Špinění ve 13 tt?

35
16.10.19 10:41

Špinění ve 13tt?

Ahoj holky, jsem ve 13tt. V sobotu jsem začala prudce krvácet. Samozřejmě jsem jela hned do špitálu, nízká placenta která přesahuje vnitřní branku. Poležela sem si dva dny. A před propuštěním mi našli hematom. :( Raději jsem jela hned pak ke své gynekoložce protože jsem furt měla takovou růžovou krev. Prý šlo o špinění. Nasadila ascouritn, utrogestan. A stále po utření na wc mám růžovou krev v malém množství. Na vložce není nic. Nemá stim prosím někdo zkušenost? Je to hrozný strach o prcka. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
16.10.19 10:43

Taky sem krvacela z hematomu ve 13tt, 3 dny v nemocnici pak přísný klidový režim. Brala sem gynprodyl a ascorutin. Pak sem slabě spinila ještě nějaké 2 týdny, když sem nelezela, chvíli stala nebo chodila, tak sem krvacela trochu víc, takže sem fakt musela jenom ležet. Dopadlo to dobře už mám 5 měsíčního prcka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.10.19 10:45

@Kriss Tina
Tak to je skvělý. :) Doufám že to s prckem zvládnu taky, je to hodně na hlavu :(
A ta růžová krev je tedy zřejmě asi normální? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
16.10.19 10:49

Růžová nevím, já krvacela spíš tmavě hnědou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.10.19 10:51

@Kriss Tina
Ono to je jen po utření na wc. Zítra mám jít na 1. Velký sreening uvidím co mi tam k tomu poví.
Jinak přísný klidný režim mám taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
16.10.19 11:00

@RenaTTkaa
Ja take zacala krvacet ve 13 tt. A opravdu hodne. Take nizko placenta. Krvaceni se jeste opakovalo 2× vzdy po par dnech. Pak se ukazal i hematom. Do cca 17 tt jsem stridave spinila ruzovou krvi az cervenou, pak do 22 tt uz jen hnedou. Pak uz to ustalo, jak se placenta vytahla. Hlavne dodrzuj klid, ja jen lezela. Doma dvouletak… bylo to narocne. Ale prcek to zvladl. Drzim ti pesti. Chapu jaky mas stres, prozila jsem si stejny. Posilam hodne sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
16.10.19 11:01

Takovou zkušenost nemám ale v prvním trimestru můžeš spinit ruzova hnědá pokud to není moc a jasně červená ak by to mělo být doby..
Pokud se teď ležet a ležet…
Jinak já měla taky placentu strašně dole ležela jsme a vytáhla se. hlavně žádný sex a nic netahá držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.10.19 11:04

@jana2381
Takže nemusím nějak stresovat skrze růžovou krev? Fakt to je jen co se utřu na wc, na vložce není nic. 8o To je dobře že jste to zvládli. Strašně děkuji a věřím že to bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.10.19 11:05

@Kajka9
Děkuji, ležím ležím. Sex mám samozřejmě zakázaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
16.10.19 11:19

@RenaTTkaa
Kdyz byla ruzova, byla jsem klidnejsi. Kdyz jsem se rozkrvacela masivne (proste proud krve) podruhe a jela opet do nemocnice, tam mi rekl doktor „Jeste TO zije“ a at s tim uz nejezdim, ze vetsi riziko je pro me cesta autem. Myslela jsem, ze ho fakt necim pretahnu. Ja ve stresu a on mi rekne tohle… :cert: Domluvila jsem se se svym gynekologem a jezdila po 14 dnech na kontroly. Ale to spineni trvalo fakt dlouho. Masivne jsem krvacela 3×. Nikdo ti nerekne, zda je ruzove spineni ok. Proste odpocivej, nic nezvedej, zobej Utrogestan a ascorutin. Dokud to neprejde, neuklidnis se. Me klid vydrzel jen cestu domu od doktora po UTZ, kdyz jsem videla prcka v poradku. Ale u nas to dopadlo dobre a verim, ze to bude i tvuj pripad, kdyz se budes setrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.10.19 12:30

@jana2381
Ten přístup doktoru je občas fakt otřesnej..
Mě ani pořádně v nemocnici nevysvětlili co a jak.
Já sem si teď radši dojela aby mě zkontroloval doktor, a říkal že růžová a hnědá je v pořádku. Že si nejspíše hematom vybral cestu ven že odkrvácí. A že už u mě by to tak riskantní bejt nemělo že se nemám bát. Srdíčko tluklo takže sem měla radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
16.10.19 14:06

@jana2381 jo mě v nemocnici rovnou řekli, že nemám jezdit když začnu trochu krvácet znova, že se ten hematom vyprazdnuje a cesta autem to jeste zhorší a je to fakt. I potom když už sem nekrvacela vůbec a jela sem autem, tak sem zacla zase znova. Ale jasně no, přístup dr hrozný a když se člověk boji tak první co ho napadne je sednout do auta a jede než aby myslel na to, že to ta jízda ještě zhoršuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
16.10.19 18:00

@Kriss Tina
Ja tam prave jela proto, ze krvaceni bylo fakt masivni. Najednou jako kdyz pustim kohoutek a pode mnou kaluz. Navic 13 tt, bala jsem se potratu. Pak jeste po IVF, proste jsme jeli. Je fakt ze bylo pul jedna rano a prvni poradna vanice, ale ten strach byl silenej. No asi mi ta nemocnice nebyla souzena, bohuzel i porodem. Pristup byl chladny a ja vydesena. Ani se me nezeptali zda si me tam nechaji a ve zprave pak uvedli, ze jsem hospitalizaci odmitla. Kazdopadne proste klid, lezet, nic nezvedat, doma neuklizet (zadna okna a lux…). Ti mrnouskove jsou bojovnicci a jak se poradne zavrtaji tak se nepusti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
18.10.19 09:50

Včera sem byla na 1. Velkým sreeningu, podle všeho ten prcek je zdravý. Ale furt mě trápí krev po utření na WC. Hlavně ráno když se vzbudim tak je tam větší množství ale není to tak hrozné. Pak už zase jen růžová. Jestli to je tím jak v noci to tělo je úplně v klidu nebo já už nevím. Jak dlouho tohle můžeš trvat? Mimochodem hematom mám 35×25mm.. prcek má 7cm.. Myslíte si že to je v pořádku? Už z toho mám fakt plnou hlavu. Strašný strach. Hematom se prý muže vyprazdňovat růžovou a hnědou barvou tak asi bych měla být v klidu ne? :( Jenže to prostě nejde. :,( Kontrolu mám 29.10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
18.10.19 10:56

@RenaTTkaa
Hlavne ze je prcek v poradku. Jak jsem psala. Me to provazelo az do toho 22 tt. Ke konci uz jen hnede spineni. Na velkem UTZ, prave v tom 22 tt mi lekar jeste rikal ze vidi zbytky hematomu. To prvni krvaceni me chytlo v noci, kdyz jsem byla uplne v klidu. Me silene stresovala jakakoliv navsteva WC… co zase bude. Rano je to urcite horsi, protoze lezis a nejde to tak ven, az vstanes. Ja to mela taky tak. Odpocivej, papej leky a vitaminy a opravdu se neprepinej. Uprimne, uklidnit se nejde. Kolikrat jsem si rikala, ze je mimi ok a ze budu v klidu a prvni navsteva WC me opet znejistila. Posilam hodne sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat