou.

Taky jsem byla přesvědčená, že to bude zahnizďování, ale co, nevyšlo to teď vyjde to jindy, žádný stres.. :lol:

Tak přeji brzké // a to nám všem.
papa
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.3.05 11:10

Ahoj Báro,

i já si myslím, že to u mě bude PCO :-( .
Mohu se zeptat, jak postupoval Dr. u Tebe? Po jakých vyšetřeních dospěl k diagnóze PCO?

Držím palce na laparku :-) a ať se daří!
Ahoj Vendul

• Nahlásit
  • Citovat
1668
14.4.05 11:44

Ahoj já po vysazení HA (půl roku) špiním asi 8 dní před MS. Dr. mi na to dal Utrogestan. První měsíc užívání špinění vymizelo. Druhý měsíc se objevilo ještě dřív než sem stačila UTR. na:,–(it. Teď sem 20DC beru UTR. a špinění zase není. Jen nevím jak to bude pokračovat když Utrogestan vy:,–(ím. Protože podle mě se špiěnní zase obejví :-( A já se nechci pořád ládovat hormonama. Máte někdo podobnou zkušenost? Jo a co to je PCO???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
26.4.05 11:03

Ahojte, stalo sa Vám že ste pár dní po predpokladanej ovulácii špinili? Ak áno, ako dlho… prestalo to? Špinili ste aj inokedy (myslím ked ste neboli tehotné), a to len pár dní po ovulácii a prišla potom ms?
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.4.05 14:51

Ahojte, to mi nikto nevie odpovedať? Ja totiž ešte stále špiním (od nedele) a neviem čo si mám o tom myslieť. Predtým som nikdy pred ms nešpinila, len minulý mesiac dva dni a prišla ms.

Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
28.4.05 15:13

AHOJ LUCKA-NIEKEDY SA NAOZAJ STAVA,ZE V OBDOBI OVULACIE MOZES 1-2 DNI SPINIT,UZ SI NEPAMATAM DOVOD,ALE NIE JE TO NIC ZLEHO,

A DLHSIE SPINENIE MOZE MAT NIEKOLKO DOVODOV-
1.NEDOSTATOK HORMONOV

2.KED JE TO PO OVU -PAR DNI SPINENIE-ZAHNIEZDOVANIE ZARODKU

3.ALEBO JE TO VYTOK(viroveho,bakterialneho? povodu),KTORY TREBA LIECIT.

KED TI PRIDE ALEBO AJ NEPRIDE MS,JE DOBRE KEBY SI SI ZASLA NA GYNDU,A NECHALA SA PREZRIET A VZIAT KRV NA HLADINU HORMONOV.
TAK SNAD SOM TI ASPON TROSKU POMOHLA.JULI.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
28.4.05 16:21

Ahoj holky,

1. četla jsem na www.rodina.cz že špinění uprostřed cyklu (v období při OVU) znamená, že je to to nejvíc plodné období a pokud chcete otěhotnět, rozhodně ho využít ke snažení :D . Nemělo by být ovšem delší než 1-2 dny. Pak už je to problém, který ale musí určit Dr.

2. Pokud se špiní pár dnů (cca 10. den - ale přesně si to nepamatuji) může jít o zahnízďování mimíska v děloze (přesný termín mi vypadl). Ale zase tam bylo napsané, že normální je špinění 1-2 dny, ne déle.

3. Já jsem poslední 2 cykly špinila před MS 5-7 dnů. Jsem 5. měsíc po vysazení HA (brala jsem ji 8 let). Dnes jsem kvůli tomu volala Dr. a on mi řekl, že po vysazení HA je to normální a dá se klidně otěhotnět. Jen pokud by se to ještě další 2 měsíce opakovalo bez otěhotnění, tak mě prohlídne a zjistí důvod - to už by asi byl nějaký problém, než rozházené hormony.

Takže jestli špiníš déle než 2 dny, je lepší to prokonzultovat se svým Dr.

Katouch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama